1 Superstunt Grand Cru PZC Noord-Nederland Cruise PZC Beeld van Nederland 1920-2010 I voor de lezers van deze krant! Lezersprijs €39,95* pzc.nl/webwinkel KRA5.NL Op=op! Gerenommeerde orginele kasteelwijn pzc.nl/webwinkel r woensdag 16 maart 2011 2011 - Nederlands Instituut voor Beeld en Geluid - NOS - Strengholt MultiMedia Opzienbarende nieuwsbeelden op dvd Mooie 6-dvd box met vele hoogte- en dieptepunten uit de Nederlandse geschiedenis van 1920 tot 2010, o.a.: de crisisjaren de watersnoodramp de Deltawerken de oliecrisis acties tegen kernenergie en vredesdemonstraties En nog veel meer! Totale speelduur ca. 23 uur, Nederlands gesproken. Adviesprijs 49,95 exclusief €4,95 verzendkosten categorie dvd's en games X BON BEELD VAN NEDERLAND 1920-2010 Hierbij bestel ik x 'Beeld van Nederland 1920-2010' a 39,95* exclusief 4,95 verzendkosten. Levertijd met bon 10 werkdagen. Levertijd webwinkel 5 werk dagen. Klantenservice: 0900 - 2021352 0,45 p.g.) Het is helaas met mogelijk uw bestelling telefonisch of per mail door te geven. OM OV GEBOORTEDATUM Hierbij machtig ik Buckeroo Payment Service om i.o.v. Wegener NieuwsMedia BV eenmalig het verschuldigde bedrag af te schrijven. BANK-/GIROREKENING Stuur de volledig, in blokletters ingevulde, bon in een envelop naar Webwinkel, o.v.v. 'Beeld van Nederland 1920-2010'Postbus 1090,5004 BB Tilburg. De PZC gaat zorgvuldig om met persoonsgegevens. Op alle informatie die u aan ons verstrekt is de Wet Bescherming Persoonsgegevens van toepassing. In het colofon van de krant en op www.pzc.nl treft u nadere informatie aan. 8-daagse riviercruise per MS Andante incl. ontbijt, lunch en diner Normaal vanaf 499, nü met actiecode... Maak dit jaar een riviercruise in ons eigen land! Tijdens deze 8-daagse cruise met het stijlvolle en comfortabele schip MS Andante***+ glij den prachtige Hollandse landschappen aan u voorbij. U doorkruist Nederland over meren en rivieren en maakt kennis met vele boeien de steden als de Hanzestad Deventer en de Friese steden Sneek en Harlingen. Aansluitend varen we over de Waddenzee naar het grootste Waddeneiland Texel. Ook de kaasstad Alkmaar en Wijk bij Duurstede staan op het program ma. Kortom, een heerlijke ontdekkingsreis! U boekt deze riviercruise inclusief 7 nachten ver blijf, ontbijt, lunch en diner aan boord van het MS Andante, al vanaf slechts 499 per persoon. En wanneer u, als lezer van deze krant, met de actiecode WEG40008 boekt, krijgt u nog eens 100 korting bij 2 personen! Prachtig vaarprogramma Dag 1: inscheping aan de Rijnkade in Arnhem. Na de middag gaan we op naar Deventer met haar vele monumentale panden. Dag 2: via de Hanzestad Kampen, met haar karakteristieke steegjes en pleintjes, varen we naar het Friese Lemmer. Dag 3: over het Prinses Margrietkanaal varen we verder naar Sneek, bekend om de grachtjes en de Waterpoort. Dag 4: op naar Harlingen met een historisch centrum met vele grachten en oude pakhuizen. Dag 5: tijd voor het eiland Texel! We meren aan in Oudeschild, waar u tal van historische huisjes, leuke winkels en gezellige terrasjes vindt. Dag 6: ontdek Alkmaar, met de kaasmarkt, het historische centrum en het gezellige Waagplein. Dag 7: we bezoeken vandaag eerst de kaasmarkt in Alkmaar (niet mogelijk bij vertrek op 24/9) waarna we naar Wijk bij Duurstede varen. Dag 8: ontscheping in Arnhem. Excursiepakkef Aanrader! Boek het excursiepakket bij voor slechts 53 p.p.! De volgende excursies zijn inbegrepen: bezoek aan het Scheepvaartmuseum in Sneek, busrondrit Texel, rondvaart Harlingen en bezoek aan het Kaasmuseum in Alkmaar inclusief kaasproeverij. MS Andante***+ Dit comfortabele schip is in 2010 gemoderniseerd en beschikt o.a. over een lift, een sfeervolle lounge met bar en dansvloer, restaurant en zonnedek. Nederland beoordeelt het MS Andante met een 8.4! Vertrekdata LR 32.406 23/4, 23/7, 20/8 en 24/9 8 dagen normaal vanaf fr499 nu vanaf €449 Prijzen zijn p.p., bij 2 personen in benedendek voordeelhut. Inclusief: 7 nachten verblijf aan boord van het MS Andante, ontbijt, lunch en diner, beschreven vaarprogramma en Nederlandssprekende reïsbegeleiding aan boord. Exclusief: niet genoemde maaltijden en drankjes, fooien, excursies, entreegelden, reis- en annuleringsverzekering en reserveringskosten 17,50 per boeking (verplicht) Optioneel: excursiepakket €53 p.p. (incl. entreegelden). Voor meer informatie en boekingen: Typ in uw internetbrowserwww.kras.nl/LR32405 Kies uw vertrekdatum, bekijk de prijsberekening, ga naar BOEK NU en voer de actiecode WEG40008 in bij stap 1 'Uw Vakantie' van het boekingsproces. Of bel: 0900-9697 (15cpm) o.v.v. reisnummer LR 32.406 en actiecode WEG40008 waarom zou je meer betalen WIJNWINKEL Beperkte voorraad CHATEAU - UgardeBellevu! categorie wijnen Saint Emilion is één van de meest gerenommeerde wijn streken ter wereld. Deze wijnen kunnen zeer lang worden bewaard wat vervolgens wordt beloond met een uiterste verfijning. De druivensoort die in de Saint Emilion wordt gebruikt is voornamelijk Merlot. Hierdoor ontstaan wijnen met een fluwelig karakter en een goede structuur. Wij hebben voor u een schitterende Saint Emilion Grand Cru op de kopt getikt. Deze originele kasteelwijn mogen wij u aanbieden voor een spectaculair lage prijs. Chateau Lagarde Bellevue - Saint Emilion Grand Cru AOC 2007 Schitterende Saint Emilion Grand Cru. Robijn rood van kleur met een bruine rand. Verleidelijke fruitige geur van rijp rood zwart fruit. Volle, intense aardse smaak met impressies van paddenstoelen en truffel. Verleidelijke lange en krachte afdronk met veel fruit. 12 maanden rijping op Frans eikenhout. Mis en Bouteille au Chateau. Adviesprijs 19,90 Lezersprijs 9,95 Betalen en bezorging De levertijd bij bestelling met de onderstaande bon is 10 werkdagen. Levertijd bij bestelling via onze webwinkel is 5 werkdagen. Vanafvier dozen betaalt u geen verzendkosten. Bij minder dan vier dozen draagt u€ 5,95 bij. Bij vragen over uw bestelling kunt u bellen met de Klantenservice op telefoonummer: 0900-2021352 0,45 per gesprek). Het is helaas niet mogelijk uw bestelling telefonisch of per e-mail door te geven. Bon Grand Cru Hierbtj bestel ik: (aantal) x dozen (6 flessen) Chateau Lagarde Bellevue Saint Emilion Grand Cru a 9,95 pér fles. VÓÓRLETTERS VOORNAAM NAAM OMOV GEBOORTEDATUM Hierbij machtig ik Buckeroo Payment Service om i.o.v. Wegener NieuwsMedia BV eenmalig het verschuldigde bedrag af te schrijven. BANK-/GIROREKENING HANDTEKENING Stuur de volledig in blokletters ingevulde bon in een envelop naar Webwinkel, ovv 'Wijnen', Postbus 1090,5004 BB Tilburg. De PZC gaat zorgvuldig om met persoonsgegevens. Op alle informatie die u aan ons verstrekt is de Wet Bescherming Persoonsgegevens van toepassing- In het colofon van de krant en op www.pzc.nl treft nadere informatie aan.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 14