Colofon mMMimm Lies Stoffijn e de Groot-de Kam bv tel. 0118-612868 amifieberichten (11ensenlinq.nl dinsdag 15 maart 2011 familieberichten 129 Wat is uw enige troost, beiden in het leven en sterven My only comfort in life and in death Is that I rest with body and soul In Jesus Christ, my Saviour and Lord, Who in His love has made me whole. Dankbaar voor al de goede jaren die we met elkaar mochten beleven, delen wij u mede dat in zijn Heer en Heiland is ontslapen, mijn zeer geliefde man, onzevader en opa Harry Jacobus Gijsbert Snoek Düsseldorf, 7 juni 1923 t Vlissingen, 12 maart 2011 Vlissingen: Cathy Snoek-van derVen Vlissingen: Harry en Marjon Snoek Caroline en Sander Vincent Jacqueline Canada: Jacqueline Lyn-Snoek Brittany Brian Oliver Canada: Didi en Andrew Bailes-Snoek Laura Christopher Nicholas Onze dank gaat uit naar alle medewerkers en vrijwilligers van Zorgcentrum TerReede, huisje 4, aan de Vondellaan voor de liefdevolle en zorgzame verzorging van mijn man, onze vader en opa. Boulevard Bankert 630 4382 AC Vlissingen De dienst van Dankbaarheid en Gebed, welke geleid zal wórdt door ds. C. Bijman, zal worden gehouden donderdag 17 maart om 11.30 uur in de Ontmoetingskerk, Ooster- scheldestraat 1 te Middelburg. Voorafgaand aan de dienst is er daar gelegenheid de familie persoonlijk te condoleren van 10.45 tot 1115 uur. De begrafenis zal in familiekring plaatsvinden in Vlissingen. Met verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze medebewoner Harry Snoek Sr. We herinneren ons Harry als een heer, met gevoel voor humor die helaas de laatste tijd niet meer bij ons kon wonen. Wij wensen Cathy, de kinderen, de kleinkinderen en verdere familie veel sterkte toe bij het verwerken van dit verlies. Bewoners Résidence De Nolle Met veel verdriet hebben wij kennisgenomen van het plotseling overlijden van Wim Stolk Vader van onze oud-leerling Marie en van Roos, Bart en Sofie, leerlingen van Nobegoschool OBS Prinses Margriet in Kats We wensen Elly, Marie, Roos, Bart en Sofie veel sterkte toe. Namens bestuur, MR OR, leerkrachten en leerlingen van de Prinses Margrietschool Intens verdrietig, maar ontzettend dankbaar voor alle liefde, trouw en vreugde die hij ons gegeven heeft, hebben wij geheel onverwacht afscheid moeten nemen van mijn geliefde man, onze geweldige pappa, broer en zwager Onno Kees Tettelaar echtgenoot van Alphonsina Schrier Geboren 16 april 1958 Overleden 9 maart 2011 Waarde: Alphonsina Tettelaar-Schrier Sander Johan Kruiningen: Bracha en Mario Gideon Daphne Xander en verdere familie Westveerpolder 1 4414 BA Waarde De afscheidsbijeenkomst heeft in besloten kring plaatsgevonden. Onverwachts van ons weggenomen onze lieve schoonzoon Onno Namens de familie H.J. Schrier H.A. Schrier-Verrey Kiêt Schrier Waarde, maart 2011 Met grote verslagenheid hebben wij kennis genomen van het plotselinge overlijden van onze zeer gewaardeerde vriend en collega Onno Tettelaar Onno is vanaf 1981 werkzaam voor ING. De afgelopen 30 jaar heeft hij een brede en succesvolle carrière opgebouwd in diverse bedrijfsonderdelen in zowel België als Neder land. Zijn activiteiten brachten hem op project basis in vele ING buitenlanden. Onno is jarenlang actief lid van de Nederlandse Ondernemingsraad geweest. Wij kennen Onno als gepassioneerd, zeer gedreven en vol toewijding. Hij verenigde zijn professionaliteit met een warme, verzorgende en altijd positieve persoonlijkheid. Naast passie voor werk, kennen wij Onno als een fiere en liefhebbende vader en echtgenoot. Wij wensen zijn echtgenote, kinderen, overige familie en naaste vrienden veel sterkte bij het verwerken van het grote verlies van dit rijke leven. Namens het management, collega's en oud-collega's van ING Anoek Bastiaens Na een auto ongeval is overleden de heer Onno Tettelaar voorzitter s.c. Waarde Wij wensen zijn vrouw, kinderen en familie heel veel sterkte toe met dit grote verlies. v.v. Hansweertse boys Met verslagenheid moeten wij het overlijden van 'onze voorzitter Onno Tettelaar accepteren. Wij wensen Alphonsina, Sander, Johan en verdere familie alle sterkte toe in deze moeilijke tijd. De leden van S.C. Waarde Ons bereikte het droevige bericht dat de vader van onze leerling Johan, - de heer Tettelaar is overleden. Wij wensen Johan en zijn familie veel sterkte met dit enorme verlies. Namens het personeel van Het Goese lyceum, locatie Bergweg A.A. de Gans sectordirecteur vmbo Johan, we zijn erg geschrokken van het bericht dat je vader, de heer Tettelaar is overleden. Wij wensen jou en je familie veel sterkte en we hopen dat we je kunnen steunen in de komende tijd. Je klasgenoten uit klas 3 en 4 Bouw Het Goese lyceum, locatie Bergweg Everijke "We zullen je nooit vergeten". Wij wensen Ries en kinderen veel sterkte. Willem en Claudia, personeel en klanten, Café-restaurant 't Veerhuis, Ierseke Komt tot Mij, allen, die vermoeid en belast zijt, en Ik zal u rust geven Matthéüs 11:28 Dankbaar dat zij niet verder hoeft te strijden, maar verdrietig om haar verlies, geven wij u kennis dat thuis in haar vertrouwde omgeving is overleden mijn innig geliefde vrouw, onze moeder en oma Dina Geertruida Kloosterman - Ruissen 19 december 1934 - Wemeldinge - 113 maart 2011 Wemeldinge: E. Kloosterman Yerseke: Gertie en Peter Hout - Kloosterman Kevin en Marlou William Colin Wemeldinge: Dirk en Linda Kloosterman - Roelse Nancy Nick Kerkweg 3, 4424 NJ Wemeldinge De afscheidsdienst zal worden gehouden op zaterdag 19 maart om 10.30 uur in de Maartenskerk, Kerkweg 5 te Wemeldinge. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Wemeldinge. Na de begrafenis is er gelegenheid de familie te condoleren in de Maartenskerk. Indien wij u vergeten zijn een rouwbrief te sturen, gelieve deze advertentie als zoda?iig te beschouwen. In memoriam 15-3-2001 15-3-2011 Dagelijks vragen onze kinderen: 'papa/ mama, wie was oma vlindertje ook al weer"? Terneuzen Paul Yvonne Rubin Cas ■"Ka Voor een persoonlijke begeleiding: uitvaartverzorging REQUIEM Veerseweg 36, 4332 BG Middelburg www.degrootdekam.nl - info@degrootdekam.nl Slufttijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur Per fax daags voor plaatsing 15.00 uur Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnummer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbevestiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties E-mail pzcfamilieberichten@wegenernieuwsmedia.nl Telefoon 088-013 9999 Internet zelfopgevenkanviawww.familieberichtenonline.nl De afdeling is telefonisch bereikbaar op: werkdagen van 09.00-17.00 uur en op zondag van 13.00-17.00 uur Alle overlijdensadvertenties zijn ook zichtbaar op www.mensenllnq.nl Meer informatie opwww.pzc.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 33