buurman Piet Dalida ITlens9ntinq.nl IL^ dinsdag 15 maart 2011 familieberichten 27 Dankbaar voor alles wat hij voor ons heeft betekend maar bedroefd om zijn heengaan, geven wij u kennis van het overlijden van mijn innig geliefde man, onze lieve vader en opa Pieter Adriaan Dekker Piet Eremedaille, verbonden aan de orde van Oranje Nassau ik Aagtekerke 5 juni 1928 t Aagtekerke 12 maart 2011 Aagtekerke: M. Dekker-Louws Aagtekerke: André (in liefdevolle herinnering) en Ricky Peter en Merel Wim en Kim Mark Dries Alex en Marlieke, Lisa Bas en Saskia Aagtekerke: Wim en Wilma Jeroen Marcel en Marisca Erik Dilsen-Stokkem: Lou en Maroesjka Martijn Damon Aagtekerke: Karina en Perry Mariëlle Stefan Blumstraat 4, 4363 AX Aagtekerke Op donderdag 17 maart zal om 13.00 uur de afscheidsdienst worden gehouden in de Ned. Herv. kerk te Aagtekerke. Voor aanvang van de dienst is er vanaf 12.30 uur gelegenheid om afscheid te nemen in de kerk. Na de dienst zal aansluitend de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Aagtekerke. Na de begrafenisplechtigheid is er gelegenheid om te condoleren in Amicitia, Agathastraat 1 te Aagtekerke. Liever geen bezoek aan huis Heden overleed onze broer, zwager en oom P.A. Dekker Echtgenoot van M. Dekker-Louws Aagtekerke:familie Dekker Verdrietig zijn we, nu we afscheid moeten nemen van onze zwager en oom Pieter Adriaan Dekker Wij wensen onze zus en schoonzus Ma en de kinderen en kleinkinderen veel sterkte voor de komende tijd. Aagtekerke: J.Francke-Louws (in herinnering) A.Francke Aagtekerke: A. Louws M. Louws- Kodde Oostkapelle: J. Maranus-Louws P. Maranus Aagtekerke: Chr. Louws (in herinnering) A.M. Louws-Elzenga Middelburg: L. Louws Z. Louws-Willemse Nieuw en St. Joosland: K. Cevaal-Louws W. Cevaal neven en nichten Ons is ontvallen onze altijd meelevende Wij wensen bure Ma en familie Dekker veel sterkte toe. Aagtekerke: Ko en Pia Blaas Johan en Bets Brakeboer Jan en Ma Brouwer Vincent en Sary van Duin Gillis en Nely Maranus Kees en Hannie de Nooijer Koen en Lizeth Rottier Je hebt je strijd moedig gestreden, maar helaas verloren. Rust zacht lieve Wilko Nathalie - Justin Indy - Amber, Romy Ceyline Bijzondere mensen sterven niet Zij gaan wel, maar blijven voor altijd. Met groot verdriet en diepe verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze collega Dalida de Fouw Haar optimisme en vrolijkheid waren altijd een bron van energie en kracht. Wij wensen Pierre, de kinderen en familie veel sterkte met dit grote verlies. We zullen je missen Je collegas van HEM A Goes Verdrietig zijn wij door het overlijden van onze medewerkster Dalida de Fouw Wij wensen familie en vrienden veel sterkte toe. Familie Witjes, Directie HEMA Goes Met verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van Dalida de Fouw moeder van onze leerlingen en klasgenootjes Justin en Indy. Wij wensen de familie, vrienden en kennissen veel sterkte toe in deze moeilijke tijd. Namens leerlingen, ouders, team, ouderraad en medezeggenschapsraad van OBS 'De Vliete' in Wissenkerke Bestuur NoBeGo scholen Met grote verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van Dalida de Fouw Mama van Justin en Indy Wij wensen Justin en Indy en overige betrokkenen heel veel sterkte toe. Team kindercentrum Ziezo (BSO Okidoki), directie en management Kinderopvang de Bevelanden Wij zijn verdrietig omdat Dalida de Fouw de mama van Justin en Indy is overleden Lieve Justin en Indy we denken aan jullie. Kinderen van BSO Okidoki Kinderopvang de Bevelanden Verdrietig zijn wij door het overlijden van onze broer en oom Jan Kuyt Vlissingen: Ben Kuyt Leida Kuyt-Albrecht Paulus Ingrid Middelburg: Eugène Eva Berkel-Enschot: Mea John Bovenkarspel: Thea& Pieter Achterneefjes en -nichtjes We wensen Tante Ans en Petra veel sterkte met het verwerken van dit verlies. Hij hield van het leven ondeugd zijn grootste deugd zijn levenslust eindeloos... Erg verdrietig maar dankbaar voor al het goede dat hij ons gegeven heeft, hebben wij, na een huwelijksleven van bijna 70 jaar, afscheid moeten nemen van mijn lieve man, onze zorgzame vader, grootvader en overgrootvader Reinier Thomas Louwerse in de leeftijd van 96 jaar. Zierikzee: J.A. Louwerse-van der Werf Scharendijke: Loe Louwerse Dita Louwerse-den Boer Ben Louwerse Riet Louwerse-Bezuijen Dina van der Horst-Louwerse Piet van der Horst Cora Petiet-Louwerse Tom Petiet Zierikzee: Sjaan Verwijs-Louwerse Kees Verwijs Scharendijke: Kees Louwerse Matty Louwerse-Janse Zierikzee: Annemarie Verwijs-Louwerse Renee Verwijs Scharendijke: Co Louwerse Yvonne Louwerse-van den Berge Kleinkinderen en achterkleinkinderen 13 maart 2011 Hoge Molenstraat 13, kamer 2114301 KB Zierikzee De afscheidssamenkomst zal gehouden worden donderdag 17 maart in "De Putmeet", Ingridstraat 32 te Scharendijke, aanvang 13.30 uur. Aansluitend zal omstreeks 14.30 uur de begrafenis plaats hebben op de algemene begraafplaats te Scharendijke. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in "De Putmeet". Na een leven vol energie is op zeer hoge leeftijd, van 96 jaar, van ons heengegaan onze lieve opa en overgrootvader Opa Louwerse We zullen u missen. Johan - Manon Romy Reinier Merel Angela - Eelco Britt en Fin Marcel - Riemke Wilco-Ellen Thomas - Sylvia Robert - Ilse Danielle - Theo Jesse en Quinten Remco en Edgar Martijn - Michelle Peter en Erwin Amber en Laurie Dennis en Michael

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 31