zeeland 115 X-Factor naar een glansrijke carrière Wat is de helft van 18.295 zeehondjes in Renesse Politie pakt trio met harddrugs Getuigen gezocht van mishandeling /TXAutoTeam www.autoteam.nl Museum krijgt collectie aardewerk Vrouwen stelen geld na babbeltruc Brommerrijder aangehouden na achtervolging maandag 14 maart 2011 GOES De politie heeft in de nacht van za terdag op zondag drie mannen aan gehouden in Goes vanwege bezit van en handel in harddrugs. De aanhouding werd rond drie uur verricht in de Gasthuisstraat. Een 19-jarige en een 24-jarige man uit Heinkenszand waren in het bezit van harddrugs. De derde man, een 19-jarige inwoner van Goes, werd aangehouden voor het dealen van harddrugs. Hij deed afstand van een zakje cocaïne. GOES De politie is op zoek naar getuigen van de mishandeling van een 15-ja- rige jongen, die vrijdagmiddag rond 17.50 uur heeft plaatsgevon den op de Keizersdijk in Goes. Met name een echtpaar wordt drin gend verzocht zich te melden. De man van het koppel probeerde nog tussenbeide te komen. Getuigen kunnen zich melden op het bureau in Goes of bellen met 0900 - 8844. OOST-SOUBURG - De politie heeft in de nacht van vrijdag op zater dag in de Maasstraat in Oost-Sou burg een 17-jarige jongen uit die plaats aangehouden na een achter volging van ruim een kwartier. Agenten zagen de jongen rond half drie op zijn brommer met ho ge snelheid en slingerend door de Langeviele in Middelburg rijden. De jongen ging er vandoor via de Schroebrug, de Magistraatwijk en de Oude Vlissingseweg. Bij Groot Abeele reed de jongen door een af zetting. Vanwege de bestratings- werkzaamheden moest hij ren- Jong en oud stonden opgesteld op het strand bij Renesse om te zien hoe nend verder. In de Maasstraat kon zes zeehondjes vrij werden gelaten. foto Ronald den Dekker den agenten hem aanhouden. Stop in een nieuwe Opel Meriva en betooi nu 9.1 47 De ondere helft betaalt u over 2 joar. Re ILA voel je v r i j I Gemiddeld brandstofverbruik en CO,-uitstoot: liter/100 km: 11.0 - 3.5; kms/liter: 9,1 - 28,6; CO, gr/km: 259 - 94. I De 50/50 deal loopt von 1 jon. t/m 31 mrt. 2011 Let opl Geld lenen kost geld B tmsmmmtmmsBsmstsgmsmmsmmsmsmsa&si YERSEKE Het Oosterscheldemuseum in Yer- seke krijgt een verzameling histo risch aardewerk van Yersekenaar Isaac de Wee. De oud-gemeentebo de en zijn vrouw verhuizen naar het zorgcentrum en kunnen het aardewerk daar niet mee naartoe nemen. De officiële overdacht van de collectie vindt komende woens dag om 15.00 uur plaats in het mu seum. Rondom de collectie is een tentoonstelling samengesteld. Die gaat van start tijdens het museum- weekend op 2 april. MIDDELBURG Bij de politie zijn sinds vrijdag van uit Middelburg vijf meldingen ge daan over twee vrouwen die bij huizen aanbellen en met smoesjes proberen binnen te komen. De vrouwen zijn ongeveer 18 en 50 jaar oud en rijden in een donkere auto. Uit twee woningen waar de vrouwen binnenkwamen, is geld gestolen. De vrouwen zijn gezien in onder meer de Statenlaan en de Nieuwe Vlissingseweg. X-Factor wordt elke vrijdagavond uitgezonden op RTL4. Het programma leverde in het verleden winnaars op als Sharon, Lisa en Jaap De finale van het vierde seizoen wordt op 10 juni uitgezonden. 'Saving all my love for you' van Whitney Houston op de achterbank van een Fiat 500. foto's Willem Mieras

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 43