Leerzaam zeeland 115 Zelfstandig moet je achterstevoren de trap af Weinig animo voor auditie op achterbank maandag 14 maart 2011 Niet alleen de leden van Onderling Sterk zijn veel wijzer geworden van de oefenmiddag. Ook de hulpverleners gaven aan dat ze zowel van elkaar als van de leden van de vereniging veel hadden geleerd. De leden van Onderling Sterk werken zelfstandig plannen uit voor bijvoor beeld workshops, lezingen en een dagje uit Zo hebben ze geregeld dat ze 6 april een rondleiding van de burgemeester door het gemeentehuis krijgen. Politie, brandweer en Rode Kruis verleenden belangeloos medewerking aan de rampenoefening in het MFC. Het hoogtepunt van de rampenoefening was de ontruiming, compleet met rookmachine. Na afloop kregen de le den van Onderling Sterk complimenten over de uitvoering. foto's Ronald den Dekker Leden van Onderling Sterk kregen tijdens de oefening een 'rookmasker' op. Leerlingen van Pontes Pieter Zeeman begeleidden de mensen naar buiten. 'Windmolens bij de Zeelandbrug verpesten het landschap' reageer op www.pzc.nl/schouwen-duiveiand MMSSMS reacties: 231| Rock 'n Roll in Nieuwe Kerk moet kunnen WÊKÊKtttÊÊÊËM% oneens "3J 36% door Rob Paardenkam GOES - Bij X-Factor denk je aan lan ge rijen mensen die auditie willen doen. Dat was in Goes zaterdag wel anders. Daar kwamen slechts twee mensen opdagen bij de zoge heten Backseat Auditions. „Ach, dan maak ik lekker veel kans", grapte Kim Saunier, één van de deelnemers. De audities zijn een samenwer king tussen televisieprogramma X-Factor en Fiat. Bij 63 dealers in het land kunnen zangers en zange ressen in de dop deze weken audi tie doen op de achterbank van een Fiat 500. De opnames worden op een website geplaatst, waarna de bezoekers kunnen stemmen. De vier weekwinnaars worden vervol gens beoordeeld door de echte ju ry van X-Factor. Het talent dat zij kiezen, mag optreden tijdens de pauze van de finale van X-Factor. Kim Saunier (17) uit Goes ziet dat wel zitten. Zij was gisteren de eer ste van twee deelnemers die audi tie kwamen doen bij Auto Mondo in Goes. De auditie op de achter bank zag ze vooral als een lolletje. „Maar wie weet waar het toe leidt. Met zo weinig deelnemers maak ik misschien wel extra veel kans." Bekijk de auditie van Kim en anderen op www.facebook.com/xfactornl. Stap in een nieuwe Opel Meriva en betaal nu €9.147,i0! De andere helft betaalt u over 2 jaar. www.autoteam.nl Gemiddeld brandstofverbruik en CO,-uitstoot: liter/100 km: 11,0-3,5; kms/liter: 9,1 - 28,6; CO, gr/km: 259 - 94. De 50/50 deal loopt van 1 jan. t/m 31 mrt. 2011

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 31