Colofon Everijke Vogelaar - van Breenen Everijke Familieberichten (H IHensenlinq.nl maandag 14 maart 2011 25 Heden nam de Heere uit ons midden weg onze schoonzuster en tante Santina Katolina Vader-Polderman sinds 8 mei 2004 weduwe van Johannes Vader in de leeftijd van 73 jaar. 's-Gravenpolder: N. Polderman-de Visser s-Gravenpolder: Wilma en Jaap Elenbaas-Polderman Achterneven en -nichten 11 maart 2011 Meestoof 46 4331 VC Middelburg Correspondentieadres: W.J. Elenbaas-Polderman Esdoornstraat 1 4431 DH s-Gravenpolder Wij nodigen u uit de rouwdienst bij te wonen op D.V. donderdag 17 maart om 10.30 uur in de Ter Hoogekerk, Willem Teellinckstraat 3 te Middelburg. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg om 11.30 uur. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de - Ter Hoogekerk. Heden ontvingen wij het bericht van het overlijden van onze schoonzus en tante Santina Katolina Vader-Polderman Familie Vader Middelburg, 11 maart 2011 Wij ontvingen het droevige bericht van het overlijden van onze tante Sannie Vader-Polderman Piet en Toos André en Anneke Rinus en Corrie Arie en Willie Wim en Corrie Met droefheid geven wij kennis van het overlijden van onze lieve moeder, schoonmoeder en oma Zwaantina Wilhelmina Alting weduwe van Jan Hendrik Hergen Schuringa Amsterdam, 24 mei 1911 Goes, 9 maart 2011 Managua: Frank Schuringa Rosa Soto de Schuringa Frank Hilversum: Wieneke en Wietse Auckland: Annemijn Fijnaart: Marianne van der Waal-Schuringa Cees van der Waal Breda: Rogier en Kaat Correspondentieadres: Populierenstraat 24 4793 AV Fijnaart Moeder is in besloten kring gecremeerd op 12 maart 2011 "Niemand weet wat leven is Alleen dat het gegeven is En dat van dit geheimenis God het begin en het einde is" Huub Oosterhuis Rustig is ingeslapen onze moeder en schoonmoeder Jannetje Johanna Versteeg - Noordhoek weduwe van Albert Versteeg Goes, 31 juli 1913 t Goes, 13 maart 2011 Wij zijn verdrietigmaar ook dankbaar voor de liefde en zorg waarmee zij ons gedurende haar leven heeft omringd. Voorburg: Lucie Versteeg Culemborg: Henni Versteeg en Cor Bakker Correspondentieadres: Spinozalaan 39 2273 XC Voorburg De dienst van Woord en Gebed zal worden gehouden op donderdag 17 maart om 13.30 uur in de aula van het Gasthuis, Kievitlaan 64, Goes. Aansluitend is de begrafenis op de algemene begraafplaats in Goes. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in dè aula van Monuta op de begraafplaats, Geldeloozepad 30 in Goes. Met groot verdriet en diepe verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze medewerker Gedurende 8 jaar heeft Everijke een bijzonder actieve en betrokken rol gespeeld in ons bedrijf. Haar optimisme en vrolijkheid waren altijd een bron van energie en kracht. Wij wensen Ries, de kinderen en verdere familie veel sterkte toe in deze moeilijke periode. Wemeldinge Hotel Eetcafé Smits Johan en Annie Jaantje "Oma" Adrie Achter de tranen van verdriet schuilt de glimlach van herinnering. We zijn met stomheid geslagen. Wij wensen Ries, de kinderen en verdere familie veel sterkte toe in deze moeilijke periode. van je collega's van Hotel Eetcafé Smits Wemeldinge Carmen, Anja, Renate, Jolanda, Nelly, Monique, Tina, Patricia, Joyce, Shobiga, Yannick, Esmee, Johnny, Robin/Nicky, Anita en Ardjan Sluütijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur Per fax daags voor plaatsing 15.00 uur Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnummer voor evëntuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbevestiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties E-mail pzcfamilieberichten@wegenernieuwsmedia.nl Telefoon 088-013 9999 Internet zelfopgevenkanviawww.familieberichtenonline.nl De afdeling is telefonisch bereikbaar op: werkdagen van 09.00-17.00 uur en op zondag van 13.00-17.00 uur Alle overlijdensadvertenties zijn ook zichtbaar op www.mensenlinq.nl Meer informatie op www.pzc.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 25