Clubs blijven het liefst aan de Zoekweg Strandpaleis verandert 2oI zeeland IJSSELDIJK modes Drie jaar geëist voor overval op snackbars Lezing over het Taöisme Vrijdag 18 maart houden wij zomermodeshow in onze zaak vrijdag 11 maart 2011 Uit het exploot d.d. 07-03-2011 van gerechtsdeurwaarder A.A.A.M,G. van Damme te Terneuzen, blijkt dat ten verzoe ke van het College van Burgemeester en Wethouders van De Gemeente Schouwen-Duiveland, zetelend te Zierikzee, gemeente Schouwen-Duiveland, aan Jan Jacobus Geelhoed, thans zonder bekende woon- of verblijfplaats in Nederland en daarbuiten, is betekend het proces-verbaal d.d. 25-02-2011 waarbij ten verzoeke van requirante ten laste van gere- quireerde beslag werd gelegd onder de daarin gemelde derde. Van dit exploot kan belanghebbende afschrift verkrijgen op onderstaand adres: VAN DAMME C.S. GERECHTSDEURWAARDERS Axelsestraat 12 4537 AJ Terneuzen T: 0115 613651 E: deurwaarders@vandamme-holland.nl THOLEN - Bruin Buitelaar geeft op woensdagavond 16 maart een le zing over het Taöisme. Deze na tuurfilosofie en religie is ontstaan in de tijd ver voor Christus. De fa milie Koole uit Kruisland is aanwe zig met een collectie boeken en kaarten over religie en levensbe schouwing. De lezing begint om 19.30 uur in het kerkgebouw van de Vrijzinnige Geloofsgemeen schap NPB Tholen aan de Oude- landestraat 11 in Tholen. SPORTPARK Nieuwe Postweg lijkt uit beeld door Rob Paardekam THOLEN - Een locatie ten noorden van de Nieuwe Postweg in Tho- len-stad lijkt uit beeld voor de aan leg van het nieuwe sportpark. Jan Heshof - PvdA-raadslid en voorzit ter van voetbalclub Tholense Boys - werkt aan een alternatief plan. Zowel de voetbal- als de tennisver eniging zeggen het liefst aan de Zoekweg te willen blijven. Twee locaties leken kansrijk voor de aanleg van een nieuw sport park. Eén ervan was de Postweg, naast het nieuwe gemeentehuis. Die plek werd vorige week echter definitief geschrapt door de ge meenteraad, omdat de mogelijke komst van een sportpark de ver koop van kavels in Stadszicht II zou hinderen. Daarmee leek enkel een plek ten noorden van de Nieuwe Postweg, over het viaduct, over te blijven. Veel inwoners vinden dat echter een slechte locatie, omdat hij be hoorlijk afgelegen ligt. Ook tennis vereniging Eegedima is fel gekant tegen een verhuizing naar deze lo catie. Die zou zeer vandalismege- voelig zijn en geen enkele binding hebben met Tholen. „In die zin PROTEST Massaal verzet tegen komst van nieuw strandpaviljoen op het door Henk Postma Een kasteel wil hij het niet direct noemen. Want dan denk je toch aan iets van een heel andere orde. Maar 'strandpaleisje' zou al een heel mooie benaming zijn. Het massaal protest tegen de 'kolossali- teit' van zijn plan is hotelier Peter Bommeljé wat rauw op de maag gevallen. Want het nieuwe strand paviljoen dat hij ter hoogte van de watertoren op Domburgs strand wil neerzetten, is echt geen me- ga-project, zoals heel wat Dombur gers willen doen geloven. ]a, het wordt wel iets bijzonders. Iets van een kwaliteit die je zo gauw op de Walcherse stranden niet ziet. Maar beslist niet groter dan veel andere paviljoens die je daar kan bezoeken. Zou ook niet kunnen. Het Veers bestemmingsplan Buitengebied, dat al meer dan tien jaar geleden van kracht werd, is de uitbaters van strandpaviljoens welgezind. Die mogen, als zij daar brood in zien, hun optrekjes fors uitbrei den. Tot zeshonderd vierkante me ter. Her en der is daar dankbaar ge bruik van gemaakt. En zo haakt nu ook hotelier Bommeljé op die mogelijkheid in. Hij kocht het 'wat verouderde' strandtentje De Wa tertoren op. En liet daar, 'vanuit klassieke invalshoek' een mooi plan voor uitwerken, met romanti sche torentjes waarvan je er steeds meer in Domburgs historisch straatbeeld ziet. was de locatie naast het gemeente huis nog wel wat beter", zegt woordvoerder Perry Bakx. „Maar het liefst blijven wij gewoon aan de Zoekweg. Dat is gewoon een perfecte locatie vanwege zijn cen trale ligging." Het onderzoek van PvdA-raadslid Heshof richt zich volgens Bakx ook met name op de Zoekweg. „Hij bekijkt of de twee verenigin gen daar kunnen blijven zitten en het voetbalcomplex toch kan wor den uitgebreid." Heshof wil dat niet bevestigen. Hij zegt dat hij met goedkeuring van de coalitiepartijen werkt aan een plan, maar welke kant het op gaat, geeft hij nog niet prijs. Hij is nog bezig met zijn onderzoek. Wel geeft Heshof aan dat de voetbal club, waarvan hij dus voorzitter is, in principe het liefst aan de Zoek weg blijft. „Maar wij hebben altijd gezegd dat we begrip hebben voor het feit dat de scholen moeten uit breiden. Als dat het noodzakelijk maakt dat wij verhuizen, doen we dat. Dan zijn de scholen toch nog net iets belangrijker." Heshof hoopt zijn onderzoek later deze maand af te ronden, zodat zijn plan in april door de gemeen teraad behandeld kan worden. Verontruste inwoners van Domburg verzamelen zich op de plek waar het omstreden strandpaviljoen De Watertoren In Spaanse sfeer tonen een aantal mannequins onze met zorg samengestelde collectie. Deze show is van 14.00 tot 15.00 uur. Daarna is er onder het genot van ons huisgemaakte tapas en shangria volop gelegenheid voor persoonlijk advies. Graag zien wij uw komst tegemoet! Lepelstraat 1 Yerseke Tel. 0113 - 571539 www.ijsseldijkmodes.nl door Ad Roos MIDDELBURG - Het Openbaar Minis terie heeft gisteren tegen een 29-ja- rige Vlissinger een gevangenisstraf van drie jaar waarvan zes maan den voorwaardelijk geëist. De man, die ontkent, wordt ervan ver dacht betrokken te zijn geweest bij een overval op een snackbar in Heinkenszand op 10 november 2009. Drie dagen later zou hij opnieuw een aandeel in een overval hebben gehad, maar nu op een cafetaria in Oost-Souburg. Ondanks talloze verklaringen zegt de Vlissinger niet eens in Heinkenszand te zijn geweest. Een fotoconfrontatie le verde in deze zaak ook al niets niets op. Bij de tweede overval, in Oost-Sou burg, ging de Vlissinger samen met een maat een frietje halen. Hij bleef toen in de auto zitten. Vervol gens zag hij zijn maat met een mes de snackbar uitrennen, achter volgd door de eigenaar. De Vlissin ger zei ook met deze zaak niets te maken te hebben. Zijn makker, die destijds de Vlissinger in beide za ken als mededader had aangewe zen moest gisteren als getuige op draven. Maar op de vraag of de Vlissinger erbij betrokken was wei gerde hij te antwoorden. Uit het exploot d.d., 07-03-2011 van gerechtsdeurwaarder A.A.A.M.G. van Damme te Terneuzen, blijkt dat ten verzoeke van de Coöperatieve Rabobank Terneuzen - Sas van Gent u.a., gevestigd te Terneuzen en de Rabohypotheekbank n.v., gevestigd te Amsterdam aan Manuel Machado Rosa, thans zonder bekende woon- of verblijfplaats in Nederland en daarbui ten, is aangezegd dat requiranten overgaan tot openbare verkoop van het huis c.a. staand en gelegen aan de Visartstraat 21 te Sluiskil, gemeente Terneuzen en wel op donderdag 07-04-2011 om 14.00 uur te Goes. Van dit exploot kan belanghebbende afschrift verkrijgen op onderstaand adres: VAN DAMME C.S. GERECHTSDEURWAARDERS Axelsestraat 12 4537 AJ Terneuzen T: 0115 613651 E: deurwaarders@vandamme-holland.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 52