2oI zeeland Voorpret en beetje opwinding King Jack en Zaniac in Stulp IJSSELDIJK modes Bleker maakt zich sterk voor Hedwigepolder Gitaarvirtuoos Al Di Meola treedt zaterdag 14 35 euro mei op in het Dorpshuis in Renesse. 'Of all pla- "Een kaart'e mor het concert van Al Di Meola in Renesse kost ces voegt Radio City FM Den Haag daar aan toe. ta.com met klik op 'tourdates'. Dan wijst het zich vanzelf." Vrijdag 18 maart houden wij zomermodeshow in onze zaak vrijdag 11 maart 2011 Uit het exploot d.d. 07-03-2011 van gerechtsdeurwaarder A.A.A.M.G. van Damme te Terneuzen, blijkt dat ten verzoe ke van het College van Burgemeester en Wethouders van De Gemeente Schouwen-Duiveland, zetelend te Zierikzee, gemeente Schouwen-Duiveland, aan Jan Jacobus Geelhoed, thans zonder bekende woon- of verblijfplaats in Nederland en daarbuiten, is betekend het proces-verbaal d.d. 25-02-2011 waarbij ten verzoeke van requirante ten laste van gere- quireerde beslag werd gelegd onder de daarin gemelde derde- Van dit exploot kan belanghebbende afschrift verkrijgen op onderstaand adres: VAN D4IVME C.S. GERECHTSDEURWAARDERS Axelsestraat 12 4537 AJ Terneuzen T: 0115 613651 E: deurwaarders vandamme-holland.nl renesse - De bands King Jack en Zodiac staan morgenavond vanaf middernacht op het podium in De Stulp in Renesse. De muziek van King Jack doet den ken aan Beatles, Oasis of Kings of Leon en is volgens Roy Lanser van De Stulp een van de weinige bands die het stempel Indie-rock verdienen. King Jack is bezig met met het opnemen van een Album. Een uurtje eerder (vanaf 23.00 uur) staat Zaniac op het podium. Deze band met leden die deels van Schouwen en deels vanuit Goes komen heeft het inmiddels tot 3FM en het podium in Paradi- so geschopt. De muziek van deze band kenmerkt zich door de vrolij ke en energieke stijl. MENING GEVRAAGD Rock Roll in de Nieuwe Kerk van Zierikzee moet kunnen. Reageer op: www.pzc.nl/schouwen-duiveland TIPS NAAR schouwen-duiveland@pzc.nl Voor het nieuws van vandaag zie: www.pzc.nl/schouwen-duiveland OF ALL PLACES 35 euro: Kaarten kunnen worden gekocht via: www. Aldimeo- door Ali Pankow Ludo Vlaander lijkt het lief ste zelf niet te veel drukte te willen maken over het optreden van gitaarvitu- oos Al Di Meola op zaterdag 14 mei in het dorpshuis in Renesse, maar ook bij hem lijkt de opwin ding toch wat te gaan kriebelen. Vlaander is horeca-ondernemer (eetcafé 'Het Wapen van Zeeland en aangrenzend rockcafé Lub). Hij is een enorme muziekliefhebber en kan in zijn eigen etablissement vaak uiting geven aan die hobby. Maar horeca-ondernemer zijn in Renesse vergt natuurlijk vaak heel hard werken gedurende een deel van het jaar. Toen Al Di Meola vo rig jaar met Pinksteren in Middel burg optrad tijdens het jazzfestival was er voor Vlaander dan ook geen denken aan dat hij dat con cert kon bijwonen. „Dat vond ik heel jammer en toen is langzaam het idee gegroeid zelf maar een op treden van deze man te organise ren. Toen hij op Meola's website zag dat hij in mei met zijn 4-koppi- ge band New World Sinfonia weer naar Europa zou komen, besloot Vlaander een poging te wagen. „Ik heb contact gelegd met Wolf gang Scheel, boekingsagent in Duitsland. Uit dat gesprek bleek dat een optreden in Renesse wel licht wel tot de mogelijkheid be hoorde. Dan is het nog wel een kwestie van overleg natuurlijk, want bij een optreden in het dorpshuis hier kun je technisch ge zien niet alles eisen. Dat is een kwestie van bijstellen, anders gaat het niet door", aldus Vlaander. Maar het gaat dus WEL door. De eisen zijn bijgesteld, al moet Sound Delight in Renesse natuur lijk wel alles uit de kast halen voor het verzorgen van de techniek. „Dat is voor die jongens natuurlijk ook een leuke uitdaging", consta teert de initiatiefnemer. Hij is trots dat op Al Di Meola's speellijst al maanden '05/14/2011 - Renesse, Holland- Dorpshuis' prijkt. Een leuk uitstapje naar kust voor hem zou je denken als je ziet dat hij op woensdag 11 mei in 'Het Paard van Troje' in Den Haag optreedt. Maar dat ligt toch iets anders. Vlaander: „Absoluut, want tussen die optre dens in, vliegt hij ook nog even heen en weer naar Roemenië voor een concert in Timisoara. Ik ga hem en zijn bandleden zaterdag middag zelf ophalen op Schiphol 0111 ze naar Renesse te brengen." De kaartverkoop is inmiddels be gonnen. Een kaartje kost 35 euro. „Anders spring ik er niet uit", lijkt Vlaander zich te excuseren. Hij gaat uit van maximaal 300 bezoe kers. „Het wordt een concert om bij te zitten, misschien achterin wat staanplaatsen. Voorlopig houd ik het op aanvang 20.30 uur, maar als er heel veel belangstelling is, ko men er misschien twee optredens. Kaarten kunnen worden gekocht via: www.Aldimeola.com met klik op 'tourdates'. Dan wijst het zich vanzelf" Ludo Vlaander hangt met trots op veel plekken de poster met de aankondiging van het concert van Al Di Meola op 14 mei in het dorpshuis in Renesse. foto Ronald den Dekker In Spaanse sfeer tonen een aantal mannequins onze met zorg samengestelde collectie. Deze show is van 14.00 tot 15.00 uur. Daarna is er onder het genot van ons huisgemaakte tapas en shangria volop gelegenheid voor persoonlijk advies. Graag zien wij uw komst tegemoet! Lepelstraat 1 Yerseke Tel. 0113 - 571539 www.ijsseldijkmodes.nl door Sheila van Doorsselaer hulst - Staatssecretaris Henk Ble ker wil de landbouwgrond in de Hedwigepolder behouden. Hijis van mening dat de polder een mooi voorbeeld is van combinatie van landbouw en natuurbeheer. Tijdens een onderhoud met een delegatie van de Hulster gemeente raad, woensdag in Den Haag, gaf Bleker aan dat er er in juni een rap port op tafel ligt over de Hertogin Hedwigepolder. Momenteel loopt een onderzoek naar mogelijkhe den om de Hedwige intact te la ten. In mei komt Bleker naar Hulst om in een buitengewone raadsver gadering met de fracties en burge meester en wethouders van ge dachten te wisselen over het dos sier Hedwigepolder. Burgemeester Jan-Frans Mulder maakte van de gelegenheid ge bruik in een algemene verklaring het unanieme standpunt van de Hulster gemeenteraad te verkondi gen; geen ontpoldering. Ook wees hij Bleker erop dat er voor ontpol dering geen enkel maatschappelijk draagvlak is in de regio. Mulder is tevreden over de opstelling van Bleker. De vorige staatssecretaris ging volgens hem voorbij aan de mening van de gemeenteraad, in tegenstelling tot Bleker. Uit het exploot d.d. 07-03-2011 van gerechtsdeurwaarder A.A.A.M.G. van Damme te Terneuzen, blijkt dat ten verzoeke van de Coöperatieve Rabobank Terneuzen - Sas van Gent u.a., gevestigd te Terneuzen en de Rabohypotheekbank n.v., gevestigd te Amsterdam aan Manuel Machado Rosa, thans zonder bekende woon- of verblijfplaats in Nederland en daarbui ten, is aangezegd dat requiranten overgaan tot openbare verkoop van het huis c.a. staand en gelegen aan de Visartstraat 21 te Sluiskil, gemeente Terneuzen en wel op donderdag 07-04-2011 om 14.00 uur te Goes. Van dit exploot kan belanghebbende afschrift verkrijgen op onderstaand adres: VAN DAMME C.S. GERECHTSDEURWAARDERS Axelsestraat 12 4537 AJ Terneuzen T: 0115 613651 E: deurwaarders@vandamme-holland.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 42