Jaap Colijn Jaap Colijn Jaap Colijn (Oom)Jaap Colijn Jaap Colijn Jan Koole Jaap Colijn Jan Koole 0 IDensenisnq.nl "Ik ben ervan overtuigd dat hij die dit goede werk bij u begonnen is, het ook zal voltooien op de dag van Christus Jezus" Filippenzen 1 Van ons heengegaan onze lieve echtgenoot, vader en opa 12 november 1948 - 8 maart 201 1 We hebben van jou geleerd onze talenten te ontplooien en alles eruit te halen wat er in zit, om te dromen en hieraan trouw te blijven. En bovenal trouw te blijven aan mensen. Had je ze in je hart gesloten, liet je ze nooit meer los. We hebben ook vooral van je geleerd wat passie is en om nooit op te geven, om te geloven en te blijven geloven. Om te ondernemen, organiseren en visie te ont wikkelen, op zowel zakelijk als sociaal vlak. Om verschil te maken in het leven. Op vele fronten ben je een voorbeeld voor ons en je zult ons altijd blijven inspireren. Tanja Colijn MarcenMartine Nad ja, Lisa en Anouk Ruben enjeanine Dino - Mirjam en Richard Sophie David We nemen afscheid van Jaap Colijn in een kerkdienst op dinsdag 15 maart in de Geerteskerk Ie Kloetinge, Geertesplein 24. De kerk dienst begint om 1 3:00 üur. Na de kerkdienst rijden we naar de algemene begraafplaats te Kapelle om Jaap naar zijn laatste rust plaats te brengen. Vanaf 15:30 uur is er gelegenheid de familie te condoleren in het bedrijfspand van Colijn IT, Amundsenweg 6 te Goes. Indien u geen persoonlijk bericht heeft ontvangen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Correspondentieadres: Ambachfsherenwegeling 8, 4421 GT Kapelle. Condoléanceregister: www.colijn-it.nl/condoleance De organisatie van de plechtigheid zal verzorgd worden door C.W. de Kok, 06-55140274, cwdekok@va nderhoofluilvaartzorg n I Ik ben er van overtuigd dat dood noch leven, engelen noch machten noch krachten, heden noch toekomst, hoogte noch diepte, of wat er ook maar in de schepping is, ons zal kunnen scheiden van de liefde van God, die hij ons gegeven heeft in Christus Jezus, onze Heer. Romeinen 8:38-39 In dit geloof en met verdriet in ons hart ontvingen we het bericht van het overlijden van mijn lieve zoon, onze broer, zwager en oom Ons hartelijk medeleven en liefde gaan uit naar Tanja, kinderen en kleinkinderen. Mogen zij zich gedragen weten door de Heer. P.W.Colijn-Harincken H.J.Colijn (in herinnering) Joke en Jaap (in herinnering) Henken Tineke Elly en Jan Mamix en Aukje Titiaenjan Paul en Trudy Hans en Wifly Semmo Neven en nichten Goes, 8 maart 201 1 Een gedreven mens die voortleeft in onze herinnering We zijn bedroefd, dat wij onze schoonzoon, zwager en oom moeten missen, maar we zijn dankbaar dat hem verder lijden bespaard is gebleven. We wensen Tanja, de kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe in deze moeilijke tijd. Kloetinge: W. Philipse Bussum: Pieten Hanneke Philipse Alphen a/d Rijn: Wim en Ella van der Maas 's-Gravenpolder: Rob en Els Sturm Goes: Rinusen Dineke Visser Oostburg: Freerk-Pieteren Monique Philipse Neven, nichten, achterneven en achternichten Kapelle, 8 maart 201 1 vrijdag 11 maart 2011 familieberichten 29 Gij, Eeuwige, peil nu mijn hart, doorgrond mij, toets mijn verborgen gedachten. Ik ben toch niet op een doodlopende weg Leid mij voort op de weg van uw dagen. (Psalm 139 naar Huub Oosterhuis) Wij wensen Tanja, Marc &Martine (Nadja, Lisa en Anouk), Ruben &Jeanine, Mirjam Richard (Sophie) en David veel sterkte en Gods kracht toe met het verlies van een gedreven man, vader en opa Henk&Tineke Colijn Hester Piet Braam, Martijn en Tom Egbert Leonie Colijn, Anne en Thijs Jan-Hendrik Colijn Maartje Geertje &Johan Hilgeman, Kim Verdrietig zijn wij door het overlijden van onze vriend Jaap Wij wensen Tanja, de kinderen kleinkinderen en familie veel sterkte toe in deze moeilijke tijd. Joop en Riet Hans en Anita de strijd heb je nimmer opgegeven zelfs toen het einde werd veiwacht je bleef geloven in het leven vol passie en gedrevenheid - Na vele jaren van toewijding aan zijn bedrijf en zijn mede werkers, hebben wij met veel verdriet afscheid moeten nemen van onze algemeen directeuren oprichter van het bedrijf "Zijn doorzettingsvermogen was een voorbeeld voor ons allen" Wij wensen Tanja, de kinderen en kleinkinderen veel sterkte en kracht toe in deze'moeilijke tijd. Medewerkers van Colijn IT B.V. en Uni-Program B.V. Langzaam ben je van ons weggegleden Elke dag een beetje meer Telkens werd je iets ontnomen Dat deed jou en ons zo zeer Het is een gemis, een stille pijn Dat je nooit meer bij ons zult zijn Niemand die beseffen zal Hoe erg die pijn wel is Na een moedige strijd, vol wilskracht, is waardig heengegaan mijn lieve man, onze zorgzame vader, schoonvader en opa echtgenoot van Ida W.J. Foget St. Laurens, 1 februari 1933 t Goes, 8 maart 2011 Jouw leven moesten wij loslaten, in ons leven houden wij jou altijd vast. Middelburg: Linne: Oost-Souburg: Serooskerke: I.W.J. Koole - Foget Jan S.A. Koole Martina Koole - Bunke Noralyn, Sylvian Lianne J. den Hoed - Koole Ronald den Hoed Joery, Remy Leonieke I. Koole Marco Pijcke Robbie, Melanie, Niels Noordweg 473 4333 KE Middelburg Mijn man, onze vader en opa is opgebaard in uitvaartcentrum Monuta De Voorzorg, Industrieweg 20 te Vlissingen, waar gelegenheid is tot afscheid nemen op maandag 14 maart van 16.30 tot 17.00 uur. De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op dinsdag 15 maart om 14.00 uur in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3, Middelburg. Na de plechtigheid kunt u de familie condoleren. Als u geen rouwbrief heeft ontvangen, kunt u deze advertentie als zodanig beschouwen. Wij zijn diep getroffen door het overlijden van onze initiatiefnemer van de stichting "the day" Hij was onze drijvende kracht achter de opzet van het medisch congres bedoeld om te komen tot een tijdige screening van prostaat- en blaaskanker. Het gaat ons allen aan het nart dat hij dit congres op 26 mei aanstaande niet meer mag maken. Wij wensen zijn vrouw Tanja, kinderen en kleinkinderen veel kracht en sterkte om dit verlies te kunnen dragen. Wij zullen voortgaan met de organisatie van het congres in zijn geest. Namens stichting "The Day" Cees van der Vrie Marco Utermark Wolter Koster Jan Gmelich Meijling Jurjen Punt Johan Kopmels Siem Buijs Gerard Cok Kees Storm Tot ons verdriet moesten wij afscheid nemen van onze lieve docente schilderen en aquarelleren Marijke Dekkers-Plasman Wijkcentrum Het Palet Willem Roelofslaan 2 4382 TD Vlissingen Allerliefste Papa, Waar je ook bent, ik zou het niet weten, niet in tijd of afstand te meten. Ik heb je bij me, diep in mij, daarom ben je zó dichtbij. Jan, Lianne en Leonieke Allerliefste Opa, Heel bijzonder, heel gewoon. Gewoon zo'n bijzonder lieve opa... Joery, Remy Noralyn, Sylvian Robbie, Melanie en Niels Na een langdurig ziekbed hebben wij afscheid moeten nemen van onze geliefde broer en zwager Middelburg: C. de Witte - Koole P. de Witte en kinderen

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 29