üvarJ2il3jj Ilse van den Berge Ilse van den Berge Ilse van den Berge 28 I familieberichten vrijdag 11 maart 2011 d1enseniinq.nl Je hebt ons in korte tijd zoveel gegeven, wij zullen altijd van je blijven houden. Intens verdrietig delen vvij u mede dat tijdens onze wintersportvakantie plotseling is overleden onze innig geliefde dochter Goes, 18 mei 1989 Feldkirch, 7 maart 2011 Hank: Johan van den Berge Lenie van den Berge-de Visser Steurstraat 2,4273 EN Hank De crematieplechtigheid wordt gehouden op maandag 14 maart om 14.30 uur in de grote aula van crema torium Maaslanden, Abt van Engelenlaan 1 te Vlijmen. Samenkomst in de ontvangkamer van het crema torium, waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. Ilse is thuis, waar u van harte welkom bent om persoonlijk afscheid van haar te nemen op zaterdag en zondag van 1400 tot 1600 uur. Na de crematieplechtigheid is er een samenzijn in de koffiekamer van het crematorium. Zeer geschokt en ontdaan zijn wij door het overlijden van dochter van onze collega Lenie van den Berge en haai man Johan. In onze machteloosheid wensen wij hen heel veel moed en sterkte om dit verlies te verwerken. Collega's Amphia Ziekenhuis Afdeling Zwangeren /Gynaecologie Unit 25/26 "Lieve oma" Bosselaar-Bimmel Bedankt voor alles wat je voor ons betekend hebt. Jakob en Catharina Akkerman kinderen en kleinkinderen Bedroefd geven wij kennis van het overlijden van onze geliefde schoonzuster en tante Pietje Bosselaar-Bimmel Vlissingen: M. Bosselaar-Verlinden Vlissingen: M.P. Kuzee Koudekerke: M.M. Bosselaar-Roos Neven en Nichten Vlissingen, 8 maart 2011 Mijn lief Mijn eerste Mijn enige Altijd samen Na een huwelijk van ruim 55 jaar is overleden mijn allerliefste Kees Cornelis Marinus Hamelink A 28 augustus 1927 f 5 maart 2011 Een goed mens is niet meer. Cathrien Hamelink-Tissink Domburgs Schuitvlot 13 4331 NE Middelburg De crematie heeft plaatsgevonden in familie kring Wij zijn erg verdrietig dat onze lieve zwager en oom Kees Hamelink is overleden. Den Haag: Laurien Wemeldinge: Adriefen Magda Kortgene: Annie en Frans Yerseke: Corrie en Maarten f Neven en nichten Vol verdriet geven wij u kennis dat de Heere uit onze familiekring heeft weggenomen ons lieve nichtje Ilse van den Berge op de leeftijd van 21 jaar Piet de Visser in herinnering Corrie de Visser-Louws Willy de Vries-de Visser Jan de Vries in herinnering Jan en Lies Louws-de Visser Rina Middelkoop-de Visser in herinnering Dick en Riet Middelkoop-van Maanen Jannie en Ad Beekman-de Visser Hannie de Visser Wim en Lianne de Visser-Andeweg Kees en Marinka de Visser-Verhage Nelleke en Wim van der Maas-de Visser en alle neven en nichten We hopen dat Lenie en Johan de kracht mogen krijgen om dit grote verlies te dragen. Hank, 7 maart 2011 Vandaag heb ik haar 3 kussen gegeven en streelde haar haar De tijd is nabij, de reis vangt aan Met moeite laat ik haar gaan Zonder bagage, pijn of verdriet zij heeft haar vleugels al aan moeiteloos laat zij zich gaan Drie kussen geef ik en streel haar. Rim Sartori Met verdriet nemen wij afscheid van mijn lieve vrouw, onze moeder en oma Petronella Johanna Jenneke de Graaf-Crezée Els Pangkalan Prandan, Oostkapelle, 27 augustus 1933 7 maart 2011 Oostkapelle: Marden de Graaf Hilversum: Jacques de Graaf Maaike de Graaf-Eijkman Valentijn de Graaf Roef de Graaf Quinten de Graaf Beukenlaan 3 4356 Hl Oostkapelle Els is thuis. Er is gelegenheid om afscheid van haar te nemen op vrijdag 11 maart van 14.00 tot 15.00 uur. De begrafenisplechtigheid zal plaatsvinden op maandag 14 maart om 12.00 uur in de aula van de begraafplaats te Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in de ontvang kamer van de begraafplaats. Na het condoleren zal Els in familiekring in Oostkapelle begraven worden. -Els hield van bloemen, vooral orchideeën.- Alle goede herinneringen blijven, maar er komen geen nieuwe meer bij. In de bloei van een jong en vreugdevol leven hebben we plotseling afscheid moeten nemen van ons lief kleinkind en nichtje Goes: Opa Anton en Oma Coby 's-Heer Hendr.kinderen: Peter en Janneke Vivian en Valantis Ritthem: André en Angela Bart, Evi en Joris We wensen Johan en Lenie veel sterkte met dit ondraaglijk verlies. Met leedwezen hebben wij kennis genomen van het overlijden van de heer C.M. Hamelink Wij zijn hem dankbaar voor het vele, dat hij voor onze vereniging onder andere als penningmeester heeft betekend. Wij wensen zijn vrouw en de familie de komende tijd veel sterkte. De leden van de S.V. De Kloveniers Na een actief leven dat naast liefde voor haar gezin grotendeels in het teken stond van zorg voor en hulp aan anderen, is op 88-jarige leeftijd overleden, mijn liefhebbende vrouw, onze (schoon)moeder, oma en over grootmoeder Maria Pietronella de Jonge - Janssens - Rie - A Goes, 25 juli 1922 t Koudekerke, 9 maart 2011 Goes: Thijs de Jonge Hans de Jonge t Marie-Louise de Jonge-de Vos Burchart t Sandra de jonge Rick van de Weg Sara Maud Sam Désirée de Jonge Jan Teunis ten Kate Arnhem: Carola van Egmond Kim de Jonge Amy de Jonge Goes: Peter de Jonge Addi de Jonge-Scheffers Mario de Jonge Jolan Belt Felice Guido de Jonge Suzan de Jonge Arjen Joosse Correspondentieadres: P. J.F. de Jonge, Westwal 914461 CN Goes. De uitvaartdienst wordt gehouden dinsdag 15 maart om 10.30 uur in de parochiekerk van de H. Maria Magdalena aan de Singelstraat te Goes. Aansluitend zal om 12.00 uur de crematieplechtigheid plaatsvinden in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er in de koffiekamer van het crema torium gelegenheid tot condoleren.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 28