O PZC Bel 0118-434070 ANT VIET Minivakantie op Ameland! HET VEERHUIS Visliefhebbers opq etü Ook adverteren op de Uitpagina? ïï~.- donderdag 10 maart 2011 Wasana Mix Moe Phat Priouw Waan ais-Restaurant en Afhaal. Voor de liefhebbers van pittige gerechten hebben wij onze menukaart uitgebreid met authenthieke Thaise gerechten. Restaurant Menu Maart Tom Yam Kai - Soep met kipfilet, limoen, Thaise sambal en paddestoelen Diverse gefrituurde hapjes Varkensvlees met ui, Ananas, zilverui, paprika, komkommers in zoet Zure saus. Koffie/thee Prijs p.p. 17,50 Afhaalmenu Maart voor 2 personen 2 stokjes Sate, 2 Garnalen loempia's 2 Gebakken Bananen, Gestoofd rundvlees in soja saus, Kipfilet met pikante tausisaus, Vleesblokjes met zoetzure gembersaus, Babi pangang, Foe yong hai, Kroepoek, met Nasi, Bami of Rijst. Prijs per 2 personen 18,- Vrij-, Zater-, en Zondag: Lopend Buffet Wokken 17,- Kinderen t/m 10 jr. 7,- All ]n Wokken: 2 uur Onbeperkt Eten Drinken: 22.50. Kinderen t/m 10 jr. 11,25 Schoolstraat 1 «Vrouwenpolder Tel. 0118-593507 www.restaurant-vietnam.nl Restaurant Veerdam 7, 4484 NC Kortgene deltamarina www.het-veerhuis.net O R T G E N E Donderdag gamba-avond groot bord gamba's met een keuze uit 5 verschillende bereidingen voor de prijs van 19,50 p.p. Bij ons elke vrijdag visdag zo van de vismijn Colijnsplaat keuze uit verse: sliptong, kabeljauw, paling, schar, tarbot voor de ongelooflijke prijs van 17,50 p.p. zondag: Traditioneel Zeeuwse Stokvis of vo°r Klassieke Bouillabaise -\g,50 P p' Graag even reserveren op tel. 0113 - 301 782 (privé t.n.v. F. F. Hamelink) of 0113 - 301 693 (restaurant Het Veerhuis) 3 of 5 dagen zon, zee en strand Een korte vakantie op Ameland; een betere locatie is er niet om een echt vakantiegevoel te krijgen. Dit begint al met een zeer plezierige, en vooral prachtige boottocht over het wad. Een uniek stuk natuurgebied dat de moeite waard is om eens rustig van te genieten. Op Ameland kunt u genieten van het lange zandstrand; 27 km! Maar ook van het uitgestrekte duingebied en natuurreservaat Het Oerd. Nestel uzelf in een duinpan en spot hier de vele vogels. Trek ook een dag uit om de vier pitto reske dorpjes met rijke historie en cultuur te ontdekken. In Nes zijn leuke boetiekjes en galeries. Rust op een terrasje lekker uit en geniet van de gastvrijheid van de Amelanders. Ook uw thuis haven, het 4-sterren Fletcher Hotel-Resort Amelander Kaap zal u verrassen. Kortom: heerlijk Ameland! Zee, wind en branding en een heerlijk hotel brengen u helemaal tot rust en zijn een bron van nieuwe energie. Laat u ook lekker in de watten leggen en boek dit heerlijke arrangement. Fletcher Hotel-Resort Amelander Kaap: Dit 4-sterren resort ligt op 2 kilometer afstand van de vuurtoren en het strand, in het plaatsje Hollum op Ameland. De 40 ruime hotelkamers zijn alle voorzien van televisie, radio, telefoon en een badkamer met bad/ douche en toilet. Verder kunt u in het hotel ontspannen in het zwembad met jetstream, de sauna en relaxen in de beautysalon. Voor kinderen is er éen speelplaats en in het zwembad een speciaal speelbad. Sportieve- lingen kunnen zich uitleven op de 9-holes golfbaan of op de tennisbaan. In het restaurant staat u 's ochtends een heerlijk uitgebreid ontbijtbuffet te wachten en natuurlijk kunt u hier ook heerlijk dineren. In de bar kunt u zowel overdag als 's avonds gezellig borrelen. Kortom; voor jongen oud is zowel het hotel als Ameland een ware beleving! www.pzc.nl/webwinkel categorie reizen (hotelovernachtingen) Inhoud: Ontvangst met koffie/thee en regionale specialiteit 2 of 4 x overnachting 2 of 4 x uitgebreid ontbijtbuffet 1 x luxe 3-gangen diner op de dag van aankomst (bij 4 nachten extra diner op avond naar keuze) 2 dagen fietshuur inclusief routes Entree vuurtoren Vrij gebruik binnenzwembad Adviesprijs 149,- 259,- 3 dagen 5 dagen Lezersprijs* 99,- €159,- t/m 30 juni €109,- €179,- 1 juli t/m31 juli *Prijs per persoon o.b.v. een 2-persoonskamer. Eenpersoonstoeslag 22,50 p.n. Toeslag op vrijdag- en zaterdagnacht 10,- p.p.p.n. Toeristenbelasting: €2,00 p.p.p.n. Géén reserveringskosten. Dit arrangement is geldig t/m 31 juli 2011, m.u.v. feestdagen en vakanties. Meer informatie en boeken Ga naar onze webwinkel of neem telefonisch contact op met Marrea Hotelarrangementen op telefoonnummer 0571-277744. Marrea

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 74