zeeland 119 DEPT SaOPAULO "aal van muziek is universeel Gemeente is niet beleidsarm volgens college Dodelijk ongeluk in Kruiningen BliOflS. Vierendertigste straofeest in Scharendijke Zeehondensafari op Grevelingen donderdag 10 maart 2011 bhaos is het in Hotel Musica, waar kleurrijke gasten - die ieder een eigen altje bezigen - bij de receptie Inchecken om vervolgens hun eigen ping te gaan doen. Het is de basis koor een hoop misverstanden en uiteindelijk één grote spraakverwar ring. Met een goede uitkomst, want de taal van muziek is universeel. Hotel Musica is bedacht door componist/musicus Mar van der Veer. Het script is geschreven door Cees Möhlmann, tevens regisseur. Verder werken de Zeeuwse Muziek school en leden van de Koninklijke Harmonievereniging Kunst en Eer aan het kinderconcert mee. Een speciaal ontworpen 'doorzichtig' foto's Dirk-Jan Gjeltema decor maakt het mogelijk in verschillende hotelkamers binnen te gluren. Humor speelt een belang rijke rol in de mix van theater en muziek, geeft Cees Möhlmann aan. Juist om kinderen te prikkelen. zierikzee - Schouwen-Duiveland zit niet in een beleidsarme perio de. Dat schrijft het college van B en W in antwoord op vragen van D66. Volgens het college is de ge meente met veel zaken bezig, zo als visie vluchthaven of kustlabora- torium. De fractie van D66 heeft de vragen gesteld naar aanleiding van het uitstel van de discussie over het toekomstdocument 'stra tegische visie'. De fractie wil we ten of - als gevolg daarvan - ook nieuw beleid wordt uitgesteld. Daar geeft het college geen con creet antwoord op. In april start de openbare discussie over de toe komstvisie Schouwen-Duiveland. Langstraat 73 Amemuiden tel 0118-606200 www.3xn-mode.nl kruiningen - Bij een eenzijdig on geval aan de Goversweg in Krui ningen is gisterochtend een 52-jari- ge man uit de gemeente Reimers- waal om het leven gekomen. De man is volgens de Zeeuwse po litie onwel geraakt en daardoor van het viaduct afgereden. Hij is onderaan de dijk tot stilstand geko men. Ambulancepersoneel heeft het slachtoffer ter plaatse nog gere animeerd, maar dit mocht niet meer baten. scharendijke - Het straofeest van Scharendijke beleeft zaterdag de 34ste editie. Het folkloristische ri tueel gaat om 12.00 uur van start met de keuring van de paarden op het Zwarte Plein. Om 12.30 uur ver trekt de ruiterstoet richting Brou- wersdam voor de traditionele strandrit. Om 13.00 uur begint in de Dorpsstraat het ringsteken voor de jeugd. Muziekvereniging Nut en Uitspanning loopt om 14.15 voorop in de optocht. Om 15.30 uur volgt de officiële opening. Een half uurtje later gaat in de Dorps straat het ringsteken te paard van start. Om 17.00 uur worden de prij zen uitgereikt Langstraat 73 Amemuiden tel.0118-606200 www.3xn-mode.nl zonnemaire - Liefhebbers van zee honden kunnen zaterdag hun hart ophalen tijdens een zeehondensa fari van Staatsbosbeheer. Vanuit de haven van Bommenede ver trekt om 09.00 uur een boot voor een tocht over de Grevelingen, op zoek naar zonnende zeehonden. De tocht duurt anderhalf uur. Info en opgave: 0900 - 20202233. f i MODE Langstraat 73 Amemuiden tel.0118-606200 www.3xn-mode.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 55