En de winnaar is... SamenZeeland Woensdag 9 maart 2011 SamenZeeland wil de Zeeuwse samenleving een stuk leu ker maken. Daarvoor werd eind vorig jaar een prijsvraag uitgeschreven met de oproep 'Help, ik heb een goed idee'. Uit de bijna 150 inzendingen zijn vijf ideeën genomineerd voor de geldprijs van 50.000 euro. In deze bijlage presenteren we de vijf genomineerden. Met verlies wil niemand van de genomineerden rekening houden, maar als zij buiten de boot vallen, proberen ze op een andere manier hun plan te fi nancieren. De Zeeuwse samenleving vaart wel bij deze vijf smaakmakers. De vakjury heeft haar werk gedaan voor het project SamenZeeland, een initiatief van het Delta Zeeland Fonds. Het woord is nu aan u. Het Zeeuwse publiek kiest zijn eigen winnaar via www.deltazeelandfonds.nl. Daar kan eenmalig gestemd worden op het fa voriete idee. Kijk ook naar de video's van de kandidaten op: www.pzc.nl/samenzeeland. Dinsdag 15 maart is de laatste dag dat er gestemd kan worden. De winnaar wordt bekendgemaakt tijdens de Inspiratiebijeenkomst op 23 maart. Dat gebeurt in de Middelburgse Abdij, tijdens Beursvloer Zeeland, waar onder andere een fondsenplein is ingericht. Daar presenteren fondsen zich en kunnen ideeën beoordeeld en mogelijk gehonoreerd worden. Tijdens de inspiratiebijeenkomst houdt Jeroen En- gelkes een lezing over zijn project de Hoogvliegers en spreekt Peter de Doelder over het Jeugdsportfonds Zeeland en kan er ook aangeschoven worden bij de Masterclass: 'Hoe maak en presenteer ik een sponsorplan'. Pagina 5 Pagina 4 Pagina 6 Pagina 3 Pagina 7

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 67