te krijgen op Zuidhoek Leger des Heils in kleuterschooltje :eeland 125 Bekendmaking woensdag 9 maart 2011 foto's Willem Mieras door Mieke van der Jagt SINT-MAARTENSDIJK - Het Leger des Heils betrekt definitief het voorma lige kleuterschooltje aan de Radda Barnenstraat in Sint-Maartensdijk. Daarover is overeenstemming be reikt met de gemeente Tholen. Dinsdag 22 maart houdt de organi satie een informatiebijeenkomst in het kleuterschooltje. Belangstellen den kunnen kennisnemen van de bedoelingen van het dienstencen trum, dat onder meer een kring loopwinkel omvat. Het Leger des Heils wil in Sint-Maartensdijk niet alleen dien sten en een ontmoetingsplaats bie den, het dienstencentrum moet in woners van Tholen ook de moge lijkheid geven voor een zinvolle dagbesteding. De meeste diensten draaien op vrijwilligers. De kringloopwinkel, de ruggen graat van het centrum, moet men sen met een smalle beurs goedko pe kleding, meubelen, witgoed en andere gebruiksartikelen bieden. In schrijnende situaties is het mo gelijk met een verwijsbrief de arti kelen gratis te krijgen. Natuurlijk kan iedereen bij het Leger des Heils kopen. Er komt ook een raad&daadbalie voor wie vragen heeft over uitke ringen, belastingen en ander inge wikkeld papierwerk. Koffie en een praatje maken de voormalige kleu terschool tot een ontmoetings plaats. Niet alleen vrijwilligers kun nen bij het Leger des Heils aan de slag, ook mensen die op zoek zijn naar re-integratie in de samenle ving, ex-psychiatrische patiënten bijvoorbeeld, kunnen in het dien stencentrum op begeleiding reke nen. De informatiebijeenkomst be gint om 20.00 uur. straks een stuk korter als het tun neltje onder het spoor klaar is." Daarnaast is het vanuit de Zuid hoek maar een kwartiertje fietsen naar Goes. Met de auto is de rit in een minuut of zeven gepiept. Waarom zou je dan in Goes een huis kopen? Op enkelen na die uit een huur huis komen, zijn het vooral star ters die een rijtjeshuis aan de Krul- levaar hebben gekocht. De mees ten zijn jonge stellen uit Kapelle, maar ook enkelen uit Yerseke die toch liever dorps wonen. Het project van Delta is nagenoeg uitverkocht. Goed nieuws voor de ontwikkelaar, al zegt directeur Dick Roos van Delta dat er weinig op wordt verdiend. Maar beter aan de gang blijven, dan een bedrijf dat stilstaat. Verderop ontwikkelt Ree en Ver meulen, bouwkundig adviseurs uit 's-Gravenpolder, acht starterswo- ningen. Ze zijn allemaal verkocht. Starters moeten dus wachten op een volgende initiatiefnemer. Een aantal vrijstaande huizen is mo menteel in aanbouw. Zo kan wet houder Damen tevreden vaststel len dat - ondanks een crisis - de ontwikkeling van de in 2007 be gonnen wijk redelijk in de pas loopt met de planning. Honderd van de geplande 220 woningen staan inmiddels of zijn in aan bouw in Zuidhoek. Rijkswaterstaat Ministerie van Infrastruauuren Milieu Ontwerpbesluiten ingevolge de Waterwet inzake ambtshalve wijzigen van de aan La Solitude v.o.f., Delta Farms B.V. en Topsy Baits B.V. verleende vergunningen De Staatssecretaris van Infrastructuur en Milieu maakt, ter voldoening aan de Algemene wet bestuursrecht, het volgende bekend. Er bestaat het voornemen om de volgende ingevolge de Waterwet verleende vergunningen ambtshalve te wijzigen in een nieuwe vergunning. - de aan La Solitude v.o.f. te St. Philipsland, bij beschikking van 20 augustus 2008, met nummer WVO 2800 verleende vergunning; - de aan Delta Farms B.V. te Kats, bij beschikking van 26 oktober 2006, met nummer WVO 6744 verleende vergunning; - de aan Topsy Baits B.V. te Wilhelminadorp, bij beschikking van 17 november 2005, met nummer AXE 7937 verleende vergunning; - de aan Topsy Baits B.V. te Wilhelminadorp, bij beschikking van 9 juni 2006, met nummer WVO 4441 verleende vergunning. Terinzagelegging De ontwerpbesluiten liggen vanaf 10 maart 2011 tot en met de termijn waar binnen tegen de besluiten op de aanvraag beroep kan worden ingesteld ter inzage op de volgende adressen en tijdstippen: 1. Alle ontwerpbesluiten bij: Rijkswaterstaat Zeeland, afdeling Vergunningverlening en Handhaving, Poelendaelesingel 18 te Middelburg op voorafgaande afspraak (telefoon 0118 - 62 24 28, de heer L. Filius) op werkdagen van 9.00 uur tot 12.00 uur en van 13.00 uur tot 16.00 uur. 2. Het ontwerpbesluit voor La Solitude v.o.f. bij: In de publieke leesruimte van het gemeentehuis van Tholen, Hof van Tholen 2 te Tholen, op werk dagen van 9.00 uur tot 12.00 uur en van 13.30 uur tot 15.00 uur, met uitzondering van de maandagmiddag. 3. Het ontwerpbesluit voor Delta Farms B.V. bij: Gemeente Noord-Beveland, Voorstraat 31 te Wissenkerke, op werkdagen van 9.00 uur tot 12.00 uur. 4. Het ontwerpbesluit voor Topsy Baits B.V. bij: Bureau Voorlichting van de gemeente Goes, Oostsingel 2, op werkdagen van 9.00 uur tot 12.00 uur en van 14.00 uur tot 16.00 uur en op donderdagavond van 17.00 uur tot 20.00 uur. Zienswijzen Eenieder kan tot en met 20 april 2011 zowel schriftelijk als mondeling, zienswijzen inbrengen bij de hoofdingenieur-directeur van de Rijkswaterstaat Zeeland, Postbus 5014, 4330 KA Middelburg. Degene die schriftelijke ziens wijzen inbrengt, kan gelijktijdig en bij aparte brief verzoeken zijn/haar persoon lijke gegevens niet bekend te maken. Middelburg, 9 maart 2011. De Staatssecretaris van Infrastructuur en Milieu, namens deze, het hoofd van de afdeling Vergunningverlening en Handhaving, ir. E.J. Blaakman M.G. Schmidt op straatnaamborden. De aanleiding voor het ambtshalve wijzigen van deze vergunningen betreft het verlenen van een eenduidige duurzame vergunning voor de bedrijfstakken welke zich bezighouden met het kweken van consumptievis en ongewervelde dieren en/of algen. De vergunning is zodanig van opzet dat de bedrijven ruimte geboden wordt om innovaties te kunnen doorvoeren. Jip en Janneke op een gevel. De Zuidhoek is de Annie M.G. Schmidt-wijk. iting gereformeerde geestelijke gezondheidszorg.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 63