Colofon WÉMÉ riiriNiiriJi WÊÊÊKBMÊÊÊÊ 0 (T1ensentfnq.nl woensdag 9 maart 2011 familieberichten 137 'k Riep tot den HEER' met luider stem; Ik smeekt' en riep vol angst tot Hem. 'k Heb, voor Zijn aangezicht, mijn klacht In mijn benauwdheid voortgebracht. Als mij geen hulp of uitkomst bleek; Wanneer mijn geest in mij bezweek, En overstelpt was door ellend', Hebt Gij, o HEER', mijn pad gekend. 'k Wou vluchten, maar kon nergens heen, Zodat mijn dood voorhanden scheen, En alle hoop mij gans ontviel, Daar niemand zorgde voor mijn ziel. Ik riep tot U, ik zeid': O HEER', - Gij zijt mijn toevlucht, sterkt' en eer; Gij zijt, zolang ik leef, mijn deel, Mijn God, Wien ik mij aanbeveel. Psalm 1421,2,4,5 Getroost dat de HEERE hem tot Zich heeft genomen, maar ook verdrietig om het verlies, deel ik u mee dat van mij is heengegaan mijn innig geliefde, zeer zorgzame man Jan de Visser in de leeftijd van 80 jaar. E. de Visser-de Visser "Mijn oprechte dank voor de liefdevolle zorg gaat uit naar de medewerkers van ZORGSTROOM Walcheren" 7 maart 2011 Duinweg 51 4356 AR Oostkapelle Op D.V. vrijdag 11 maart zal een rouwdienst gehouden worden in de Saronkerk, Noordweg 34 te Oostkapelle om 13-45 uur. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de begraaf plaats te Oostkapelle om 15.00 uur. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de Saronkerk. Evenwel het vaste fondament Gods staat, hebbende dit zegel: De Heere kent degenen, die de Zijnen zijn; 2 Timotheüs 2 19a Bedroefd delen wij u mee dat door de HEERE, na een geduldig gedragen lijden, uit ons midden is weggenomen onze lieve en zeer zorgzame broer, zwager en oom Jan de Visser echtgenoot van Elizabeth de Visser Oostkapelle, - f Oostkapelle, 24 december 1930 7 maart 2011 We bidden Bep kracht en troost toe, die de HEERE schenken wil, in dit voor haar zo grote verlies. Oostkapelle L. Wattel-de Visser (in herinnering) J. Wattel (in herinnering) Bennekom C. de Visser (in herinnering) N.H. de Visser-van Peet Oostkapelle Joha. de Visser (in herinnering) PapendrechtM. Paauwe-de Visser (in herinnering) M. Paauwe Kruiningen T. Cok-de Visser (in herinnering) B. Cok Domburg D. Wamers-de Visser W. Warners (in herinnering) Aagtekerke J. de Visser A. van Grootheest Kruiningen A. Scheurwater-de Visser J. Scheurwater Oostkapelle A. de Visser Serooskerke B. de Visser PW. de Visser-Huybregtse 's-Gravenzande B.W.A. Harteveld-de Visser A. Harte veld St. Laurens L. Hoogerheide-de Visser K. Hoogerheide Oostkapelle S. de Visser Oostkapelle C. Zwemer-de Visser J. Zwemer Oostkapelle M. Dekker-de Visser K. Dekker Neven en nichten Oostkapelle, 7 maart 2011 Bedroefd zijn we door het overlijden, na een langdurige ziekte, van onze zwager en oom Jan de Visser op de leeftijd van 80 jaar De Heere vertrooste Bep met dit verlies Middelburg Sien Kole - de Visser Jaap Kole Middelburg Nel Meijer - de Visser Frits Meijer Middelburg Piet de Visser Nel de Visser - Nijsse Aagtekerke Wim de Visser Middelburg Sam de Visser Paula de Visser - Marteijn Middelburg André de Visser Lies de Visser - Labruyère Neven en nichten Heden ontvingen wij het bericht dat is overleden Jan de Visser Ome Jan Echtgenoot van Bep de Visser Jan is 40 jaar in ons bedrijf werkzaam geweest en heeft tot het laatst met ons gezin meegeleefd Sterke de Heere Bep in dit grote verlies Middelburg L. de Visser - Annot Ina en Kees Frans en Betsie Willy Peter en Ineke Ria en Rien Hanneke Nella en Frans Oostkapelle 7 maart 2011 2 jjgjpP® "v Bij beschikking van de Kantonrechter te Middelburg d.d. 2 december 2010 is Lyanne van der Plank geboren te Middelburg op 15 maart 1993, wonende te 4332 TH Middelburg, Veersesingel 258, onder curatele gesteld met benoeming van Jacomina Sara de Jonge wonende te 4332 TH Middelburg, Veersesingel 258 tot curator. ERZORGING Peter Butler Voor een foeróooitlifke begeleiding bij uitvaart Röuwcentrum: Maalstede 1a Kapelle Peter Butler v.o.f. Benonistraat 3 4421 DN Kapelle tel. (0113) 340 381 fax (0113) 340 524 www.peterbutler.nl email: pabutler@zeelandnet.nl amlItebericMip Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur Per fax daags voor plaatsing 15.00 uur Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnummer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbevestiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties E-mail pzcfamilieberichten@wegenernieuwsmedia.nl Telefoon 088-013 9999 Internet zelfopgevenkanviawww.familieberichtenonline.nl De afdeling is telefonisch bereikbaar op: werkdagen van 09.00-17.00 uur en op zondag van 13.00-17.00 uur Alle overlijdensadvertenties zijn ook zichtbaar opwww.mensenlinq.nl Meer informatie op www.pzc.nl 1

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 37