zoeken^vinden «-reageren (D fïlensenynq.nl Lars Myrbro 36 Ifamilieberichten woensdag 9 maart 2011 <1 dlensenliftq.nl Lieve oma Nooit meer pannenkoeken van oma, nooit meer wafels, nooit meer een bord soep, nooit meer boontjes met worst op nieuwjaarsdag nooit meer Rust zacht oma. Bart Niels Rob Marijn Jan-Kees Na een lang leven, is op ruim 94-jarige leeftijd overleden, onze zorgzame moeder, schoonmoeder, lieve oma en over-oma sinds Maria Henneman-Bakker december 1986 weduwe van Jan Henneman Ransdorp, 17 september 1916 t Vlissingen, 7 maart 2011 Wouw: Donald Henneman (in herinnering) Ineke Henneman-van Kordelaar (in herinnering) Goes: Sidney Henneman Ineke Henneman-Vermeulen Klein- en achterkleinkinderen Nog maar kort woonde zij in Zorgcentrum Scheldehof in Vlissingen. Wij zijn alle medewerkers dankbaar voor de liefdevolle verzorging die zij heeft mogen ontvangen. De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op zaterdag 12 maart om 12.00 uur in crematorium Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren en samenzijn in de ontvangkamer van het crematorium. -correspondentieadres: Beethovenlaan 46,4462 JH Goes- Hij was er altijd voor iedereen met raad en daad, nog zoveel te doen zoveel te geven, nog niet klaar in dit leven. Na een arbeidzaam leven is, omringd door degene die hem lief waren, van ons heengegaan mijn lieve man, onze vader en opa Piet de Jonge 12 februari 1936 - f7 maart 2011 's-Heer Abtskerke: Suzan de Jonge-van Dixhoom 's-Heer Abtskerke: Wim de Jonge Wilma de Jonge-de Kooning Marcella Wesley en Sharinda Robin Heinkenszand: Marleen Hannewijk-de Jonge Ad Hannewiik Pim Nick Demi Kloetingseweg 11 4444 AC 's-Heer Abtskerke Woensdag 9 maart is ervan 18.30 tot 19.00 uur gelegenheid om afscheid van hem te nemen in Rouwcentrum Van dei- Hooft, Schoorkenszandweg 8b te 's-Gravenpolder. De afscheidsdienst wordt gehouden vrijdag 11 maart om 13.00 uur in de kerk te 's-Heer Abtskerke. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Sinoutskerke. Na de begrafenis is er in Dorpshuis 'Versvliet', van de Plasschestraat 33 te 's-Heer Abtskerke gelegenheid tot condoleren. Verdrietig, maar in dankbare herinnering, moesten wij afscheid nemen van onze broer, zwager, oom en neef Piet de Jonge Bergen op Zoom: Ina Braam-de Jonge Gerard Braam f 's-Heer Abtskerke: Jan de Jonge Nel de Jonge-Hulshof 's-Heer Abtskerke: Dies de Jonge Addy de Jonge-Polderman Koudekerke: Willy Wielemaker-de Jonge t Dirk Wielemaker Neven en nichten 's-Heer Abtskerke: J. Hoogerwaard-de Jonge Met verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze buurman Piet de Jonge Zijn betrokkenheid, enthousiasme en vriendschap' voor onze straat en bewoners zullen wij missen. Wij wensen Susan en (klein)kinderen heel veel sterkte. Vrienden van de Kloetingseweg en Poelwegje Na een jarenlange vriendschap is overleden Piet de Jonge Rinus en Jaantje Rinus en Matty Wim en Betsy Maandag hoorden wij van het overlijden van Piet de Jonge Jarenlang zette hij zich in voor onze stichting en daarmee voor het dorp. Wij denken daar dankbaar aan terug en wensen Suzan en de familie veel sterkte St. Maatschappelijke en Culturele Zorg "Gemeenschap 's-Heer Abtskerke" Het ritme van het seizoen bepaalde watje ging doen. In 't voorjaer was 't zaaien. In de zomer ging je maaien. In de herfst moest de oogst naar binnen. Zodat na de winter alles weer opnieuw kon beginnen. In de vroege morgen van een mooie voorjaarsdag is overleden mijn man, onze vader en opa Huib Minderhoud in de leefdjd van 77 jaar Coba Minderhoud - Brasser Piet en Annelies Lukas Bram en Hannie Jozette Erbert Nienke Huib en Lianne Marlou Ilse Ellen en Simon Femke Aron 8 maart 2011 Zuidstraat 32, 4361 AC Wesdcapelle Voor familie en vrienden is er thuis gelegenheid om persoonlijk afscheid te nemen op vrijdag 11 maart, van 19.00 tot 20.00 uur. Op zaterdag 12 maart om 11.00 uur willen wij gezamenlijk, afscheid nemen tijdens een bijeenkomst in Westkapelle Herrijst, Markt 79. Aansluitend begeleiden wij hem naar zijn laatste rustplaats op de Algemene begraafplaats te Westkapelle. Na afloop is er gelegenheid de naaste familie te condoleren in Herrijst. Na vele jaren van vriendschap nemen wij afscheid van onze vriend Huib Minderhoud We wensen Coba, kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe. Izaak en Mina Adrie en Sien Eine in herinnering en Nee Lou en Jo Diepbedroefd zijn wij door het overlijden van mijn man, onze vader en opa 3 april 1938 7 maart 2011 Björketorp(Zwe): Inger Svensson Heinkenszand: Kikki Myrbro en Jeroen Koole, Daniël, Mariëlle Björketorp(Zwe): Nina en Rolf Modin, Henrik, Johan Boras(Zwe): Carina Myrbro, Nicole, Rasmus Björketorp, Zweden Jij maakte deel uit van het geheel Uniek en vol herkenbaarheid Op 7 maart hebben wij afscheid moeten nemen van Jan de Nijs Jij hoorde er zo bij Jo, Riet, Tannie, Marga, Mattie, Petra, Sjuul, Hans, Sarie Team Tulp: Leunie, Johan, Ingrid, Monique, Jolien, Ans, Marian, Mariëlle, Hannie, Patrick, Ivonne, Renata, Josephine en Eva Dagbesteding: Jeannettei Elm'a, Irene, Marleen, Inka en Sissy Zuidwester, Goes Alle overlijdensberichten op internet branden van een kaarsje in de condoleanceregisters doorsluizen naar Twitter. Facebook. Hyves. enz. mail een familiebericht Mensenlinq.nl is een eigen digitaal monument voor u en uw naasten. Alle geplaatste familie-berichten in de dag- en weekbladen worden dagelijks doorgeplaatst naar Mensenlinq.nl. Hierdoor is er een digitale ontmoetingsplaats ontstaan. Naast het doorplaatsen van familieberichten worden er actuele nieuwsfeiten rondom het overlijden geplaatst, in samenwerking met alle aangesloten dagbladsites.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 36