Qysflailüf] Van Dieke Jaap van Dijke Hlensenliflq.nl woensdag 9 maart 2011 familieberichten 35 Dankbaar voor alles wat hij voor ons heeft gedaan en betekend, maar bedroefd om zijn heengaan geven wij u kennis van het overlijden van mijn innig geliefde zorgzame man, onze vader, groot- en overgrootvader Jacob van Dijke Jaöp Op de leeftijd van bijna 91 jaar. Je was een man van eenvoud. Duidelijk herkenbaar voor degenen die bij je hoorden. Een vader en opa waar je op kón bouwen, met een woord waarop je kón vertrouwen. Achter je ligt een leven van werken en plicht, en juist dat bepaalde in alles jouw gezicht. Zo bescheiden als je hebt geleefd. Zo bescheiden ben je gestorven. E. van Dijke - Constandse Cees en Joke Freya en Andre Naomi Simon Jesper en Esther Nanny en Jan Joery Jaimy en Bas Jaide Hans Layla en Qilly 'f 7 maart 2011 Haven Noordzijde 37 4318 AC Brouwershaven. De samenkomst zal worden gehouden vrijdag 11 maart om 11.00 uur in het "Tonnenmagazijn" te Brouwershaven, Haven Noordzijde 38. Na de samenkomst is er gelegenheid om de familie persoonlijk te condoleren tot 13.15 uur in bovengenoemd "Tonnenmagazijn". Hierna zal de crematie in besloten familiekring plaatsvinden te Middelburg. Nog onverwachts is na een kort ziekbed overleden onze zwager en oom Jacob van Dijke "Jaap" in de leeftijd van bijna 91 jaar. Brouwershaven: M. Gunst-Constandse W. Smalheer-Constandse nichten en neven Met goede herinneringen, aan een gewaardeerd mens. Carla en Toon Geschokt hebben wij kennis genomen van het toch plotseling overlijden van ons erelid. Hij was lid van Apollo sinds 1933 en heeft veel voor de vereniging betekent. Op verlerlei gebied was hij een voorbeeld voor lid en muzikant. Wij wensen de familie veel sterkte met dit grote verlies. Namens bestuur en leden Muziekvereniging "Apollo" Brouwershaven Verdrietig geven wij kennis dat vandaag onze lieve en zorgzame vader, groot- en overgrootvader is overleden Gosse Bierma weduwnaar van Lammigje Pol eerder weduwnaar van Annie Zeeman Stiens, 17 mei 1914 Zoutelande, 4 maart 2011 Zoutelande: Corrie Louwerse-Bierma Jan Louwerse Zaandam: Ids Bierma Gerda Bierma-Tammes Stiens: Herman Bierma Janke Biërma-Fongers La Paz (Bolivia): Jan Bierma Emilie Bierma-Hirsch klein- en achterkleinkinderen De Tienden Borné 12 4374 DB Zoutelande De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op zaterdag 12 maart om 14.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Havendijk 3 te Middelburg. Hierna is er gelegenheid tot condoleren in het Van der Valkhotel Middelburg, Paukenweg 3 te Middelburg. Correspondentieadres: David Koddelaan 40 4374 ET Zoutelande Wij zijn verdrietig omdat de moeder van onze huisgenoot Henk is overleden Mevrouw Dekker We wensen Henk en zijn familie veel sterkte toe. Namens iedereen die woont en werkt in "de.Spaier" te Zoutelande "Ik ga slapen, ik ben moe..." Na een dappere strijd, omringd door haar dierbaren, heeft onze kleine pittige Ella ons verlaten... Ella Eibin Bewoners en personeel Westerhof rt Een klein maar dapper mens is heengegaan... Ella Eibin Woonvorm Westerhof Dagbesteding Pluspunt Philadelphia Zorg Regio Zuidwest "Veilig in Jezus' armen" Bedroefd om het verlies geven wij u kennis dat na een zorgzaam leven rustig is ingeslapen mijn lieve vrouw, onze moeder, schoonmoeder oma en overoma Marina Leentje de Graaf-Boot Rina A 4 september 1929 Zierikzee 8 maart 2011 J. de Graaf kinderen kleinkinderen en achterkleinkinderen Gravenstraat 19 4301 GV Zierikzee Vrijdag 11 maart nemén we om 16.00 uur afscheid van Rina in de aula van het crematorium te Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3. Aansluitend is er gelegenheid tot condoleren in de ontmoetings ruimte van het crematorium. Achter je'ligt een leven van werken en plicht en juist dat bepaalde in alles jouw eigen gezicht. Flink was je je hele leven moedig ben je tot het einde gebleven. Flink wil je nu datwij zullen zijn maar afscheid nemen doet ons zo'n pijn. Verdrietig om haar te missen, maar dankbaar voor de liefde en zorg die zij gaf, is na een moedig gedragen ziekte van ons' heengegaan, mijn lieve vrouw, onze lieve," zorgzame moeder, schoonmoeder en oma Maria Gerrit van Hal echtgenote van Cornelis Nicolaas den Hamer Sint Kruis, 17 februari 1935 Oostburg, 7 maart 2011 Oostburg: C.N. den Hamer Zuidzande: Corné en Maria den Hamer-van Lare Jan-Kees Zuidzande: Gerrit en Ellen den Hamer-Stobbelaar Bart Niels Biervliet: Marina en Frans de Dobbelaere-den Hamer Rob Marijn 7 maart 2011 Bredestraat 50 4501 ED Oostburg Onze dank, Voor de jarenlange begeleiding van onze moeder, gaat uit naar dokter van Reisen en zijn team, de huisartsen dokter Bruggeman, dokter de Veirman en dokter de Meijer en de medewerkers^ van ZorgSaam voor hun liefdevolle zorg. De uitvaartdienst, waarvoor U wordt uitgenodigd, zal gehouden worden op zaterdag 12 maart 2011 om 10.30 uur in de Protestantse kerk, Kerkplein 1 te Oostburg. Na de dienst is er gelegenheid om de familie te condoleren in de kerk. De crematieplechtigheid zal in besloten kring plaatsvinden. Geen bezoek aan huis. Wilt u, indien u geen kennisgeving hebt ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. In verband met bovenstaand overlijden zal Loonbedrijf C'V' zaterdag 12 maart 2011 de gehele dag gesloten zijn. Achter de tranen van verdriet schuilt de glimlach der herinnering... Verdrietig, maar dankbaar voor alles wat zij voor ons heeft betekend, geven wij u kennis dat is overleden onze lieve zus, tante en nichtje Adriana Adèla Eibin van "De Westerhof' voor ze al die jaren aan Ella hebben van dank aan dr. van de Berg en het van Zorgstroom". Na de.plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren en elkaar te ontmoeten in de condoleanceruimte van het crematorium. Ella 1: "v' 13 maart 1954 t 7 maart 2011 Oöst-Sóuburg: Marianne Heijboer-Eibin Kees Heijboer Oost-Souburg: Ariiela en Joeri Tim Marijn en Richarda I Anneke de Bree EM Oost-Souburg Ella is thuis. afscheid van haar te nemen op 19.30 tot 20.00 uur in "De an 2 te Vlissingen. op vrijdag 11 maart 11.00 uur in de aula van het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 35