zeeland 127 zomercarnaval REIZE VEELZIJDIG GRAN CANARIA Playa del Inglés Maspalomas Playa del Inglés brieven oad.nl/grancanaria Grancorwna Gran Canaria is al jarenlang een favoriete vakantiebestemming voor vele Nederlanders. De veelzijdige ^badplaatsen met brede zandstranden, gezellige terrasjes, diverse winkelcentra en vele nachtclubs en discotheken staan garant voor een fantastische vakantie. Appartement Los Nardos" Bungalow Maspalomas Oasis Club"* Barbacan Holiday Residence" woensdag 9 maart 2011 Brieven (max. 150 woorden) richten aan: Lezersredacteur PZC Postbus 91 4330 AB Middelburg 0118-434005 lezersred.acteur@pzc.nl Oman Januari 2009. Het prinselijk paar opent met hun bezoek aan Oman 'deuren' die anders gesloten zou den blijven! De sultan geeft ter ere van de behaalde voetbalcup ieder een vrije dag, toch zo slecht nog niet. Februari 2011: Trap deze open deur maar snel dicht heer Timmer mans; want die Golfolie hebben we toch niet nodig, wij en jullie pakken de fiets toch!! Laat de vor stin toch gewoon naar Oman gaan. C.C. van Sabben Madame Curiestraat 9, Terneuzen Stemmen 'Wie niet stemt praat niet mee', kopte de krant. En ook Marleen Blommaert in haar column over stemangst sluit af met 'gebruik uw verstand en gebruik uw stem', want 'voor democratie is gestreden en gevochten en gestorven'. Maar GroenLinks neemt er een loopje mee in Almere, waar een 17-jarige stemmen moest trekken voor jon geren, om daarna de stemmen te gebruiken voor een ander. Dat is nog eens volksverlakkerij en popu lisme. Dat deed GL eerder (vorige verkiezingen), toen een GL'er de leeftijd voor het passief kiesrecht wilde verlagen naar 16 jaar met het argument dat je dan 'wel brommer mag rijden, en bier drinken en in het leger' en dus ook zou mo gen stemmen. Het is beter jonge ren goed op te voeden tot wereld burger om vervolgens verstandig om te kunnen gaan met democra tie. Laat het brein maar eerst tot wasdom komen - het is pas rond het 21e jaar volgroeid, aldus weten schappers. J.F. Quatfass Strobbelhoekstraat 14, Ovezande Ziekenhuizen Geen uitzicht op nieuwbouw zie kenhuis in De Mortiere. Wanneer wordt er nu eens gekeken naar re novatie en nieuwbouw in Vlissin- gen? Ook nauwe samenwerking met Zorgsaam zou Zeeuwse zorg ten goede komen. De voorzitter van de raad van bestuur geeft aan graag met het ADRZ te willen pra ten. Van de politiek hebben we niets te verwachten. Verbazingwek kend als we bedenken dat: de zorg in het dichtstbevolkte gebied sterk afneemt, bij bekend worden van het ontbreken van nabije zorg het toerisme ook flink kan afnemen en de werkgelegenheid in de zorg en in het toerisme zal afnemen. In een provincie met bevolkings- krimp en stug doorbouwen, vreemd dat de lokale politiek dit niet onderkent en niets gedaan heeft. De fusie is een feit en niet meer te keren. Opvallend dat de grootste voorstander (Van den Haak) er vandoor gaat. Mogelijk kan alleen faillissement en overna me door een andere (particuliere) partij de zorg op Walcheren red den. P.L. Brounts Kenau Hasselaarstraat 153, Vlissingen Ziekenhuizen 2 Vreselijk, al jaren dat gespraat over wel of geen ziekenhuis. Het geld is er niet, heel dit project gaat ten kos te van de Walcherse bevolking en ver daar buiten. Het ADRZ in Vlis singen ontmanteld in alle stilte. Weg werkgelegenheid, vertrouwen en toekomst. Is er dan niemand die inziet dat het anders kan? Er staat hier een ziekenhuis: stel de plannen bij. Dit ziekenhuis kan op nieuw worden opgeknapt. Het zou allemaal zo mooi kunnen zijn als er maar lef werd getoond. Ga er voor, denk groot en laat Den Haag Zeeland niet ondersneeuwen! Ik hoop gauw een miljoenenprijs te winnen, kan ik helpen bij het weer op de kaart zetten van het zieken huis in Vlissingen. A. Franzen-van de Linden Koudekerkseweg 30, Vlissingen Theater De column van Ondine van der Vleuten over het nieuwe Theater brengt hopelijk de discussie daar over weer op gang. De foto's tonen inderdaad aan dat dit theater schreeuwt om ruimte die er op de ze plaats nu eenmaal niet is. Het zou de gemeenteraad sieren om zélf een besluit, genomen in 2008, terug te draaien en een andere plek aan te wijzen waar dit ont werpplan wel tot zijn recht zal ko men. Onlangs stond in de krant een ont werpplan voor Ramsburg dat het visitekaartje moet worden voor de entree van Middelburg. Alles is daar aanwezig en kan naar wens nog ingevuld worden. De architect zal dit wellicht toejuichen, de Koe poort wordt niet weggedrukt door de omvang van het theater en de bolwerken kunnen fraai worden hersteld. Wij hopen dat gezond verstand zal prevaleren boven poli tieke belangen. E. Janzen Touwbaan 85, Middelburg Kinderfeest in Philippine: Lune (7) zuigt met een rietje snoepjes op. foto Peter Nicolai foto Peter Nicolai In dit fijne, kleinschalige complex zult u genieten van een heerlijke vakantie. Het strand en de winkelcentra Kasbah, Metro en Plaza liggen op korte afstand. Geniet van een ontspannen vakantie op basis van All Inclusive in deze moderne bungalows. De gratis shuttleservice brengt u 4 keer per dag naar het nabijgelegen strand. Geniet van een volledig verzorgd verblijf in het beste appartementen- en bungalowcomplex op Gran Canaria. Veel Nederlanders komen hier jaarlijks met plezier terug. Vertrek in april t/m oktober 2011 2-kamerappartement o.b.v. logies Reisnummer VLES07-16 Vertrek in april t/m oktober 2011 2-kamerbungalow o.b.v. All Inclusive Reisnummer: VLES07-27 Vertrek in april t/m oktober 2011 2-kamerappartement o.b-v. logies Reisnummer VLES07-01/02 Vraag naar de voorwaarden bij uw ANVR-reisadviseur of kijk op oad.nl/grancanaria. 3^| v© (jjb Bel 0900-8482 (o,i5pm)ofga naar uw ANVR-reisbureau. Hulst: iedereen op zijn paasbest. foto Peter Nicolai

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 27