jou! PZC PZC Spaarzegel gratis entree Genieten aan de MOEZEL! PZC Meer vacatures? Ga naar JobTrack.nl Amazon zoeken pzc.nl/webwinkel Werkgevers Plaats snel je CV op JobTrack.nl voor de lezers van deze krant! 4-/5-/8-daagse autovakantie DUITSLAND NL pzc.nl/webwinkel Rail Away Lezersprijs 19,95* categorie DVD's games Reis over de grootste rivier van de wereld! Tijdens deze 6-delige BBC-serie volgen we Bruce Parry (bekend van o.a. Tribe) op zijn enerverende reis langs de grootste rivier van de wereld: de Amazone. Te voet, per boot en met een klein vliegtuigje legt hij ruim 6.000 km af, ontdekt hij de bijzondere natuur rondom de Amazone en ontmoet hij onbekende stammen, coca-boeren, houthakkers, miljonairs en arbeiders uit de illegale mijnen. Een bijzondere reis waarop de ingewikkelde realiteit van een magisch natuurgebied dat van vitaal belang is voor de hele wereld soms pijnlijk duidelijk wordt! Engels gesproken, Nederlands ondertiteld. Speelduur ca. 5 uur op 2 dvd's. Adviesprijs €19,95 LezersprijsC 14,95* exclusief 2,95 verzendkosten. X BON AMAZONE Hierbij bestel ik x 'Amazone' a 14,95* exclusief €2,95 verzendkosten. Levertijd met bon 10 werkdagen, levertijd webwinkel 5 werk dagen. Klantenservice: 0900-2021352 0,45 p.g.) Het is helaas niet mogelijk uw bestelling telefonisch of per mail door te geven. Om OV GEBOORTEDATUM Hierbij machtig ik Buckeroo Payment Service om i.o.v. Wegener NieuwsMedia BV eenmalig het verschuldigde bedrag af te schrijven. BANK-/GIROREKENING Stuur de volledig, in blokletters ingevulde, bon in een envelop naar Webwinkel, o.v.v. 'Amazone', Postbus 1090,5004 BB Tilburg. De PZC gaat zorgvuldig om met persoonsgegevens. Op alle informatie die u aar Wet Bescherming Persoonsgegevens van toepassing. In het colofon van de kra treft u nadere informatie aan. Alstublieft! Een spaarzegel voor uw gratis dagentree voor Thermae 2000 in Valkenburg aan de Geul. Knip hier uw spaarzegel uit! Vraag een spaarkaart aan via www.pzc.nl/spaaractie. Spaar kaart vol? Stuur deze in een vol doende gefrankeerde envelop voor 31 maart 2011 naar: Ticketsplus BV, o.v.v. Spaaractie Thermae 2000 Baronielaan 87, 4818 PC Breda U ontvangt vervolgens per e-mail een unieke code. Hiermee kunt u uw gratis dagentree tussen 1 april en 30 november 2011 verzilveren. Deze actie is alleen geldig voor abonnees met een door lopend abonnement en loopt van 9 februari tot 1 april. Maximaal 1 spaarkaartbestelling per emailadres. Deze actie is alleen geldig bij een volledig ingevulde spaarkaart en niet in combinatie met andere acties. thermae 2000 OJobTrack.nl 't Betere werk! Normaal vanaf 79, nü met actiecode... Voordelige voorjaarstip! Kom naar de gastvrije Moezelstreek. Geniet hier van wijn, natuur en historie! In deze streek kunt u tevens heerlijk wandelen door een omgeving met schilderach tige stadjes op de rivieroever, terrassen met tal loze wijngaarden, wijnboerderijen en lichtglooi- ende dalen. Speciaal voor u, als lezer van deze krant, hebben we in het plaatsje Löf, familiehotel Lellmann geselecteerd. Dit hotel is in 2011 vol ledig verbouwd. Om de heropening met u te vie ren, krijgt u bij een verblijf tussen 28 februari en 15 april in Hotel Lellman een fles Sekt op uw kamer! Een 4-daags verblijf, inclusief ontbijt, boekt u al vanaf slechts 79 p.p.! Bovendien ontvangt u met de speciale actiecode WEG40003 ook nog eens een exclusieve korting van 30 bij 2 personen! U boekt dan al een 4-daagse vakantie vanaf slechts 64 per persoon! Löf en omgeving Het gezellige familiehotel Lellmann ligt midden iri het cen trum van het wijnstadje Löf. Bezichtig in Löf onder andere de parochiekerk met de opvallende glasramen. De stad Koblenz ligt nabij Löf en is het centrum van de wijnhandel. Breng hier zeker een bezoek aan het Deutsches Eek, met het standbeeld van keizer Wilhelm I, de machtige rotsvesting Ehrenbreitstein en Schloss Stolzenfels. Daarnaast is het de moeite waard een bezoek te brengen aan plaatsen alsTraben-Trarbach en Cochem. Cochem is één van de meest populaire plaatsen aan de Moezel. Het is een fraai gelegen stadje met op de wijnhelling een roman tisch kasteel. Wandel door de pittoreske steegjes en straatjes met fraaie vakwerkhuizen. En wat dacht u van een schitterende fietstocht langs de Moezel? Of maak een tocht door de Eifel, een prachtig gebied met uitgestrekte bossen en landelijke dorpjes. Hotel Lellmann, Löf Dit gezellige familiehotel ligt direct aan de Moezel in het cen trum van Löf. Het hotel beschikt o.a. over een lift, restaurant, 'Kellerbar', gratis fietsenstalling en een onlangs vernieuwd wellnesscenter met een binnenzwembad en whirlpool (beide gratis), sauna (ca. 8 p.p.), solarium (ca. 11 p.p.), fitness (gratis), kapsalon (tegen betaling) en beautycentrum (tegen betaling). Uw kamer beschikt over een telefoon, televisie en een badkamer met douche en toilet. AANKOMSTDATA LR 17.518 Ma. en vr. vanaf 4/3 t/m 31/10. 4 dagen normaal v.a. £-^79" nü v.a.€ 64 5 dagen normaal v.a.£—99" nüv.a. 84 8 dagen normaal v.a.j&T^ nü v.a. 124 Prijzen zijn per persoon, op basis van 2 personen. Inclusief: verblijf in Hotel Lellman en ontbijtbuffet. Exclusief: vervoer, niet genoemde maaltijden en reis- en annulerings verzekering, reserveringskosten 17,50 per boeking (verplicht), bij drage Calamiteitenfonds 2,50 per boeking van maximaal 9 personen (verplicht). Optioneel: diner 16 p.p.p.d., 5-gangen diner met wijnproeverij €22 p.p. Voor meer informatie en boekingen: Typ in uw intemetbrowser www.kras nl/LR17518 Kies uw vertrekdatum, klik hierop, bekijk de prijsberekening, ga naar BOEK NU en voer de actiecode WEG40003 in bij stap l'Uw Vakantie' van het boekingsproces. Of bel met: 0900-9697 (15 cpm), /ftfj) o.v.v. reisnummer LR 17.518 en actiecode WEG40003 sgr waarom zou je meer betalen O JobTrack.nl 't Betere werk! categorie dvd's en games Amerika Het veelbekeken treinenprogramma Rail Away brengt al verscheidene jaren markante spoorlijnen en fascinerende treinreizen van over de gehele wereld in beeld. In deze serie de meest authentieke treinreizen. Reis nu mee door het uitgestrekte Amerika met deze 3 dvd-box! Totale speelduur 335 minuten, 14 afleveringen, Nederlands gesproken. Adviesprijs 29,95 exclusief 3,95 verzendkosten

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 14