Profiteer en BOEK NU EGYPTE met Co vend011 Ntjicruise - Egypte Classic 4*/s*/5*deiuxe All Inclusive wwwcorendonnl El Gouna: Three Corners Rihana Resort U Kunt profiteren van mega aantrekkelijke last minute tarieven of een korting van €100,- als u na 1 mei wilt vertrekken. Let op deze korting is nog slechts enkele dagen geldig €100,- KORTING 023-751 06 06 8 dagen al vanaf Voor meer info b uitgebreide dag-tot-dag programma; vwww.corendon.nl/nijlcruise Gelegen in de prachtige lagune. El Gouna, vindt u het in Nubische stijl gebouwde hotel Three Corners Rihana Resort. El Gouna is een ideale vakantiebestemming voor duik- en snorkelliefhebbers en vakantiegan gers die op zoek zijn naar een luxe zonbestemming met heerlijke stran den. Voor zowel families met kinde ren als stellen beschikt Three Corners Rihana Resort over alle ingrediënten voor een heerlijke vakantie! Three Corners Rihana Resort is gelegen in El Gouna. Het centrum ligt op 350m en is te bereiken met het minibusje of de shuttleboot. Het hotel beschikt tevens over een privéstrand aan zee, deze is ook te bereiken met het shuttlebootje van het hotel. beoordeeld op zoover: 8.5 2 a la carte restaurants prachtig zwembad miniclub speeltuintje op loopafstand van het centrum privéstrand diverse bars winkeltjes minimarkt internetfaciliteiten kamers met balkon en zitje strandvolleybal wellnesscenter all inclusive 10:00-24:00u 2 pers. kamer nu vanaf 2 pers. kamer nu vanaf 2 pers. kamer nu vanaf Quadkamer 2 volw. 2 kind. 1699 kind 2 -13 €299 Quadkamer 2 volw. 2 kind. 1799 kind 2 - 13 €299 Quadkamer 2 volw. 2 kind. 2199 kind 2 -13 €399 Egypte...De schoonheid van het landschap, de vriendelijkheid van de bevolking, de originaliteit van de beschaving en de rijkdom van de kunstschatten kan niemand onverschillig laten. Een Nijlcruise is dé manier om Egypte met al haar schatten te ontdekken en is een ervaring om nooit te vergeten. Belangrijke hoogtepunten van deze cruise zijn de Horus Tempel in Edfu, de tempels van Kamak en Luxor, de stad Luxor (een waar openluchtmuseum) en de graven in de Vallei der Koningen. Ga met ons mee op een 8-daagse ontdek kingsreis over de mystieke Nijl. Rondreis is inclusief: •7 nachten cruise óp basis van volpension. 4 Begeleiding van een Nederlands- of Engelstalige gids Alle transfers 'Retourvlucht

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 12