Overleden Lenie van Iwaarden- de Jager 28 I familieberichten dinsdag 8 maart 2011 0 (Denseniinq.nl i numi— i 8 Soms is er zoveel wat we kunnen voelen, maar zo weinig wat we kunnen zeggen. Bedroefd, maar ook wetend dat het zo goed is, hebben wij afscheid genomen van onze zorgzame vader, lieve opa en overgrootvader Dirk Pieter Cornelis van den Berge Colijnsplaat 26 november 1924 Middelburg 3 maart 2011 Fien (in herinnering) Fred Krijn, Ella, Jamie Dirk (in herinnering) Miranda, Emiel Fee, Mees, Melle Hilde (in herinnering) De begrafenisplechtigheid heeft in familiekring plaats gevonden. Wij willen alle medewerkers van 't Gasthuis in Middelburg hartelijk dankzeggen voor de warme en liefdevolle verzorging die hij heeft mogen ontvangen. -Correspondentie naar: K. van den Berge, Hontestraat 15, 4388 RX Oost-Souburg- Verdrietig om zijn heengaan, maar met een dankbare herinnering aan de liefde die kij ons (leeft geschonken en met een bevrijdend gevoel dat hij nu bij zijn vrouw is, geven wij u hennis van het overlijden van onze lieve vader, schoonzoon en opa Jacobus Jokannes Broekzitter Koos Weduwnaar van Maatje Carolina van de Kreke-Dingemanse A Rhoon i" Middelburg 11 juli 1935 6 maart 2011 Middelburg: Geralda en Raoul Amber Sofie Oost-Souburg: J.v.d Kreke-Hannewijb Een Bijzondere vader en opa is niet meer. Nieuw en Sint Joosland: Peter Dingemanse Esther Dingemanse-Klippel Correspondentieadres: Johannes Postkwartier 48 4333 EG Middelburg Gelegenheid tot afscheid nemen op vrijdag 11 maart om 13.00 uur in de aula van het crematorium aan Je Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Aansluitend om 13.30 uur zal de cremati eplechtigheid plaatsvinden. Na afloop is er gelegenheid de familie te condoleren. Wij hebben ons best gedaan om iedereen te Mochten wij daarin niet geslaagd zijn bent u toch van harte uitgenodigd. Wij danken het verzorgend personeel van Zorgstroom en ABTZ voor de liefdevolle verzorging. Na een kort ziektebed is overleden de vader van onze vrienden Peter en Geralda Koos Wij wensen hun en hun familie veel sterkte toe de komende tijd! Koen en Francoise Heieen en Marco Wijnand en Daphne Jolanda en Machel Gert-Jan en Wendy Rodney en Renata Leila en Rena_ Rob en Paula Marco en Corine Cindy Bedroefd, maar dankbaar voor de vele goede jaren die wij samen mochten beleven, geven wij kennis dat is overleden onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en overgrootmoeder Pieternella Maatje Dekker-Klaasse Weduwe van Christiaan Dekker Geboren te Arnemuiden 4 augustus 1921 Overleden te Vlissingen 6 maart 2011 Etten-Leur: Chris Dekker Sari Dekker-Louwerse Petra Marlies en DuncanNathan, Noémi Anneke en Leander Mamont, Frankrijk: Addy Koeijers-Dekker Cees Koeijers Archi Nela en Robbie; Jesper, Tristan Dordrecht: Bram Dekker Arianna Berni.ce Celine Middelburg: Willem Dekker Lennie Dekker-Arendse jolien Matthijs en Nynke Zoutelande: Henk Dekker Correspondentieadres: Seispark 33,4334 AZ Middelburg Er is gelegenheid tot afscheid nemen woensdag 9 maart van 19.00 tot 19.30 uur in Uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2 te Middelburg. De herdenkingsdienst wordt donderdag 10 maart om 11.00 uur gehouden in de Gereformeerde kerk, Noordweg 372 te Sint Laurens. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Sint Laurens. Na afloop is er in de kerk gelegenheid tot condoleren en elkaar te ontmoeten. Na een leven van zorg is uit onze familie kring weggenomen Pieternella Maatje Dekker-Klaasse Cor Klaasse (in herinnering) Sam Klaasse en Cathrien Klaasse- Reijnoudt Nico Klaasse en Saar Klaasse-van de Gruiter Maatje Goedhart-Klaasse en Rinus Goedhart Leny Kramer-Klaasse en Laurus Kramer Neven en Nichten Zoveel moed getoondzo intens gestreden niet eens voor zichzelf, liefde, was haar reden. Verdrietig geven wij u kennis dat is heengegaan mijn lieve vrouw en onze moeder Leni van lwaarden-de Jager echtgenote van Piet van Iwaarden A 5 november 1959 - 16 maart 2011 Piet van Iwaarden Judith Jozelien en Peter Lepelstraat 14 4471 AX Wolphaartsdijk Gelegenheid om afscheid van haar te nemen is er op donderdag 10 maart van 19.30 tot 20.00 uur, in Rouw- centrum Van der Hooft, Schoorkenszandweg 8b te 's-Gravenpolder. De afscheidsdienst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal worden gehouden vrijdag 11 maart om 13.00 uur in de 'Nicolauskerk', Oostkerkestraat 1 te Wolphaarts dijk. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats aldaar. Na de begrafenis is er gelegenheid de familie te condoleren in Dorpshuis 'De Griffioen', Oostkerke straat 24 te Wolphaartsdijk. Uit onze familiekring is in vertrouwen op Gods beloften overleden onze schoonzuster en tante Pieternella Maatje Dekker-Klaasse Gehuwd geweest met Chris Dekker Overleden 4 februari 2004 Centreville: (Canada) Adam Dekker Jo Dekker-Malj aars (in herinnering) Middelburg: Rinus Dekker Francien Dekker-de Nood 's Heer Arendskerke: Mien Dekker-Dekker (in herinnering) Pau Dekker Arnemuiden: Lein Dekker (in herinnering) Jan Dekker Joke Dekker-de Later St Laurens: Rie de Later-Dekker Han de Later (in herinnering) Han Dekker Hanny Dekker-van de Gruiter Grijpskerke Dien Boone-Dekker Ko Boone (in herinnering) Neven en nichten 6 maart 2011 Diepbedroefd geven wij u kennis dat na een lange lijdensweg de Heere van ons heeft weggenomen, onze innig geliefde dochter, zus, schoonzus en (oud) tante echtgenote van Piet van Iwaarden in de leeftijd van 51 jaar. Goes: A. de Jager L. de Jager- van der Maas Oud-Sabbinge: Ko en Cora de Jager- Nijsse Haarlem: Jozien de Jager Kortgene: Paula en Kees Goulooze- de Jager Hansweert: Leen en Jeanet de Jager- Verhage neven en nichten Onze dappere vriendin is er niet meer..... Marina Kaijser - de Loos Wij wensen Ronald,Ellen, Maria en familie heel veel sterkte. Jos en Ineke Blommaert Café 't Rost Zand Nieuw Namen Je hebt gevochten als een leeuwin, maar kon de oneerlijke strijd niet winnen. Diep bedroefd, maar tevens dankbaar zijn wij voor de mooie jaren vol levensvreugde welke jij in ons midden was. MARINA Rust zacht Heel veel sterkte voor Ronald, Ellen en Maria in deze moeilijke tijd. Nieuw-Namen Leden van de "Ronde van het Zoiken"

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 28