Noord-Nederland Cruise m kras.nl Voor 4 winnaars: een weekend in een Best Western hotel in Nederland naar keuze (voor 2 personen t.w.v. 250 euro) voor de lezers van deze krant! Bel de oplossing door naar: 0909-5010105 Tel alle hoedjes enwinHp^J^^p Zo doet u mee! maandag 7 maart 2011 8-daagse riviercruise per MS Andante incl. ontbijt, lunch en diner MS Andante***+ Dit comfortabele schip is in 2010 gemoderniseerd en beschikt o.a. over een lift, een sfeervolle lounge met bar en dansvloer, restaurant en zonnedek. Nederland beoordeelt het MS Andante met een 8.4! Vertrekdata LR 32.406 23/4, 23/7, 20/8 en 24/9 8 dagen normaal v.a. €499 nu v.a. 449 Prijzen zijn p.p., bij 2 personen in beneden- dek voordeelhut. Inclusief: 7 nachten verblijf aan boord van het MS Andante, ontbijt, lunch en diner, beschreven vaarprogramma en Nederlandssprekende reisbegeleiding aan boord. Exclusief: niet genoemde maaltijden en drankjes, fooien, excursies, entree gelden, reis- en annuleringsverzekering en reserveringskosten 17,50 per boe king (verplicht). Optioneel: excursiepakket 53 p.p. (incl. entreegelden). Voor meer informatie en boekingen: Typ in uw internetbrowser www.kras.nl/LR32406 Kies uw vertrekdatum, bekijk de prijsbereke ning, ga naar BOEK NU en voer de actiecode WEG40008 in bij stap 1 'Uw Vakantie'van het boekingsproces. Of bel: 0900-9697 (15cpm) 43$ o.v.v. reisnummer LR 32.406 en actiecode /fö) WEG40008 waarom zou je meer betalen - j €0,60 per gesprek Tel mee en win! Maak kans om één van de vier winnaars te zijn. Tussen de ru brieksadvertenties op de kleintjes pagina's in deze krant zijn blokjes geplaatst waarin een of meer keren dit carnavalshoedje is afgebeeld. De opdracht die volbracht moet worden om kans te maken op de mooie prijs luidt als volgt: Tel het aantal keren dat dit carnavals hoedje in deze krant is afgebeeld. Attentie! Alleen elke afbeelding van DIT hoedje telt. Andere hoeden die toevallig ook in deze krant staan, tellen niet mee. 'et op: Het hoedje in dit aankondigingsblok telt wel alvast mee. Tel ai déze hoedjes in de krant van vandaag en bel het gevonden aantal door naar 0909-501 ©105 U kunt bellen tot en met woensdag 9 maart a.s. Maak dit jaar een riviercruise in ons eigen land! Tijdens deze 8-daagse cruise met het stijlvolle en comfortabele schip MS Andante***+ glijden prachtige Hollandse landschappen aan u voorbij. U doorkruist Nederland over meren en rivieren en maakt kennis met vele boeiende steden als de Hanzestad Deventer en de Friese steden Sneek en Harlingen. Aansluitend varen we over de Waddenzee naar het grootste Waddeneiland Texel. Ook de kaasstad Alkmaar en Wijk bij Duurstede staan op het programma. Kortom, een heerlijke ontdekkingsreis! U boekt deze riviercruise inclusief 7 nachten verblijf, ontbijt, lunch en diner aan boord van het MS Andante, al vanaf slechts 499 per persoon. En wanneer u, als lezer van deze krant, met de actiecode WEG40008 boekt, krijgt u nog eens 100 korting bij 2 personen! Prachtig vaarprogramma Dag 1: u kunt inschepen aan de Rijnkade in Arnhem. Na de middag gaan we op naar Deventer met haar vele monumentale panden. Dag 2: via Kampen, met haar karak teristieke steegjes en pleintjes, varen we naar het Friese Lemmer. Dag 3: over het Prinses Margriet kanaal varen we verder naar Sneek, bekend om de grachtjes en de Waterpoort. Dag 4: op naar Harlingen met een historisch centrum met vele grach ten en oude pakhuizen. Dag 5: tijd voor het eiland Texel! We meren aan in Oudeschild, waar u tal van historische huisjes, leuke win kels en gezellige terrasjes vindt. Dag 6: ontdek Alkmaar, met de kaasmarkt, het historische centrum en het gezellige Waagplein. Dag 7: we bezoeken vandaag eerst de kaasmarkt in Alkmaar (niet moge lijk bij vertrek op 24/9) waarna we naar Wijk bij Duurstede varen. Dag 8: ontscheping in Arnhem. Excursiepakket Aanrader! Boek het excursiepakket bij voor slechts 53 p.p.! De vol gende excursies zijn inbegrepen: bezoekaan hetScheepvaartmuseum in Sneek, busrondrit Texel, rondvaart Harlingen en bezoek aan het Kaasmuseum in Alkmaar inclusief kaasproeverij. Lekker bijkomen na de carnavalsdagen in een relaxte, rustieke en landelijke omgeving? Of houdt u meer van een gezellige stad met winkels en restaurants? Bij Best Western bent u aan het goede adres. Met zijn kwalitatieve 3 en 4* hotels door het hele land is Best Western één van de grootste hotelmerken in Nederland. U vindt de hotels in moderne gebouwen, oude koetshuizen en monumentale panden uit de 19e eeuw. Verschil moet er tenslotte zijn! leder hotel heeft zijn eigen persoonlijkheid en sfeer. Het arrangement voor twee personen bestaat uit twee overnachtingen in een tweepersoonskamer, inclusief tweemaal ontbijt. Geldig: Enkel in het weekend te boeken, tot 1 oktober 2011 en op basis van voucherbeschikbaarheid. Geldig bij alle Best Western hotels in Nederland. Best Western Hotels bestaat in Nederland uit 45 hotels; wereldwijd meer dan 4200 hotels in 80 landen. Voor meer informatie: www.bestwestern.nl Puzzelland Best Western Hotel Baars (Harderwijk) Best Western Apollo Museumhotel (Amsterdam)

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 66