sport j 37
Rogowska juicht gat in de lucht
maandag 7 maart 2011
ATLETIEK
EK indoor, finales.
Mannen.
60 m: 1. Obikwelu (Por) 6,53, 2. Chambers
(GBr) 6,54, 3. Lemaitre (Fra) 6,58, 6. Mariano
(Ned) 6,64. 400 m: 1. Djhone (Fra) 45,54, 2.
Schneider (Dui) 46,19, 3. Buck (Gbr) 46,22.
800 m: 1. Kszczot(Pol) 1.47,87, 2. Lewandows-
ki (Pol) 1.48,23, 3. Lopez (Spa) 1.48,35. 1500
m: 1. Olmedo (Spa) 3.41,03, 2. koyuncu (Tur)
3.41,18, 3. Nowicki (Pol) 3.41,48. 3000 m: 1.
Farah (GBr) 7.53,00, 2. Ibrahimov (Aze)
7.53,32, 3. Akkas (Tur) 7.54,19. Hoogspringen:
1. Oechov (Rus) 2,38, 2. Baba (Tsj) 2,3, 3.
Sjoestov (Rus) 2,34. Ver: 1. Bayer (Dui) 8,16, 2.
Gomis (Fra) 8,03, 3. Jensen (Den) 8,00. Pols-
stokhoog: 1. Lavillenie (Fra) 6,03, 2. Clavier
(Fra) 5,76, 3. Mohr (Dui) 5,71. Hinkstap-
sprong: 1. Tamgho (Fra) 17,92 (WR), 2. Donato
(Ita) 17,73, 3. Oprea (Roe) 17,62. Zevenkamp
(60 m-ver-kogel-hoog-60 horden-polsstok-
hoog-1000m): 1. Krautsjanka (WRu) 6282, 2.
El Fassi (Fra) 6237, 3. Sebrle (Tsj) 6178, 4. Sint-
nicolaas (Ned) 6175
(NR/7,07-7,25-14,46-1,97-8,03- 5,50- 2.40,44),
5. Vos (Ned) 6020 (6,89- 7,38-
13,74-2,00-8,00-4,80-2.41,91). 4x400 m: 1.
Frankrijk 3.06,17, 2. Groot-Brittannië 3.06,46,
3. België 3.06,57. Gediskwalificeerd: Nederland
(Moerman, El Rhalfioui, Blauwhof, Franken).
Vrouwen.
60 m: 1. Povh (Oek) 7,13, 2. Riemieh (Oek)
7,15, 3. Okparaebo (Noo) 7,20. 400 m: 1. Roso-
lova (Tsj) 51,73, 2. Krasjnomovets (Rus) 51,80,
3. Zadorina (Rus) 52,03. 800 m: 1. Zinoerova
(Rus) 2.00,19, 2. Meadows (GBr) 2.00,50, 3.
Roesanova (Rus) 2.00,80.1500 m: 1. Arzhakova
(Rus) 4.13,78, 2. Fernandez (Spa) 4.14,04, 3.
Martinova (Rus) 4.14,16. 3000 m: 1. Clitheroe
(GBr) 8.56,66, 2. Sireva (Rus) 8.56,69, 3. Cho-
jecka (Pol) 8.58,30. Hoog: 1. Di Martino (Ita)
2,01, 2. Beitia (Spa) 1,96, 3. Jungmark (Zwe)
1,96. Polsstokhoog: 1Rogowska (Pol) 4,85, 2.
Spiegelburg (Dui) 4,75, 3. Gadschiew (Dui)
4,65. Ver: 1. Klisjina (Rus) 6,80, 2. Gomes (Por)
6,79, 3. Pidloezjnaja (Rus) 6,75. Kogel: 1. Avde-
jeva (Rus) 18,70, 2. Schwanitz (Dui) 18,65, 3.
Terlecki (Dui) 18,09. Hinkstapsprong: 1. La
Mantia (Ita) 14,60, 2. Zabara (Rus) 14,45, 3. Vel-
dakova (Slw) 14,39. 4x400 m: 1. Rusland
3.29,34, 2. Groot-Brittannië 3.31,36.
Cadzand-Bad. 4e Mazars Natuurloop, 10700
meter. Mannen: 1. Bart Bleijaert (B) 39.05, 2.
Sjaak Luteijn (Oostburg) 39.48, 3. Edwin de la
Ruelle (Koewacht) 40.37, 4. Thybo de Meester
(B) 42.22, 5. Niek Wieland (Axel) 43.58, 6.
Peter Slits (Sluis) 44.52, 7. Alexander van Wal-
leghem (B) 47.18, 8. Jan van Hoeve (Oostburg)
47.37, 9. Robert Vroon (Breskens) 48.02, 10.
Michel de Ruysscher (Breskens) 48.07. Vrou
wen: 1. Maureen Logghe (B) 54.02, 2. Laura
Pagé (B) 56.14, 3. Karin Coekelbergh (B) 58.52.
4700 meter, mannen: 1. Erik Cappon (Zuidzan-
de) 20.08, 2. Dimitri Plouvier (B) 20.50, 3. Peter
van Waes (Aardenburg) 23.37, 4. Walther Mur-
re (Zaamslag) 24.01, 5. Steven van de Veire
(Rotterdam) 24.58. Vrouwen: 1. Dewi Kareis
(Breskens) 25.48, 2. Terese van Lare (Sluis)
26.05, 3. Anne-Mie de Preitere (B) 27.21.
2700 meter, mannen: 1. Kris Derveaux (B)
9.45. Vrouwen: 1Caya Murre (Zaamslag)
13.03.
Axel. Omloop van Axel, halve marathon.
Mannen: 1Peter de Petter (B) 1.18.40, 2. Kris
Comelis (B) 1. 20.53, 3. Jan Gowy (Sas van
Gent) 1.21.01, 4. Sepp Vermeulen (Koewacht)
1.21.43, 5. Pieter Pladdet (Terneuzen) 1.22.59,
6. Joris Pauwels (B) 1.23.28, 7. Mare Verschuren
(B) 1.24.24, 8. Sander Verminck (B) 1.24.28, 9.
Ronni van Acker (Nieuw-Namen) 1.25.14, 10.
Abi van Lare (Terneuzen) 1.25.14. Vrouwen: 1.
Sofie Vergore (B) 1.45.20, 2. Els Zweistra (Ter
neuzen) 1.52.26, 3. Marie-Christine Marchand
(B) 1.54.00.
10800 meter, mannen: 1. Philippe Groeneweg-
he (B) 38.21, 2. Andy Huybens (B) 39.28, 3.
Wim Schelfhout (B) 39.33, 4. Maarten van
Goethem (Hulst) 41.06, 5. Bert Verbeke (B)
42,07. Vrouwen: 1. Marianne Knijff (Philippine)
48.26, 2. Corina van de Wege (Philippine)
48.42, 3. Cathy Poppe (B) 51.38.
5400 meter, mannen: 1Frederik de Backer (B)
17.38, 2. Kristof de Smet (B) 17.52, 3. Peter De
len (B) 19.35, 4. Luc de Jaeger (B) 19.40, 5. Bert
de Jaeger (B) 21.24. Vrouwen: 1. Dewi Kareis
(Breskens) 22.12, 2. Jolien van de Wiele (B)
22.41,3. Els de Jaeger (B) 23.07.
BILJARTEN
Topteamcompetitie. 's Lands Welvaren-De
Graafschap Biljarts 6-0: 47/2 Peter de
Bree-Jurgen de Ridder 200-0, 1; 71/2. Frédéric
Caudron-Thomas Nockeman 150-12, 1; Band
stoten. Ad Koorevaar-Frank Vermeulen 100-35,
12. 's Lands Welvaren-De Pelikaan 1 4-2: 47/2.
Peter de Bree-Lüdger Havlik 31-200, 2; 71/2.
Frédéric Caudron-Ad Klijn 150-42, 2; bandsto
ten. Ad Koorevaar-Dennius Timmers 100-39,
19.
MOTORCROSS
Axel. Eerste wedstrijd RES-cross. Licentiehou
ders: 1Roy Gijsel, Heikant; 2. Mike van Ham,
Wouw; 3. Micha-Boy de Waal, Veen; 4. Thomas
Adriaanse, Lewedorp; 5. Martin $troo, Oost-Sou
burg. MX Open: 1. Bart Seymortier, Adegem
(B); 4. Martijn Roos, Zuiddorpe; 5. Elmar Wil-
lems, Zuiddorpe; 6. Boy de Looff, Kortgene; 7.
Pascal de Zeeuw, Zuiddorpe; 8. Florentijn de
Roo, Terneuzen. MX /125VT: 1. Joeri van Mal-
deren. Denderleeuw (B); 4. Aswin Vandamme,
Zuiddorpe, 9. Dimitri Dekker, Hoek; 10. Jom Co-
lijn, Axel. Veteranen A (-50 jaar): 1. Jos Kes-
ters, Opglabbeek (B); 3. Erik van de Wekken,
Zierikzee. Veteranen B 50 jaar): 1. Sigurd
Vanrijselberghe, Aaigem (B). 85cc: 1. Michiel
Breugelmans, Wuustwezel (B); 2. Dominique
Soeters, Terneuzen; 3. Dylan Warrens, Hulst.
65cc: Timo Dhanis, Terneuzen.
PAARDENSPORT
Nieuw- en Sint Joosland. Dressuurcompetitie
Klute Trofee dressuurcompetitie PSV Walche
ren. Paarden Z2: 1. Marieke de Pundert, Mis
tral (Paardebloem) 209; 2. Vincent Bol, Urban
(Walcheren) 208; 3. Jolanda van Dijke, Urban
(Scheldestad) 194. Z1: 1. Samatha Miltenburg,
Caratina Z (Walcheren) 206; 2. Tony van der
Hiele, Olivia (Se-Ros) 205; 3. Angelique Wou
ters, Duco (Scheldestad) 204. M2:1. Jessica van
Belzen, Zodeste (Walcheren) 185; 2. Debbie Of
fermans, Avec Espoir (Se-Ros) 182; 3. Danielle
Merkx, Hotzes (Allround) 181. M1:1. Jael Orde-
hi, Primeur (Gouwe Reyers) 191; 2. Natasja
Vink, Uzari (Weelr.) 190; 3. Martin de Kroo,
Troela Bella K (Walcheren) 186. L2:1. Linda Sie-
reveld, Barona-S (Z-Bev.) 195; 2. Elina van Bel
zen, Bonita (Walcheren) 187; 3. Marina Kuzee,
Nynke van de Breesendiek (Braanjenhoek) 186.
LI: 1. Jeanette Buma, Zodiak (Se-Ros) 196; 2.
Sandra van Cadsand, Jack (Weelr.) 194; 3. Yael
Reijnders, Tijegro (Braanjenhoek) 187.
Pony's M1/M2 cat. CD: 1. Lisa van der Veer,
Irene's Ostara (Se-ros) 184. L2 cat. CD: 1Bian-
ca Goeree, Sergeant Pepper (Weelr.) 185.
Heikenszand. Springen LR PC De Paarde
bloem). Paarden M/Z: 1. Micelle Evertse, Uzel-
ma (Weelr.) 1/84,52; 2. Micelle Evertse, Qua-
jong, 5/85.39; 3. Willeke Janse, Firelight (Gou
we Reyers) 8/80.27. L: 1. Chris Boone, Zizitop
(Gouwe Reyers) 0/0/35.59; 2. Kevin de Wilde,
VdD's Cinderella (Weelr.) 0/0/36.62; 3. Thomas
Verschoor, Annerette P (Weelr.) 0/0/38.83. B:
1. Debora Benschop, Be Impressed (Weelr.)
0/0/49; 2. Mariska de Vrieze, Nice (Paarde
bloem) 0/4/40; 3. Esther Hendriks, Agar's Sut-
nik (Se-Ros) 0/27/44. Pony's Z/ZZ cat. DE: 1.
Merle Acda, Amber (Weelr.) 0/76.13. M cat.
DE: 1. Merle Acda, Kinkie, 5/90.59. L cat. CDE:
pers 1.10,18, 16. De Vries 1.10,74. Eindstand
WB: 1. Groothuis 580 punten, 2. Lee
Kyou-hyuk 522, 3. Davis 485, 4. Kuipers 354, 6.
Bos 317.
1500 meter: 1. Davis (VSt) 1.45,92, 2. Groot
huis (Ned) 1.46,09, 3. Skobrev (Rus) 1.46,59, 4.
Kuck (VSt) 1.46,73, 5. Bokko (Noo) 1.46,80, 6.
Morrison (Can) 1.46,83, 7. Makowsky (Can)
1.47,05, 8. Ket (Ned) 1.47,22, 9. Tuitert (Ned)
1.47,26,10. Contin (Fra) 1.47,67' 12. Wouter ol-
de Heuvel 1.47,89, 13. Kuipers 1.47,93. Eind
stand WB: 1. Davis 440, 2. Bokko 357, 3.
Groothuis 342, 6. Kuipers 303, 7. Tuitert 298.
Vrouwen.
Eerste 500 meter: 1. Gerritsen (Ned) 38,31, 2.
Wolf (Dui) 38,37, 3. Lee Sang-hwa (ZKo) 38,49,
4. Tsuji (Jap) 38,58, 5. Boer (Ned) 38,60, 6. Van
Riessen (Ned) 38,73, 7. Hesse (Dui) 38,88, 8.
Kodaira (Jap) 38,88, 9. Wang Beixing (Chn)
38,91, 10. Richardson (VSt) 39,03' 12. Oenema
39,14. Tweede 500 meter: 1. Wolf (Dui)
38,37, 2. Lee Sang-hwa (ZKo) 38,48, 3. Gerrit
sen (Ned) 38,55, 4. Boer (Ned) 38,74, 5. Wang
Beixing (Chn) 38,77, 6. Tsuji (Jap) 38,92, 7. Oe
nema (Ned) 39,04, 8. Richardson (VSt) 39,07,
9. Lee Bo-ra (ZKo) 39,09, 10. Hesse (Dui)
39,14. Eindstand WB: 1. Wolf 1190 punten, 2.
Lee Sang-hwa 875, 3. Boer 735, 8. Van Riessen
386, 9. Gerritsen 375.
1000 meter: 1. Wüst (Ned) 1.15,76, 2. Leens-
tra (Ned) 1.16,19, 3. Van Riessen (Ned)
1.16,37, 4. Nesbitt (Can) 1.16,43, 5. Gerritsen
(Ned) 1.16,57, 6. Richardson (VSt) 1.16,61, 7.
Boer (Ned) 1.17,12, 8. Njatun (Noo) 1.17,77, 9.
Lobisjeva (Rus) 1.17,93, 10. Rempel (Can)
1.18,11Eindstand WB: 1Richardson 605 pun
ten, 2. Nesbitt 590, 3. Boer 360, 5. Wüst 350,
6. Van Riessen 302, 9. Leenstra 250.
3000 meter: 1. Sablikova (Tsj) 4.06,21, 2.
Katwijk
Harkemase Boys
Excelsior '31
SC Genemuiden
Barendrecht
csv Apeldoorn
Sparta Nijkerk
Lisse
Flevo Boys
ARC
Hoek
21 10
21 8
21 7
21 8
21 6
21 6
21 6
21 5
21 5
21 5
21 4
8 33 30- 25
8 29 38- 37
7 28 30- 33
9 28 34- 43
9 24 17- 26
9 24 27- 44
5 10 23 24- 36
7 9 22 30- 36
7 9 22 27- 38
5 11 20 25- 40
5 12 17 13- 28
Hoofdklasse B: ASWH-GVW 0-1, Mont-
foort-Zwaluwen 0-1, RWH-Heerjansdam 1-3,
Kozakken Boys-DTS '35 Ede 4-0, Kloetin-
ge-NSC 3-1, Rijsoord-LRC 2-4.
XerxesDZB
18
13
1
4
40
52-
34
GVW
17
12
1
4
37
46-
20
Montfoort
15
8
2
5
26
26-
21
Kozakken Boys
17
7
5
5
26
34-
22
Zwaluwen
16
6
7
3
25
23-
17
ASWH
17
6
6
5
24
32-
23
RWH
17
5
7
5
22
25-
26
Nieuw Lekkerland
17
6
3
8
21
23-
29
Kloetinge
17
5
5
7
20
20-
24
Rijsoord
18
5
3
10
18
23-
35
LRC
17
3
8
6
17
27-
36
Heerjansdam
17
4
5
8
17
22-
3S
NSC
16
3
6
7
15
20-
29
DTS '35 Ede
17
4
3
10
15
16-
35
Vierde klasse B: Kruiningen-SC Stavenisse
6-0, Kogelvangers-Zierikzee 0-1
Halsteren 18 15 1 2 46 62- 16
Vosmeer 18 16 0 2 44 64- 13
Zierikzee 18 13 1 4 40 74- 13
PARIJS - De Poolse polsstokhoogspringster Anna Ro
gowska is al in de lucht zeker van haar zege tijdens het
EK indoor in Parijs. Ze gaat in het Palais des Omni-
sports over 4,85 meter heen en troeft daarmee haar
twee Duitse concurrentes met tien centimeter verschil
af. foto Michel Spingler/AP
1Lisanne Janse, Chico van de Favorite (Gouwe
Reyers) 0/0/44.35.
RUGBY
Derde klasse Zuidwest: Gouda-Tovaal 29-5,
HRC 3-Bekaro 40-11, DSR-C 2-Hookers 2
26-10. Stand: Gouda 16-79 (604-150), RSRC
15-51 (331-205), Hookers 2 15-39 (347- 299),
Elephants 16-36 (344-376), Thor 15-34
(377-290), Bekaro 16-34 (256-353), HRC 3
17-38 (301-385), DSR-C2 17-29 (217-504), To-
vaal 16-26 (227-344), Amsterdam Academicals
15-23 (209-327).
SCHAATSEN
Heerenveen. Wereldbekerfinale.
Mannen.
Tweede 500 meter: 1. Lee Kyou-hyuk (ZKo)
35,00, 2. Oikawa (Jap) 35,11, 3. Lee Kang-Seok
(ZKo) 35,12, 4. Lobkov (Rus) 35,16, 5. Fredricks
(VSt) 35,21, 6. Smeekens (Ned) 35,24, 7. Haga
(Jap) 35,27, 8. Gregg (Can) 35,30, 9. Kuipers
(Ned) 35,31,10. Poutala (Fin) 35,33,13. De Ko
ning 35,43, 16. Otterspeer 35,47. Eindstand
WB: 1. Lee Kang-seok 845 punten, 2. Lee
Kyou-hyuk 745, 3. Kato (Jap) 671, 5. Smeekens
592,10. De Koning 406.
1000 meter: 1. Groothuis (Ned) 1.08,66, 2.
Lee Kyou-hyuk (ZKo) 1.09,00, 3. Davis (VSt)
1.09,21, 4. Lobkov (Rus) 1.09,55, 5. Nuis (Ned)
1.09,70, 6. Morrison (Can) 1.09,71, 7. Schwarz
(Dui) 1.09,80, 8. Marsicano (VSt) 1.09,96, 9. Jes-
in (Rus) 1.09,99,10. Bos (Ned) 1.09,99, 11. Kui-
Beckert (Dui) 4.08,03, 3. Voorhuis (Ned)
4.08,96, 4. Pechstein (Dui) 4.09,60, 5. Rookard
(VSt) 4.10,05, 6. Joling (Ned) 4.11,72, 7. Ishino
(Jap) 4.12,08, 8. Ishizawa (Jap) 4.12,22, 9. Schus-
sler (Can) 4.12,64, 10. Bay (Dui) 4.13,50. Eind
stand WB 3000/5000 meter: 1. Sablikova
510, 2. Beckert 475, 3. Rookard 351' 6. Voor
huis 239, 9. Wüst 176.
TAFELTENNIS
Eindhoven. NK.
Vrouwen. Enkelspel. Finale: Li Jiao-Li Jie 4-2
(6-11 11-4 6-11 11-2 11-8 12-10). Dubbel
spel. Finale: Li Jiao/Li Jie (1)-
Creemers/Nouwen (2) 3-0 (11-7 11-9 11-5).
Mannen. Enkelspel. Finale: De Vries-Liu Qiang
4-0 (11-6 11-7 11-5 13-11Dubbelspel. F fi
nale: Van der Lee/Wijers (1) - Wai-Lung
Chung/Liu Qiang (3) 3-1 (11-6 12-10 5-11
11-8).
VOETBAL
Zaterdagvoetbal
Topklasse
ARC-Excelsior '31 2-1 (1-1). 20. Bartelds 0-1,
25. Zaalman 1-1, 84. Zaalman 2-1.
Spakenburg 21 13 5 3 44 54- 28
IJsselmeervogels 21 12 5 4 41 39- 25
Rijnsburgse Boys 21 11 7 3 40 54 - 29
HHC 21 10 3 8 33 36- 21
Capelle 21 9 6 6 33 32- 21
Kruiningen
15 11
1 3
mm
34
mm
56
ggsggs
- 14
DVO'60
16 10
1 5
31
67
- 34
Kogelvangers
16 9
3 4
26
44-
- 17
SPS
15 7
4 4
25
34
- 23
Chrislandia
20 7
4 9
25
36
- 56
Brouwershaven
16 5
2 9
17
40
- 42
SC Stavenisse
19 4
3 12
15
32
- 61
Vrederust
17 3
2 12
11
25
- 61
BW'63
17 2
4 11
10
35
-103
WIK'57
19 2
2 15
8
16
- 78
Mevo
18 1
4 13
7
22
- 76
Vrouwen
Eerste klasse A: Smerdiek-WIJ 2-2, Ter Leede
2-RCL 2 2-1, SSS-CSW 3-0.
Ter Leede 2
15 13
0 2
39
43
- 10
DTS '35 Ede
15 12
2 1
38
64
- 16
Oostkapelle
15 11
2 2
35
41 -
- 17
SSS
15 10
1 4
31
43-
- 21
Jodan Boys
15 7
3 5
24
22
23
CSW
16 6
3 7
21
31 -
- 30
Odysseus '91
15 6
2 7
20
26
38
Smerdiek
15 4
3 8
15
27
40
RCL 2
16 3
3 10
12
18
32
RWH 2
16 4
0 12
12
20-
- 46
WIJ
15 3
2 10
11
20
- 48
Wartburgia 2
16 2
1 13
7
23-
57
HBS
16 11
2
3
35
53- 27
Papendrecht
16
10
1
5
31
43- 27
Kloetinge
16
7
4
5
25
40- 41
Nieuwerkerk
17
7
1
9
22
36- 41
Madese Boys
16
6
3
7
21
24- 32
DHC
16
6
1
9
19
28- 32
Sparta (AV)
17
5
4
8
19
41 - 38
Internos
16
5
3
8
18
23- 31
RKAW
17
5
3
9
18
30- 49
SHO
14
3
2
9
11
17-40
SWSMC
13
1
2 10
5
23- 55
B-junioren
Derde divisie D: EBOH
-Cortgene/JVOZ 1-10
PSV 2
14 14
0
0
42
89- 8
Cortgene/JVOZ
14 13
1
0
40
78- 9
Jeka
16 10
4
2
34
37- 21
GJS
15
8
4
3
28
37- 25
SC 't Zand
15
8
3
4
27
38- 24
RKWO
16
6
5
5
23
30- 31
WSC
16
4
7
5
19
28- 33
Noad
16
5
2
9
17
24- 58
Internos
15
4
2
9
14
27- 38
Haarsteeg
16
4
2
10
14
21 - 43
Desk
16
2
7
7
13
26- 49
Kloetinge
17
2
2 13
8
22- 72
EBOH
14
0
1
13
-1
11-57
A-junioren
Vierde divisie C: Kloetinge-DHC 3-0, HBS-
Sparta (AV) 3-1
VELO 16 16 0 0 48 65- 10
WIELRENNEN
Houdan. Parijs-Nice.
Eerste etappe, Houdan-Houdan: 1. De Gendt
(Bel) 154,5 km in 4.05.06, 2. Roy (Fra), 3. Haus
sier (Aus), 4. Sagan (Slw), 5. Henderson (NZe),
6. Voigt (Dui), 7. Weylandt (Bel), 8. Wyss (Zwi),
9. Feillu (Fra), 10. Steegmans (Bel), 19. Ruijgh,
26. Van Emden, 64. Tjallingii, 88. Ten Dam, 92.
Westra, 95. Mollema, 113. Weening, 144. Maas
kant 0.21.
Ronde van Murcia.
Tweede etappe, Estrella de Levante-Centro
de Interpretación de Sierra Espuha: 1Conta-
dor (Spa) 183,2 km in 4.46.57, 2. Mentsjov
(Rus) 0.05, 3. Coppel (Fra), 4. Duarte (Col) 0.25,
5. Poels (Ned) 0.27, 6. Geniez (Fra) 0.57, 20. De
Jonge 2.24, 35. Slagter 3.36, 37. Keizer 3.53,
44. Kruijswijk 4.23, 67. Curvers 6.53, 83. Van
Winden 11.14, 85. Kreder, 90. Timmer 11.28,
108. Bos 20.27.
Derde etappe, start en finish in Murcia, indi
viduele tijdrit: 1. Contador 12,4 km in 14.10,
2. Coppel 0.08, 3. Mentsjov 0.12, 4. Dowsett
(GBr) 0.19, 5. Kirienka (WRu) 0.26, 6. Boaro
(Ita), 25. Timmer 0.49, 26. Poels 0.50, 33. Van
Winden 0.57, 47. Keizer 1.08, 55. Slagter 1.18,
57. Kruijswijk 1.19, 62. Bos 1.25, 67. Kreder
1.27, 86. Curvers 1.46,106. De Jonge 2.32.
Eindklassement: 1. Contador 9.27.18, 2. Cop
pel 0.11, 3. Mentsjov 0.17, 4. Poels (Ned) 1.46,
5. Duatre 1.47, 6. Geniez 2.04, 31. De Jonge
5.14, 37. Kruijswijk 5.42, 40. Siagter 6.05, 42.
Keizer 6.12, 70. Curvers 9.48, 80. Van Winden
12.48, 83. Kreder 13.09, 89. Timmer 15.29,
101. Bos 22.08.
Driedaagse van West-Vlaanderen (Bel).
Tweede etappe, Brugge-Bellegem: 1. Degen-
kolb (Dui) 174,9 km in 3.53.24, 2. Wagner
(Dui), 3. Keukeleire (Bel), 4. Vantomme (Bel), 5.
Porsev (Rus), 6. Hoetarovtisj (WRu), 8. Ligthart,
24. Te Brake.
Derde etappe, 1. Eeckhout (Bel) 4.31.24, 2.
Casper (Fra), 3. Rollin (Can), 4. De Backer (Bel),
5. Chavanel (Frqa), 6. Lodewyck (Bel), 13. Mou-
ris, 18. Mol 3.15, 21. Van Dijk 5.35, 24. Ligt
hart, 28. Hofland, 34. Markus, 56. Schoon-
broodt, 70. De Kort, 71. Van Hummel, 76. Du-
moulin, 87. Kreder, 95. Bol, 107. Dekkers 7.04,
115. Bovenhuis 11.53.
Eindklassement: 1. Sergent (NZe) 8.33.02, 2.
Rosseler (Bel) 0.10, 3. Kwiatkowski (Pol) 0.11, 4.
Rollin (Can) 0.15, 5. Ladagnous (Fra) 0.18, 6.
Mouris 0.19, 18. Mol 4.06, 28. Hofland 6.00,
31. Dumoulin 6.02, 38. Ligthart 6.11, 43.
Schoonbroodt 6.13, 45.
De Kort 6.14.
ZAALKORFBAL
Overgangsklasse B: Vriendenschaar (H)-GKV
(G) 26-26, Rheko- Nieuwerkerk 21-17, Oranje
Wit (D)- OA/Hotel Warnsborn 20-18, Vitesse
(Ba)-Tjoba 17-19. Stand: GKV (G) 13-21,
Oranje Wit (D) 13-17, OA/Hotel Warnsborn
13-14, Nieuwerkerk 13-14, Vriendenschaar (H)
13-13, Tjoba 13-12, Rheko 13-10, Vitesse (Ba)
13-3.
Eerste klasse F: TOP (A) - RWA (P) 17-17, Kin
derdijk - ODO (M) 11-17, Albatros - Dijkvo-
gels 21-11, KOAG - Korbatjo 18-18. Stand:
Kinderdijk 13-21, Albatros 13-16, TOP (A)
13-14, KOAG 13-14, ODO (M) 13-13, RWA
(P) 13-11, Korbatjo 13-9, Dijkvogels 13-4.
Tweede klasse G: Achilles (Hg) - Oranje Nas
sau (V) 19-21, Pernix - ONDO (G) 14-15, For-
tis - Swift (M) 8-8, Sagitta - Maassluis 12-15.
Stand: Fortis 13-22, Maassluis 13-21, Pernix
13-14, ONDO (G) 13-13, Sagitta 13-11, Oran
je Nassau (V) 13-11, Swift (M) 13-10, Achilles
(Hg) 13-2.
Derde klasse K: Scheldevogels - ONDO (M)
10-13, TOGO - Olympia (S) 9-11, Stormvogels
(W) - Oranje Zwart/de Hoek 12-10, Blauw
Wit (K) - All Ready 12-12. Stand: ONDO (M)
13-22, Olympia (S) 13-20, Scheldevogels
13-20, TOGO 13-15, Stormvogels (W) 13-10,
Blauw Wit (K) 13-8, All Ready 13-5, Oranje
Zwart/de Hoek 13-4.
Vierde klasse L: KVK - Zaamslag 13-5, Volhar
ding - Luctor 14-4, 't Capproen - Atlas 10-22,
Seolto - VIOS (W) 12-9 Stand: VIOS (W)
13-24, Seolto 14-24, KVK 13-16, Atlas 13-14,
Volharding 13-10, Zaamslag 13-10, 't Cap
proen 13-5, Luctor 14-1.