letterlijk van de zunnige kant X-Factor-audities op de achterbank GERARD Knutseldagen in Ambachtscentrum Handbaltoernooi voor basisscholen Man raakt gewond bij bedrijfsongeval maandag 7 maart 2011 verhuizingen en meubelopslag Middelburg 0118-626919 Goes 0113-217531 www.gerardbouwense.nl trok gisteren duizenden toeschouwers. Kwadendamme foto's Willem Mieras Kuikenrace in Lewedorp. door Luc Oggel GOES - Mensen met zangtalent kunnen dat aankomende zaterdag etaleren bij Auto Mondo in Goes. Daar worden die dag namelijk de X-Factor Fiat 500 Backseat Audi tions gehouden. Iedereen die dat wil, kan tussen t2.oo en 16.00 uur naar de showroom van het bedrijf aan de Amundsenweg 35 komen en plaatsnemen op de achterbank van een Fiat 500C. Die is voorzien van een camera en een microfoon. De auditie wordt opgenomen en een dag later, op zondag, geplaatst op de Facebookpagina's van X-Fac- tor en Fiat. Bezoekers van die sites kunnen op de filmpjes stemmen. De kandidaat met de hoogste stem men wordt weekwinnaar. Uitein delijk worden vier weekwinnaars voorgelegd aan de jury (Gordon, Stacey Rookhuizen, Angela Groot huizen en Erik van Tijn) van X-Factor. Die beslist wie de hoofd prijs wint: een live optreden in de finale van het televisieprogramma op 10 juni. Dat optreden vindt plaats in de pauze van X-Factor en wordt live uitgezonden op inter net. In de showroom van Auto Mondo zijn zaterdag vanaf 10.00 uur ook Italiaanse pronkstukken te zien. GOES Ambachtscentmm Goes houdt de ze voorjaarsvakantie knutseldagen op dinsdag 8, woensdag 9 en don derdag 10 maart. Kinderen kunnen er ondermeer kijkdozen, versierde spiegels, arm banden, versierde ballen, sleutel hangers maken van 13.00 tot 16.30 uur. Het ambachtscentrum is gelegen in het Hollandsche Hoeve-gebied aan de Kattendijksedijk. www.ambachtscentrumgoes.nl. GOES Voor de zesde keer wordt woens dag het GSC Schoolhandbaltoer- nooi Goes gehouden. Het toernooi is bedoeld voor de leerlingen van het basisonderwijs uit de gemeen te Goes. De wedstrijden worden ge speeld bij Sportpunt Zeeland tusen 13.00 en 17.00 uur. Negentien teams uit de groepen 5 en 6 en 7 en 8 spelen om de bekers van handbalvereniging GSC. GOES In de Singelstraat in Goes is zater dag rond 17.00 uur een 20-jarige Goesenaar gewond geraakt bij een bedrijfs-/verkeersongeval. Het slachtoffer had, samen met en kele anderen, de marktkramen op de markt afgebroken. De planken en de dragers waren op een aan hanger geplaatst. De dragers ston den los op deze kar. Ter beveiliging zaten twee personen, waaronder de 20-jarige, op de aanhanger om de dragers vast te houden tijdens het vervoer. In de bocht van de Singelstraat bij het museum kantelden de dragers echter van de kar. De 20-jarige man kwam onder de dragers terecht. Hij raakte even buiten kennis en is met onbekend letsel naar het zie kenhuis in zijn woonplaats ge bracht. De Arbeidsinspectie is in kennis ge steld van het ongeval. y^\AutoTeam www.autoteam.ni. Gemiddeld brandstofverbruik en CO,- uitstootliter/100 km: 11,0 - 3,5; kms/liter: 9,1 - 28,6; CO, gr/km: 259 - 94. De 50/50 deol loopt von1 jon, t/m 31 mrt. 2011. Let opl Geld lenen kost geld

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 39