De perfecte combi: 8 dagen strand 8 dagen Nijlcruise 15 daagse Nijlcruise Strandvakantie Hurghada STRAND www.corendon.nl of 023-751 06 06® Corendon Corendon <*msssm Vol Pension b All Inclusive mmmmmmmmmmsma IU Kunt nu VAKANTIE VLIEGVAKANTIES HIGHLIGHTS VAN DEZE REIS - Luxor Kamak Tcïtipei - Vallei der Koningen - Hatsepsut Tempel - Horus Tèmpel in Edfu - Tempel van Kom Ombo - Aswan dam - De Onvoltooide Obelisk - Tocht per traditionele Egyptische zeilboot - Abu Simbel (facultatief) - Genieten van het strand in de badplaats Hurghada 19 mrt t/m 2 apr 8 dagen 4* boot Z/IQQ 8 dagen 4* hotel^ -7 8 dagen 5* boot CQQ 8 dagen 5* hotel 3 t/m 12 apr 8 dagen 4* boot rrnn 8 dagen 4* hotel^-^ 8 dagen 5* boot rrQQ 8 dagen 5* hotel ^0-7^ 13 t/m 30 apr 8 dagen 4* boot q 8 dagen 4* '.hotel^b-t*.1 8 dagen 5* boot 8 dagen 5» hotel Deze rondreis is de ideale reis, waarin u een strandvakantie in Hurghada combi neert met een ontdekkingsreis door het fascinerende Egypte. Per Nijlcruiseboot 7 nachten over de langste rivier van wereld, de Nijl en in totaal 7 nachten verblijf in de populaire Egyptische badplaats Hurghada in een 4* of 5* hotel. Een onvergetelijke reis langs beroemde en inspirerende plekken als Luxor en Aswan, tempels en het echte leven in Egypte. Afhankelijk van de vertrekdag van uw boot reist u na aankomst meteen door vanuit Hurghada naar Luxor of blijft u een of meerdere nachten in Hurghada. Ter plaatse hoort u wanneer u doorreist naar Luxor. Na het 8-daagse Nijlcruise programma verblijft u de eventuele reste rende dagen ook in Hurghada, Rondreis is inclusief: 1 7 nachten obv AU Inclusive in 4* of 5* hotel. 7 nachten obv Half Pension 4* of 5* cruiseboot Begeleiding van een Nederlands- of Engelstalige gids Alle transfers Retourvlucht Dag-tot-dag programma van het uitzicht vanaf de boot over de oevers van de Nijl. s Avonds een bezoek aan Kom Ombo en diens tempel. Deze tempel is feeëriek verlicht en zal een onvergetelijke indruk bij u achterlaten (afhankelijk van de het jaarge tijde kan het bij bezoek riog licht zijn). Tijdens de nacht vaart u naar Aswan Dag 4: Aankomst in de ochtend in Aswan. Bezoek aan de Onvoltooide Obelisk, de obelisk die de grootste obelisk i ooit zou moeten worden. Daarna bezoekt u de Lage Aswandam uit 1902, en de Hoge Aswandam, één van de grootste en drukwekkendste stuwdammen ter wereld Vervolgens per kleine boot naar de Philae tempel, schitterend gelegen op een eiland m de Nijl Lunch. Tocht per Felouka, een traditionele Egyptische zeilboot, over de Nijl, met een bezoek aan Lord Kitschner eiland, waarop zich schitterende prachtige botanische tuinen bevinden. Dag 5: Mogelijkheid om een facultatieve excursie naar Abu Simbel per bus of vliegtuig (260 km) te maken (ontbijtpakketjes beschikbaar) Het vertrek is rond 04:00 uur. De tempels in Abu Simbel zijn zeer indrukwekkend en beroemd door het feit dat zij verplaatst zijn na de aanleg van de Hoge Aswandam. Rond het middaguur bent u weer terug in Aswan Middag vrij te besteden; Kijk voor meer info www.corendon.nl/nijlcruise 1 ook kiezen voor een super voordelig Hurghada EL GOUNA Makadi Bay Een Nijlcruise in Egypte is een 'Once of a lifetime experience' die nu ongekend voordelig is. Aangezien nog veel nijlcruise boten weer moeten opstarten hebben wij extra korting gekregen en daar profiteert u van! Speciaal voor de 'SNEL boekers die nog in maart of april op vakantie willen hebben wij nog een aantal super voordelige hutten beschikbaar. Wacht niet te lang want vol=vol. Kunt u niet op kortetermijn weg maar wilt u Egypte en al haar schoonheden ontdekken boek dan een Nijlcruise na 1 mei en ontvang €100 korting. Let op deze korting is-nog geldig tot 10 maart. Indien u niet mee gaat naar Abu Simbel heeft u de hele dag vrij te besteden. Vandaag zullen de medereizigers dié ook Cairo in het programma hebben afscheid van u nemen en met de gids naar Cairo vertrekken. Dag 6: Na een aantal dagen waarop u vele indrukken heeft opgedaan, volgen een paar dagen van rust. Vandaag vertrekt de boot weer richting Esna en heeft u alle tijd om van het leven aan de Nijl te genieten. Dag 7: De boot vervolgt zijn reis naar Luxor, waar u in de loop van de dag aan zuit komen, Dag 1: In de ochtend gaat u per bus in konvooi mee naar Luxor. Na aankomst in Luxor, het grootse openluchtmu seum van de wereld, checkt u in aan boord van uw boot. Lunch. Bezoek gebracht aan de Kamak Tempel en de Luxor Tempel, twee van de belangrijkste en indrukwek kendste tempelcomplexen aan de oost oever van de Nijl. De boot blijft in Luxor Dag 2: Vroeg in de ochtend naar de westzijde van Nijl. Bezoek aan de Vallei der Koningen met vele graven van oude farao's, de tempel van koningin Hatsepsut. die de enige vrouwelijke farao van betekenis is geweest en de Kolossen van Memnon. Lunch. Middag vrij te besteden in Luxor. 's Avonds vertrekt de boot via de Esna sluizen naar Edfu en vaart de nacht door. Dag 3: Vandaag hoeft u niet zo vroeg op. Bezoek aan de Horus tempel m Edfu, één van de best bewaarde tempel complexen uit de oudheid Na het bezoek aan Edfu heeft u de lunch aan boord en kunt u in de middag genieten Dag 8: Vroeg in de ochtend verlaat u vol indrukken en nieuwe ervaringen de boot en brengt een luxe touring car u terug naar Hurghada, waar u in de loop van de ochtend aan zult komen (ontbijtpakketjes beschikbaar). In Hurghada zult u nog een of meerdere dagen verblij ven, afhankelijk van uw vluchtdag. VLIEGVAKANTIES Prijzen zijn gebaseerd op 2 pers. bezetting voor 8 dagen, exclusief evt. weekend-, of vakantietoeslag. Druk- en zetfouten voorbehouden. De reissom is exclusief: alle entree- en servicegelden tijdens de Nijlcruise (optioneel) (te voldoen bij aankomst) €139 p.p. (kinderen van 2 t/m 11 jaar €99) en €30 p.p. voor fooien en €20 p.p. visum en handeling fee (ter plaatse te betalen).

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 24