Colofon Bep Nellen-Goedhart De Uitvaart Informatie Hulplijn de Groot-de Kam bv tel. 0118-612868 amilieberichten 0 (Densefliiflq.nl maandag 7 maart 2011 familieberichten 21 "De Heer is mijn Herder" Dankbaar dat hij zolang in ons midden heeft mogen zijn, delen wij u mede dat zeer onverwachts van ons is heengegaan onze broer, zwager en oom Augustinus Johannes de Wolf - Tinus - Middelburg, 25 oktober 1932 t Koudekerke, 5 maart 2011 W.L. Willeboordse - de Wolf L. Willeboordse W.P. de Wolf C. de Wolf - Cornelisse P. Visser - de Wolf (in herinnering) R.A. de Visser (in herinnering) C. de Wolf N.M. de Wolf - Dekker (in herinnering) L.Wouters - de Wolf (in herinnering) A.J. Wouters Neven, en nichten Correspondentieadres Dhr C. de Wolf Veersesingel 16, 4332 TB Middelburg Onze dank gaat uit naar het personeel van verpleeghuis "De Vliedberg, appartement 19" te Koudekerke voor de liefdevolle verzorging. De afscheidsbijeenkomst, waarbij u wordt uitgenodigd, zal gehouden worden woensdag 9 maart om 15.00 uur in de aula van de begraafplaats te Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3. Aansluitend zal hij worden bijgezet in het familiegraf. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren en samenzijn in de ontvangkamer van de begraafplaats. Voorafgaand aan de afscheidsbijeenkomst is er gelegenheid om afscheid van hem te nemen in de aula van de genoemde begraafplaats. Zij die geen kaart hebben ontvangen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Verdrietig nemen wij afscheid van onze "bijzondere" oom Tinus Erna en Jan Besuijen Lennart en Wendy Ivo en Stephanie Anne eu Martin Schot Sonne en Patrick Tim Wij zullen hern missen. Zo blijven dan: Geloof, hoop en liefde, deze drie, maar de meeste van deze is de liefde. Met veel verdriet geven wij kennis van het overlijden van onze lieve vriendin Elisabeth Carolina Maria Verdonk-Kieboom - Carolien - weduwe sinds maart 2007 van Wim Verdonk Middelburg, 20 juni 1923 t Middelburg, 5 maart 2011 Dolly Curiél Tjeerd en Corrie de Vries Annie Torbarina Een bijzonder woord van dank aan de doktoren en verplegend personeel van verpleeghuis 't Gasthuis (afd. Watertoren) voor hun verzorging Correspondentieadres Ceresstraat 24 4386 AX Vlissingen Carolien is opgebaard in het Gasthuis, aldaar geen bezoek. Gelegenheid tot afscheid nemen op donderdag 10 maart a.s. om 11.00 uur in de aula van het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Aansluitend zal de crematieplechtigheid, welke geleid zal worden door Ds. C. Simmons, plaatsvinden. Na afloop is er een samenzijn in de condoleanceruimte van het crematorium. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Als je ouder wordt en niet meer weet waar je bent, als je mensen ziet, maar ze niet meer herkent, als je toch blijft strijden om bij ons te leven, dan hopen wij dat je nu de rust is gegeven. Bedroefd delen wij u mede dat, na een liefdevolle verzorging in "De Blaauwe Hoeve", Truffinoweg 240, in het bijzijn van hen die haar dierbaar waren is overleden Martha Louisa Maria Weemaes-Broeckaert Zus Echtgenote van Desiré Joseph Maria Weemaes Zij overleed in de leeftijd van 86 jaar. Hulst: D.J.M. Weemaes Spijkenisse: Marlies en Koos Schiereck-Weemaes Bas en Sandra Sander en Simone joep en Sabine Grooramadda (Aus): Jos en Kathy Weemaes Anneke en Wemer Joleen en Deon Familie Broeckaert Familie Weemaes Familie Borm 5 maart 2011 Zorgcentrum "De Blaauwe Hoeve", Truffinoweg 2, Hulst Correspondentieadres: Thetfordstraat 176 3203 LJ Spijkenisse U kunt afscheid nemen in de familiekamer 1 van DELA, locatie "De Blaauwe Hoeve", Blaauwe Hofke 90 te Hulst, op woensdag 9 maart van 18.00 tot 18.30 uur. De uitvaartdienst wordt gehouden op vrijdag 11 maart om 11.00 uur in de kapel van "De Blaauwe Hoeve", Truffino weg 2 te Hulst, waarna om 13.30 uur de crematieplechtig heid volgt in de aula van het crematorium, Bellamystraat 28-c teTemeuzen. Na afloop van de uitvaartdienst is er gelegenheid tot condoleren in de kapel. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Voor de vele blijken van medeleven na het overlijden van mijn moeder en oma, Betuigen wij onze oprechte dank Vlissingen E. Dekker-Nellen, kinderen en kleinkinderen Voor uw blijken van belangstelling en medeleven die wij van u mochten ontvangen na het overlijden van onze geliefde, zorgzame moeder en oma Cornelia Adriana van de Wege-Versluijs zeggen wij u hartelijk dank. Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Temeuzen, maart 2011 Bel gratis 0800 - 44 44 000 voor al uw vragen omtrent uitvaartzorg en overlijden info@scu.nu www.scu.nu Al 30 jaar een begrip in Zeeland: uitvaartverzorging REQUIEM Veerseweg 36, 4332 BG Middelburg www.degrootdekam.nl - info@degrootdekam.nl Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur Per fax daags voor plaatsing 15.00 uur Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnummer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbevestiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties E-mail pzcfamilieberichten@wegenernieuwsmedia.nl Telefoon 088-013 9999 Internet zelfopgevenkanviawww.familieberichtenonline.nl De afdeling is telefonisch bereikbaar op: werkdagen van 09.00-17.00 uur en op zondag van 13.00-17.00 uur Alle overlijdensadvertenties zijn ook zichtbaar opwww.mensenlinq.nl Meer informatie opwww.pzc.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 21