2 O maandag 7 maart 2011 i fllensenlinq.nl Want de mens gaat naar zijn eeuwig huis. Prediker 12:5b Met droefheid geven wij u kennis dat de Heere op Zijn tijd tot zich heeft genomen onze geliefde broer, zwager en oom Abraham Pieter de Ridder Bram Retranchement 23 augustus 1925 Terneuzen 4 maart 2011 Retranchement: P. de Ridder Sluis: J.M. Kolenbrander - de Ridder A.J. Kolenbrander Sluis: L.P. Deij - de Ridder A. Deij Goes: R.J. de Veij - de Ridder C.J. de Veij Tilburg: Miranda en Tjeerd Vlissingen: Chantal en Michel Randy, Lindy Oostburg: J.J. de Ridder C.G. de Ridder - Eeckloo Ruben Joachim en Carla Correspondentieadres: L.P. Deij - de Ridder Gouverneurstraat 19 4524 BB Sluis De afscheidsbijeenkomst, die geleid wordt door Broeder Varkevisser, zal gehouden worden op woensdag 9 maart om 14.00 uur in Woonzorgcentrum Rozenoord, waarna de begrafenis zal plaatsvinden op de algemene begraafplaats in Sluis. Na de begrafenis is er gelegenheid de familie te condoleren in Woonzorgcentrum Rozenoord aan de Hoogstraat 58 te Sluis. Wij zijn dankbaar voor de liefdevolle zorgen van alle medewerkers van Woonzorgcentrum Rozenoord. Wilt u, indien u geen kennisgeving hebt ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Een bloem sierlijk en krachtig, zo was zij. Een bloem waar eenieder die haar ontdekte bij stilstond, genoot, zo was zij. Een bloem waarvan de geur des levens langzaam door de wind is meegenomen en door onze harten is opgevangen, zo werd zij. Een bloem wier positieve levenshouding onze aandacht heeft vervuld, zo was zij. Na een leven van eenvoud en hartelijkheid voor ons en allen die zij kende is toch nog onverwacht overleden onze zorgzame moeder, schoonmoeder enjieve grootmoeder Magdalena Christina Pieternella de Dreu sinds 18-8-2002 weduwe van Daniël Abraham Riemens *5-2-1923 15-3-2011 Hoek J.G. Wilson-Riemens T.S. Wilson Karl Andrew SluiskilJ.D. Riemens Correspondentieadres: Kreekweg 14542 NL Hoek. De uitvaartdienst wordt gehouden op woensdag 9 maart om 14.00 uur in de Protestantse Kerk, Langestraat 6 te Hoek, waarna de begrafenis plaats zal vinden op de algemene begraafplaats te Hoek. Na de begrafenis kunt u de familie condoleren in de kerk. Dinsdag 8 maart is er van 19.00 - 19.30 uur gelegenheid om afscheid te nemen in uitvaartcentrum 'De Ridder, Hughersluys 22 te Terneuzen. Mochten wij vergeten zijn een kaart te sturen dan kunt u deze advertentie als uitnodiging beschouwen. Wij zijn dankbaar voor de liefdevolle verzorging die zij in verpleeghuis Ter Schorre', A27, heeft mogen ontvangen. Zij die ik liefheb, ga ik verlaten. Zij die ik liejhad, daar ga ik naar toe. Bedroefd delen wij u mede dat. na een liefdevolle verzorging in 'De Redoute1, zacht en kalm van ons is heengegaan onze lieve zorgzame moeder, schoonmoeder en oma Johanna Suzanna Butler weduwe van Sebo Hanno Mulder *25-07- 1923 Groede 1-05 -03 -2011 Sas van Gent Middelburg: Jackie en Marijkè Mulder - Melchiors Joeri en Carla, Femke Nynke Sas van Gent: Jopie en Jan Vonck - Mulder Jeroen en Hedwig Renske Familie Butler Familie Mulder Sas van Gent, 5 maart 2011 Corr.adressen: Statenhove 1-13, 4336 CA Middelburg Kennedystraat 9,4551 TW Sas van Gent De crematieplechtigheid, waarvoor wij u uitnodigen, zal plaatshebben op vrijdag 11 maart om 11.00 uur in het crematorium van Terneuzen, aan de Bellamystraat 28c, waar u na afloop de familie kunt condoleren. Samenkomst in het crematorium. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieve deze aankondiging als zodanig te beschouwen. Voorbij mijn moeite, nood en pijn moet er een tuin van sten en zijn.... Op 17-jarige leeftijd is onze dierbare dochter, lieve zus, schoonzus en tante overleden Hawa Sidibay Goes 29 september 1993 Roosendaal 3 maart 2011 Soms zouden we willen dat gisteren nooit voorbij ging, omdat alles vandaag zo anders is. Mohamed Sidibay Klazina van de Gruiter Johan en Nicki Beekman Stephan en Floortje Mark en Luthsaïn Beekman Adam Sidibay Correspondentieadres: Mesdaglaan 4,4382 TC Vlissingen Er is gelegenheid tot afscheidnemen op woensdag 9 maart van 10.00 tot 11.00 uur in het uitvaartcentrum Monula de Voorzorg, Industrieweg 20 te Vlissingen. Aansluitend zal er een herdenkingssamenkomst zijn. De begrafenisplechtigheid zal om 12.15 uur plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats, Pres. Rooseveltlaan te Vlissingen. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in voor noemd uitvaartcentrum. Flawa hield van bloemen. Mochten mij iemand vergeten zijn persoonlijk te berichten, beschouwt u deze aankondiging dan als zodanig. "Tussen donker en licht zullen weer kleuren zijn" Verdrietig omdat ons nichtje is overleden Hawa Sidibay K. vd Gruiter t E. vd Graiter-Tetelepta Kees en Marie Rens en Krina Aart en Sophie Lieven en Ineke Gerard en Nathalie Alie en Jim Klaas en Ina Neven en Nichten Lieve Klazina Wij zijner voor je! De Ambachtjes Is het mogelijk te berusten in de dood wanneer de levenslust nog zo groot is? Kabbelend met de stroming mee wanneer thuis op hem wacht? De motor liet hem in de steek, het lichaam kon niet meer. Weet en berust in het feit dat "thuis "ook daarop jou wacht... Bedroefd, maar dankbaar voor alles wat hij voor ons gedaan en betekend heeft, geven wij u kennis van het heengaan van onze lieve vader, schoonvader, opa en overgrootvader Camillus Rottier Camiel weduwnaar van Elza Rottier-de Kesel Hij overleed op 5 maart 2011 in de leeftijd van 92 jaar. St. Jansteen: Marleen en Emiel Warrens-Rottier St. Jansteen: Jo Rottier Heikant: Marijke en Garvy van Houten-Rottier Vrasene (B): Sonja en Werner de Jonghe-Rottier Clinge: Marianne en Mare Mangnus-Rottier Klein-en achterkleinkinderen OudeDrydijck 26,4564 CW St. Jansteen U kunt afscheid nemen van pa in het uitvaartcentrum van DELA, Van der Maelstedeweg 102b te Hulst, op woensdag 9 maart van 19.30 tot 20.00 uur. De uitvaartdienst wordt gehouden op donderdag 10 maart om 10.30 uur in de parochiekerk van H. Johannes de Doper te St. Jansteen, waarna de crematieplechtigheid in besloten kring zal plaatsvinden Na de kerkdienst is er gelegenheid tot persoonlijk condo leren. Na een lang en mooi leven van liefde en vriendschap is na een kort ziekbed van ons heengegaan Johanna Suzanna de Smidt - Kooman Jo Krabbendijke, 20 januari 1922 Middelburg, 4 maart 2011 Goes: J. J. de Smidt Hoeven: Marianne Heijboer - de Smidt Hans Heijboer Middelburg: Sjaak de Smidt Ineke de Smidt - Vercouteren Emiel de Smidt Pruimestraat 19, 4462 EH Goes De afscheidsbijeenkomst wordt gehouden op woensdag 9 maart om 12.00 uur in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de bijeenkomst is er een informeel samen zijn in de condoleanceruimte van het crematorium. - geen bezoek aan huis, bloettien - Heden ontvingen wij het droevige bericht dat in zijn woonplaats "Oosterbeek" plotseling is overleden onze' geliefde broer,zwager,oom en oudoom (ohannes Adriaan de Smit echtgenoot van Wilhelmina Heister 05-07-1929 t 04-03-2011 Vlissingen: A.J. de Smit F.P. de Smit M.L.de Smit-Theune kinderen en kleinkinderen M.J.Cde Smit

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 20