u m Ron Adrie Jonker Jeanette Acda - Goense 18 familieberichten maandag 7 maart 2011 O IDensenlinq.nl 50 jaar getrouwd!! Wil Dilweg en Ria Dilweg-Kempe Van harte gefeliciteerd met deze mijlpaal en veel plezier deze week met alle festiviteiten. Kinderen en kleinkinderen 7 maart 2011 f N Dankbaar zijn wij dat jullie 25 jaar getrouwd zijn! Van harte gefeliciteerd! Jeanneke, Charlotte-Niels, Liedewhijn 7 maart 2011 Oude Stoofweg 4 V 4326 AA Noordwelle Onze oma Jacomina de Keuninck-de Mey viert haar 90 levensjaren met haar familie op 23 maart in huiselijke kring. De kleinkinderen Chanel en Jonathan nodigen alle vrienden en bekenden uit om dit feest met oma en haar familie te vieren in haar geboorteplaats Truzement. De receptie begint om 15.00 uur tot 17.00 uur in restaurant De Parlevinker te Retranchement op vrijdag 25 maart a.s. Welkom. Chanel en Jonathan de Keuninck £teJ3Xi2/] In alle rust is heengegaan mijn lieve vrouw, onze moeder en oma Maria Jachmann-ter Haar Geboren te Rotterdam op 23 januari 1924 Overleden te Zierikzee op 4 maart 2011 Hans Albert Jachmann Hugo en Manon Raoul, Raïsa, Robin Koen Frank en Jaqueline Tim van Kloosterweg 4 4325 BP Renesse De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op woensdag 9 maart om 13.15 uur in het crematorium aan de Maeter- linckweg 101 te Rotterdam. Wanneer u deze plechtigheid wilt bijwonen verzoeken wij u om 13.00 uur in de ontvangstruimte van het crematorium aanwezig te zijn. Na de plechtigheid is er in de koffiekamer van het crema torium gelegenheid de familie te condoleren. Opeen mooie dag... Mijn grote liefde, onze vriend/vader, lieve opa en dierbare broer is overleden Jochen Schlottmann Hij overleed in de leeftijd van 48 jaar. HennieTuin Daniël en Rosita, Mi ka André en Kelly förgen Brigitte 4 maart 2011 Margaretsedijk 75,4585 PA Hengstdijk U kunt afscheid nemen van jochen in het uitvaartcentrum van DELA, Van der Maelstedeweg 102b te Hulst, op woensdag 9 maart van 18.00 tot 18.30 uur. De afscheidsdienst wordt gehouden op donderdag 10 maart om 14.00 uur in Brasserie De Halve Maan, Stationsplein 6 te Hulst, gevolgd door de begrafenis op de begraafplaats aan de Van der Maelstedeweg aldaar. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in genoemde Brasserie. Liefde, vriendschap en aandacht zijn werkwoorden. Jeanette heeft hard gewerkt. Bedroefd, maar dankbaar voor alle liefde en goedheid die we van haar mochten ontvangen, delen wij u mede dat van ons is heengegaan mijn lieve echtgenote en onze lieve moeder en dochter - Johanna Adriana Maria - echtgenote van Jan Acda Noordwelle, 8 mei 1958 t Roosendaal, 4 maart 2011 Drs Jan P. Acda Mieke en Maarten Leontien Maarten A. Goense - Boonman C. Goense t Jurriaandonk 26 4707 TE Roosendaal Jeanette is thuis, waar u na de avondwake afscheid van haar kunt nemen. De avondwake vindt plaats op woensdag 9 maart om 19.45 uur in parochiekerk De Goede Herder, Lindenburg 86,4707 CR Roosendaal. De uitvaartdienst wordt gehouden op donderdag 10 maart om 10.30 uur in voornoemde kerk. Aansluitend begeleiden we haar naar haar laatste rustplaats op begraafplaats Zegestede aan de Rucphensebaan 95, 4706 PH Roosendaal. Gelegenheid tot schriftelijk condoleren voor aanvang van de kerkdiensten en persoonlijk na de begrafenis in 'Restaurant Catszand', t Zand 10,4707 VX Roosendaal. Ook als u geen kaart heeft ontvangen bent u welkom. Voor info: Margaret Verbraak Uitvaartverzorging 0165 - 36Ü566 Intens verdrietig maar met mooie herinneringen hebben wij afscheid moeten nemen van onze geliefde dochter, zus, schoonzus en tante Jeanette Acda-Goense Renesse: C.Goense (in herinnering) A. Goense-Boonman Noordwelle: Jan Goense Jolanda Goense-Boonman Denise Niels Noordwelle, 4 maart 2011 Onze allerliefste schoondochter, schoonzus en tante Jeanette Acda-Goense is veel te vroeg bij ons weggegaan. Ze had nog zoveel leuke plannen! Haar ziekte maakte daar voortijdig een eind aan. Ze zal voor altijd in onze gedachten blijven. Wij leven mee met haar gezin. J. Acda-van Stee Familie P. Acda-van 't Westeinde Familie H. van den Boogert-Acda Geen wind meer in de zeilen het water één groot spiegelend meer. En in deze oneindigheid liet jij voor het laatst je anker neer. Na een dapper gevecht dat hij zo moedig heeft gestreden, hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve man, onze vader en opa Jan Berrevoets Jan Franciscus Anthonis in de leeftijd van 79 jaar. Marie Berrevoets-Verboom Lenie Berrevoets Carlo Judith, Isabelle Martin en Marion Berrevoets-de Weerd Frank, Lyanne Marcel en Sandra Verberk-Gerundt opa's "schattepoes" Amy Zierikzee, 3 maart 2011 Lindelaan 13, 4325 ED Renesse De uitvaartdienst zal plaatsvinden op woensdag 9 maart om 14.00 uur in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Hierna is gelegenheid elkaar te ontmoeten in de ontvang kamer aldaar. Overeenkomstig de wens van mijn man vragen wij u om in plaats van bloemen te geven een gift over te maken op rek.nr. 37.51.41.367 t.n.v. hospice "Kaaskenshuis" te Zierikzee. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen vragen wij u deze als zodanig te beschouwen. Lieve Jan, Bedankt voor je liefdevoile zorg als 'oppas opa Jan' voor Nick en Julia. Bedankt ook voor alle kooklessen van de Zeeuwse zaligheden: oesters, Oosterschelde kreeft, alikrukels en Noordzeekrab. Geen gezellige avondjes meer gamba's eten a la Jan. Wij missen je Marie, kinderen en kleinkinderen heel veel sterkte, wij denken aan jullie. Ed en Jacomien Valk - Zevenbergen Nick, Julia Renesse, 3 maart 2011 Ons bereikte het verdrietige bericht dat onze goede vriend en vroegere collega Jan Berrevoets op 3 maart 2011 is overleden. We denken met respect terug aan de plezierige tijd dat we hebben samengewerkt. We wensen zijn vrouw en verdere familie sterkte met dit verlies. Adrie en Nellie Bakker

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 18