CNC Kotteraar 24 zaterdag 5 maart 2011 O JobTrack.nl Ritel is de snelstgroeiende onafhankelijke telecom keten in Zuidwest Nederland en heeft momenteel 15 vestigingen. Wij verkopen alles op het gebied van telefonie en accessoires voor zowel de particuliere als de zakelijke markt. Wat wij je bieden: Een fulltime job voor 40 uur per week Een uitdagende en leuke functie binnen de dynamische telecombranche Verantwoordelijkheid voor de prestaties van jouw vestiging Een aantrekkelijke provisieregeling en een goed salaris Een auto van de zaak, wanneer je buiten de regio woont! Wat wij vragen: Minimaal MBO werk- en denkniveau Een commerciële leider die het goede voorbeeld geeft als het gaat om service en klantgerichtheid Goede contactuele eigenschappen Flexibele werkinstelling Ervaring in de verkoop is een pré Spreekt deze functie je aan, solliciteer dan online of stuur je motivatie voorzien van C.V. en pasfoto naar: Ritel personeelszaken Postbus 64, 4460 AB Goes o.v.v. het vacaturenummer: Shopmanagers '11-007' Assistent shopmanagers '11-008' Acquisitie n.a v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. De Christelijke Scholen gemeenschap Walcheren is op zoek naar een: Vestigingsdirecteur (1,0 Fte) Vanaf augustus 2011 voor de locatie CSUU Bestevaêr. De vestigingsdirecteur is verantwoordelijk voor de dagelijkse leiding van de locatie en stuurt het bovenbouiuteam, het onderwijs ondersteunend personeel en teamoverstijgende werkzaamheden aan. CSUU is een moderne christelijke school die uitgaat van het unieke van iedere mens. UUij vinden het belangrijk dat iedereen bij ons op school zijn of haar talenten kan ont wikkelen. Voor leerlingen uit Vlissingen en omgeving is CSUU Bestevaêr dichtbij. Deze school is persoonlijk en kleinschalig en vormt een fijne aansluiting op de basisschool. UUij zien uw sollicitatie graag uiterlijk zaterdag 19 maart 2011 tegemoet. Kijk voor de volledige vacaturetekst en de profielschets op: ujiuui.cswnuHcncN.Hi MA S Industrial Supplies and Services is een dynamisch bedrijf, dat onder andere actief is in de markt van (middel-)grote verspaningen voor allerlei industriële sectoren, zoals de maritieme industrie (bagger), de petrochemie, de offshore, de papier- en cementindustrie en de kraanbouw. Op onze website (www.matecs.nl) kun je meer informatie over ons bedrijf vinden. Wij zijn op korte termijn op zoek naar een allround die wij, bij goed functioneren, op termijn een vaste aanstelling kunnen bieden in een vakbekwaam productieteam. Wij hebben een 3-tal CNC-gestuurde kotterbanken (een TOS 13.4, een TOS 13.8 en een Wotan B130S), allemaal uitgerust met een Heidenhain besturing. Daarnaast beschikken we ook nog over diverse CNC frees- en (carrousel-) draaibanken, dus als je ook hiermee kunt werken, is dat zeker een pré! Neem contact met ons op als je aantoonbare ervaring hebt in de verspanings- industrie, gewend bent zelfstandig en vooral precies te werken. Onze werk stukken zijn vaak groot en zwaar en moeten met kleine toleranties bewerkt worden. Wanneer dit je aanspreekt, nodigen wij je uit meteen te reageren. Stuur een brief (of een e-mail) met je CV naar Marcel Koster (mkoster@matecs.nl) of Leon Oosters (loosters@matecs.nl). Marcel is Manager industrial Parts, Leon is Production Manager. Bij hen kun je eventueel ook telefonisch informatie inwinnen. Marcel is te bereiken op 06-53375000 en Leon op 06-22479730. MAÏH1S Schotsbossenstraat 16, 4705 AG Roosendaal T. 0165-581840 www.matecs.nl Met het doel een stevige positie te verkrijgen op een sterk veranderende arbeidsmarkt hebben vijf Zeeuwse woningcorporaties (samen ca. 270 medewerkers) de intentie om het hrm-beleid meer op elkaar af te stemmen. Door op hrm-gebied samen te werken zijn we aantrekkelijker voor toekomstige en huidige medewerkers. We kunnen hen meer ontwikkelingsmogelijkheden en dus ook carrièreperspectief bieden. Je opdracht Je werkt de samenwerkingsgedachte verder uit. Stelt een plan van aanpak op voor de invoering van een gezamenlijk hrm-beleid en bouwt mogelijk een gezamenlijk hrm-team op. Jouw Profiel Je hebt relevante ervaring op hbo-niveau. Je bent resultaatgericht, dynamisch, besluitvaardig en in staat om bruggen te bouwen. Je hebt (potentieel) leidinggevende kwaliteiten om eventueel een gemeenschappelijk hrm-team te managen. Je bent zichtbaar voor alle vijf corporaties, je standplaats is Heinkenszand. Geïnteresseerd? Stuur je CV met motivatiebrief (s.v.p. per e-mail) naar: Management Support Zeeland t.a.v. Peter Oey oey@msup.nl T 0118 484010 M 06 51607487 Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 98