Salarisadministratie (M/V) a/i'ëvo Een logistiek planner Junior beleidsmedewerker Regionale Samenwerking Zeelandia O JobTrack.nl zaterdag 5 maart 2011 Voor verpleeghuis Cornelia te Zierikzee (32 uur per week) en zorgcentrum Duinoord te Burgh-Haamstede (24 uur perweek). Tevens zijn wij op zoek naar vakantiekrachten voor de zorg. Bezoek www.allevo.nl voor alle informatie over deze vacatures. Allévo staat naast u. www.allevo.nl Hollandiapleinl446] CT Goes Postbus 79, 4460 AB Goes Tel. 0113 - 24 91 70 E-mail PenO@allevo.nl Ben je ambitieus en recent afgestudeerd dan zoeken wij jou! In deze uitdagende-startersfunctie bieden we jou de mogelijkheid om werkervaring op te doen. Je bent medeverantwoordelijk voor het vertalen van het provinciale beleid naar gemeentelijke uitvoerings projecten en bestemmingsplannen. Je participeert daarvoor in overleggen, je stelt provinciale reacties op en je verzorgt de afstemming. Je bent creatief en oplossingsgericht, klantgericht en overtuigend. Je hebt goed oog voor de beleidsmatige en politieke omgeving waarin je werkt. Kijk voor meer informatie over deze vacature op www.zeelandenik.nl Provincie Zeeland ZEE. LAND EN MENSEN NEDEXCO 9 -f-U-n—i NEDEXCO Logistics BV te Rilland is specialist in het verzorgen van logistieke diensten van geconditioneerde goederen binnen Europa. Door expansie en uitbreiding van activiteiten in nieuwe markten zijn wij op zoek naar enthousiaste/ervaren transportplanners die toe zijn aan een nieuwe uitdaging. bij NEDEXCO is verantwoordelijk voor een vloot van eigen trekkers en trailers welke logistieke diensten voor onze opdrachtgevers in UK en BENELUX en Frankrijk verzorgen. De planner rapporteert aan de Hoofd Planner. De geschikte kandidaten (m/v) zijn naast professional op hun vakgebied ook team speler en goede spreekbuis van en naar klanten en chauffeurs. Functie-omschrijving Het zelfstandig instaat zijn een planning op geleide van opdrachten van onze klanten te maken. Het dagelijks doen uitvoeren/begeleiden van opgestelde ritplanning en de verfijning daarvan rekening houdend met poort tijden, beladingsgraad, vloot capaciteiten, maximale inzet voertuig Het minimaliseren van lege kilometers en niet productieve uren van chauffeurs en materiaal Functie-eisen Goede kennis en ruime ervaring op het gebied van logistieke- planning, -processen voor FTL/groepage Mbo werk- en denkniveau Flexibel Team player Goede kennis van topografie UK/BENELUX en/of Frankrijk Goede kennis van de Nederlandse en Engelse taal in woord en geschrift Ruime ervaring in de transportsector op het gebied van logistiek en expeditie Bekend met administratieve procedures, voorschriften en relevante wet- en regelgeving van internationaal geconditioneerd transport Hoge mate van stressbestendigheid en besluitvaardigheid voor het inspelen op wijzigingen in de planning Goede communicatieve vaardigheden Gedrevenheid Servicegericht Accuraat Het aanbod van Nedexco BV: Wij bieden de geschikte kandidaat een uitdagende functie in een collegiale werksfeer binnen een snel groeiende organisatie waar zelfstandig wordt gewerkt. Gezien de zwaarte van de functie zijn de primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden voor de geschikte kandidaat uitstekend te noemen. Een auto van de zaak maakt onderdeel uit van de arbeidsvoorwaarden. Uw belangstelling voor deze uitdagende functie kunt u kenbaar maken door uw motivatie met CV toe te sturen aan: Drs.Franklin Schuurmans, Algemeen Directeur Nedexco BV, f.schuurmans@nedexco.com of via de post Nedexco BV, t.a.v. Drs. Franklin Schuurmans, De Poort 15 4411 PB Rilland. Vestigingen in Goes en Roosendaal, www.zuidwestlease.nl Ais er één provincie is waar wonen, werken en recreëren buitengewoon goed samengaan is het wel Zeeland. Wij hebben de schoonste stranden, de meeste zonuren, weidse vergezichten en een prach tige natuur. Inde monumentale steden en schilderachtige dorp jes proef je onze historie en cultuur. De woonkeuze is uitgebreid en veel zijdig en de Randstad en Vlaamse steden zijn goed filevrij bereikbaar. 750 mensen hebben al voor werken bij de pro vincie Zeeland gekozen. En jij? wo-niveau, 36 uur, salaris max. 3.623,-- bruto per maand Zeelandia, een ambitieus, innovatief en inspirerend bedrijf, zoekt een enthousiaste, nauwkeurige en ervaren collega voor de: 32-40 uur per week. Ben je geïnteresseerd in een brede en afwisselende functie in een leuk en professioneel P&O team? Kijk dan voor meer informatie op onze website: www.zeelandia.nl ingrediënten voor brood en banket Postbus 9 4300 AA Zierikzee Telefoon 0111-419000 Fax 0111-416951 www.zeelandia.nl Kijk voor meer informatie www.zuidwestlease.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 97