-> PZC PZC Noord-Nederland Cruise Dijkversterking 2012 voor de lezers van deze krant! KRAS weringen Oostelijke Sloehavendam/Kaloot en Schorerpolder Het werkgebied is gearceerd aangegeven. l SILENT WITNESS Silent Witness www.pzc.nl/webwinkel X BON SILENT WITNESS Spaanse topwijn voor een stuntprijs X pzc.nl/webwinkel 441 zaterdag 5 maart 2011 8-daagse riviercruise per MS Andante incl. ontbijt, lunch en diner Normaal vanaf 499, nü met actiecode... Maak dit jaar een riviercruise in ons eigen land! Tijdens deze 8-daagse cruise met het stijlvolle en comfortabele schip MS Andante***+ glijden prachtige Hollandse landschappen aan u voorbij. U doorkruist Nederland over meren en rivieren en maakt kennis met vele boei ende steden als de Hanzestad Deventer en de Friese steden Sneek en Harlingen. Aansluitend varen we over de Waddenzee naar het grootste Waddeneiland Texel. Ook de kaasstad Alkmaar en Wijk bij Duurstede staan op het programma. Kortom, een heerlijke ontdekkings reis! U boekt deze riviercruise inclusief 7 nachten ver blijf, ontbijt, lunch en diner aan boord van het MS Andante, al vanaf slechts 499 per persoon. En wanneer u, als lezer van deze krant, met de actie code WEG40008 boekt, krijgt u nog eens 100 korting bij 2 personen! Prachtig vaarprogramma Dag 1u kunt inschepen aan de Rijnkade in Arnhem. Na de middag gaan we op naar Deventer met haar vele monu mentale panden. Dag 2: via de Hanzestad Kampen, met haar karakteristieke steegjes en pleintjes, varen we naar het Friese Lemmer. Dag 3: over het Prinses Margrietkanaal varen we verder naar Sneek, bekend om de grachtjes en de Waterpoort. Dag 4: op naar Harlingen met een historisch centrum met vele grachten en oude pakhuizen. Dag 5: tijd voor het eiland Texel! We meren aan in Oudeschild, waar u tal van historische huisjes, leuke win kels en gezellige terrasjes vindt. Dag 6: ontdek Alkmaar, met de kaasmarkt, het historische centrum en het gezellige Waagplein. Dag 7: we bezoeken vandaag eerst de kaasmarkt in Alkmaar (niet mogelijk bij vertrek op 24/9) waarna we naar Wijk bij Duurstede varen. Dag 8: ontscheping in Arnhem. Excursiepakket Aanrader! Boek het excursiepakket bij voor slechts 53 p.p.! De volgende excursies zijn inbegrepen: bezoek aan het Scheepvaartmuseum in Sneek, busrondrit Texel, rondvaart Harlingen en bezoek aan het Kaasmuseum in Alkmaar inclu sief kaasproeverij. MS Andante**** Dit comfortabele schip is in 2010 gemoderniseerd en beschikt o.a. over een lift, een sfeervolle lounge met bar en dansvloer, restaurant en zonnedek. Nederland beoordeelt het MS Andante met een 8.4! Vertrekdata LR 32.406 23/4, 23/7, 20/8 en 24/9 8 dagen normaal vanaf €-499 nu vanaf 449 Prijzen zijn p.p., bij 2 personen in benedendek voordeelhut. Inclusief: 7 nachten verblijf aan boord van het MS Andante, ontbijt, lunch en diner, beschreven vaarprogramma en Nederlandssprekende reisbegeleiding aan boord. Exclusief: niet genoemde maaltijden en drankjes, fooien, excursies, entreegelden, reis- en annuleringsverzekering en reserveringskosten 17,50 per boeking (verplicht) Optioneel: excursiepakket 53 p.p. (incl. entreegelden). Voor meer informatie en boekingen: Typ in uw internetbrowser www.kras.nl/LR32406 Kies uw vertrekdatum, bekijk de prijsberekening, ga naar BOEK NU en voer de actiecode WEG40008 in bij stap 1*'Uw Vakantie'van het boekingsproces. Of bel: 0900-9697 (15cpm) o.v.v. reisnummer LR 32.406 en actiecode WEG40008 waarom zou je meer betalen Gemeente Vlissingen Projectbureau Zeeweringen versterkt in 2012 twee dijktrajecten in de gemeente Vlissingen: Oostelijke Sloehavendam/Kaloot en Schorerpolder. Voor deze dijktrajecten zijn verbeteringsplannen geschreven. Deze plannen en de bijbehorende vergunningaanvragen kunt u van 7 maart tot en met 17 april 2011 tijdens openingstijden inzien op de volgende locaties: Middelburg W m W.- Souburg Wmm Provincie Zeeland Directie Ruimte, Milieu en Water Het-Groene Woud 1 Middelburg Waterschap Scheldestromen Kanaalweg 1 Middelburg Gemeente Vlissingen Paul Krugerstraat 1 Vlissingen Het plar. is tijdens de periode van inzage ook te downloaden op www.zeeweringen.nl. Informatie Heeft u vragen of wilt u meer informatie? Neem dan contact op met projectbureau Zeeweringen, telefoonnummer 088 246 1370. Zienswijze Uw zienswijze kunt u tot en met 17 april 2011 schriftelijk kenbaar maken aan het dagelijks bestuur van waterschap Scheldestromen, Postbus 1000,4330 ZW Middelburg. Projectbureau Zeeweringen is een project van: iSr WEBWINKEL 5D" 008 50,05 39,95 L_ 2 iriXISÜQü Serie lt/m 6 Deze heerlijke verzamelbox bevat de eerste 6 seizoenen van Silent Witness, een van de populairste thrillerseries van de BBC. De hoofdpersoon, patholoog-anatoom Dr Sam Ryan, en haar medespeurders zetten hun wetenschappelijke kennis, hun intuïtie en hun gedrevenheid in om de meest complexe mysteries te ontrafelen. Speelduur 36 uur op 22 dvd's. Engels gesproken, Nederlands ondertiteld. Adviesprijs 59,95 Lezersprijs 39,95* exclusief 4,95 verzendkosten categorie dvd's en games Hierbij bestel ik - x' SILENT WITNESS' 39,95* exclusief 4,95 verzendkosten. Levertijd met bon 10 werkdagen. Levertijd webwinkel 5 werk dagen. Klantenservice: 0900 - 2021352 0,45 p.g.) Het is helaas niet mogelijk uw bestelling telefonisch of per mail door te geven. Om OV GEBOORTEDATUM Hierbij machtig ik Buckeroo Payment Service om i.o.v. Wegener NieuwsMedia BV eenmalig het verschuldigde bedrag af te schrijven. BANK-/GIR0REKENING Stuur de volledig, in blokletters ingevulde, bon in een envelop naar Webwinkel, o.v.v. 'Silent Witness', Postbus 1090,5004 BB Tilburg. De PZC gaat zorgvuldig dm met persoonsgegevens. Op alle Informatie die u aan ons verstrekt is de Wet Bescherming Persoonsgegevens van toepassing. In het colofon van de krant en op www.pzc.nl treft u nadere informatie aan. Casa Safra Alicante Reserva 2006 Een vol jaar rijping op eikenhouten vaten geeft deze rode wijn zijn fluwelige en vriendelijke karakter. Warme kruidige geur, karamel, veel fruit en een mediterraan karakter. De smaak is rustiek en stevig. De afdronk is kruidig en aards. Adviesprijs €5,95 Lezersprijs €3,95 BOM SPAANSE TOPWIJN VOOR EEN STUNTPRIJS Hierbij bestel ik: (aantal) x 6 flessen Casa Safra Alicante Reserva 2006 a 3,95 per fles Verzendkosten: Vanaf 24 flessen betaalt u geen verzendkosten. Bij minder flessen draagt u€ 5,95 bij. VOORLETTERS QmQv GEBOORTEDATUM Hierbij machtig ik Buckeroo Payment Service om i.o.v. Wegener Media BV eenmalig het verschuldigde bedrag af te schrijven. BANK-/GIR0REKENING categorie wijnen Stuur de volledig, in blokletters ingevulde, bon in een envelop naar Webwinkel, o.v.v. 'wijnen', Postbus 1090,5004 BB Tilburg De PZC gaat zorgvuldig om met persoonsgegevens. Op alle informatie die u aan ons verstrekt is de Wet Bescherming Persoonsgegevens van toepassing. In het colofon van de krant en op www.pzc.nl treft u nadere informatie aan.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 44