alles spie en span ma PZC 70% KORTING zeeland 13 Spaarzegel gratis entree Laatste ronde! Beetje dom Schoonmaken is nestelen commentaar Op de gehele wintercollectie Morgen koopzondag in Middelburg DE PAGTER ANTIEK INTERIEUR 6 MAAKT KOOPZONDAG Herenstraat 9 Segeersstraat 8 MIDDELBURG 018-634133 mmmmmmmmmmmmmmmmmwmm Koningin Beatrix, prin ses Maxima en prins Willem-Alexander zijn dinsdagavond te gast bij sultan Qaboos van Oman. Dat is opmerkelijk, want eerder werd het staatsbe zoek uitgesteld. Het kabinet ver klaart nu dat in het kader van het goede overleg tussen Oman en Nederland is ingegaan op de invitatie. Dat is merkwaardig, want eerder meldde de Rijks voorlichtingsdienst dat beide landen tot de gezamenlijke con clusie waren gekomen dat de 'huidige ontwikkelingen thans alle aandacht vragen'. Aan de si tuatie in Oman is sinds die tijd niets veranderd. Bovendien plaatst het bezoek uitlatingen van politici in een vreemd dag licht. Zo zei WD'er Atzo Nicolaï eerder over het uitstel: 'logisch en verstandig omdat het land op dit moment zo in beweging is dat het niet geluk kig is daar op het hoogste ni veau naartoe te gaan'. Dat ge beurt nu dus wel, al betreft het dan ook een privébezoek. Hoogleraar staatsrecht Paul Bovend'Eert constateert dat zo'n privédiner bij de sultan niet buiten het staatsrechtelijke functioneren van het staats hoofd valt. Het besluit van pre mier Rutte en koningin Beatrix om de invitatie te accepteren, is zacht gezegd een beetje dom. zaterdag 5 maart 2011 - sksmr wmmmmmmmsmmmmmmmmmmsm procent van de Zeeuwen doet aan de voorjaarsschoonmaak. Daarmee scoort Zeeland samen met Noord- Brabant en Limburg het laagst foto Marcelle Davidse Tips voor de voorjaarsschoonmaak Begin bij een kamer en werk daar na systematisch kamer voor ka mer af. Begin boven en werk die verdie ping af. Ga daarna een verdieping lager aan de slag. Probeer zo veel mogelijk weg te gooien. Dat geeft een goed ge voel. Denk bijvoorbeeld aan een rommelmarkt. Vergeet niet het douchegordijn (indien aanwezig) te wassen of te vervangen. De voorjaarsschoonmaak is ook het moment om de gordijnen te wassen of naar de stomerij te brengen. Zet de matrassen rechtop om te luchten. Kijk niet alleen naar de vloer om spinnenwebben te verwijderen. Vergeet ook de voorraadkast niet en verwijder bijvoorbeeld spullen die over de datum zijn. Maak de afzuigkap schoon en ver schoon het filter. René Diekstra, psycholoog en docent aan de Middel burgse Roosevelt Academy, wijst er op dat met het lengen der dagen de mensen onderhevig zijn aan hormonale veranderingen die effect hebben op je stemming. Niet voor iedereen pakt dat altijd goed uit. In deze periode doen zich namelijk de meeste zelfmoor den voor. Anderen verwerken het wel op een positieve manier. Aangezien de mens - legt Diekstra uit - ook een diersoort is, krijgen veel mensen de neiging tot voort planting. Voor dat doel maken die ren nesten en de grote schoon maak is niets anders dan een evolu tionair vervolg daarop. De voor jaarsschoonmaak is dus gewoon een vorm van een nest bouwen. Het huis gereedmaken voor de voortplanting. Zorgen dat alles aan kant is. Katharina Alewijnse uit Westkapelle klopt haar loper buiten uit. ABONNEE VOORDEEL Alstublieft! Een spaarzegel voor uw gratis dagentree voor Thermae 2000 in Valkenburg aan de Geul. Vraag een spaarkaart aan via www.pzc.nl/spaaractie. Spaar kaart vol? Stuur deze in een vol doende gefrankeerde envelop voor 31 maart 2011 naar: Ticketsplus BV, o.v.v. Spaaractie Thermae 2000 Baronielaan 87, 4818 PC Breda thermae Knip hier uw spaarzegel uit! U ontvangt vervolgens per e-mail een unieke code. Hiermee kunt u uw gratis dagentree tussen 1 april en 30 november 2011 verzilveren. Deze actie is alleen geldig voor abonnees met een door lopend abonnement en loopt van 9 februari tot 1 april. Maximaal.l spaarkaartbestelling per emailadres. Deze actie is alleen geldig bij een volledig ingevulde spaarkaart en niet in combinatie met andere acties. O N LY VEROMODA Street One CECIL

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 3