A m m Hans Slabbekoorn mm i üiUuriiiin AWÊ Jaap Blok Woor betaalbare kwaliiÈt Uitvaartverzorging (J) Hl9nsenlinq.nl zaterdag 5 maart 2011 familieberichten 139 Mijn genade is u genoeg. 2 Korinthiërs 12:9 Met droefheid geven wij u kennis dat, na een leven van toewij ding en zorg voor allen die hem lief waren, toch nog onver wacht van ons is heengegaan onze lieve vader, opa en oud-opa Leonardus Bartholomeus Verkaart Leen sinds 20 december 1979 weduwnaar van Maria Jacoba Peute in de leeftijd van 91 jaar. Zierikzee, Nelly van den Berge-Verkaart André van den Berge Mariëlle en Evert, Fleur Natascha en Maurits, Floris Vlissingen, Rita van den Doel-Verkaart Piet van den Doel Marjorie en Olaf, Mikke, Fiene Richard en Jolanda, Thomas, Rosanne in liefdevolle herinnering Marcha,-Noa Noordgouwe, Willy van de Kassteele-Verkaart Piet van de Kassteele Leonie en Henry, Anique Jan Burgh-Haamstede, Piet Verkaart Corrie Verkaart-Landegent Krista en Peter, Gabriel Leonie en Arjan Lennart en Jeanine Zierikzee, 2 maart 2011 Kerkhof 10 Correspondentieadres: Irenestraat 52,4328 BV Burgh-Haamstede De plechtige uitvaartdienst zal gehouden worden op dinsdag 8 maart om 10.30 uur in de Sint Willibrorduskerk, Hoge Molen straat 86 te Zierikzee. Aansluitend zal de begrafenis plaatshebben op begraafplaats Sint Barbara aan de Grachtweg te Zierikzee, omstreeks 11.45 uur. Na de begrafenis is er gelegenheid de familie te condoleren in het Parochiecentrum aan de Mosselstraat 4 te Zierikzee. Verdrietig delen wij u mede dat op 91-jarige leeftijd is overleden mijn lieve, nog enige broer, zwager en oom Leonardus Bartholomeus Verkaart Leen sinds 1979 weduwnaar van Maria Peute Aerdenhout, Betsie Verkaart (zr. Wigberta) Zierikzee, Gerda Verkaart-Leijdekker neven en nichten De leegte blijft nog moeilijk te aanvaarden, maar zoveel betrokkenheid verzacht het verdriet en vergroot de wil om verder te gaan na het verlies van mijn lieve man en onze vader Met hem in ons hart en de fijne herinneringen aan de vele goede momenten in ons leven gaan we verder. Nell Slabbekoorn Marlijn, Rutger, Edwin DANKBETUIGING De ontelbare brieven, kaarten, telefoontjes en overweldigende belangstelling die wij mochten ontvangen na het overlijden en bij de uitvaart van mijn lieve vrouw, onze zorgzame moeder en oma Martina Pijnen-Drabbe Tineke hebben ons een enorme steun gegeven om haar verlies te verwerken. Tevens een woord van dank aan de zorgverleners van Priva Zorg regio Zeeuws-Vlaanderen, voor alle hulp en zorg die Tineke heeft mogen ontvangen. Henk Pijnen Viola, Menno Quintie, Rowdy, Giovanni en Benito Terneuzen, maart 2011 Door de overweldigende belangstelling na het overlijden van mijn lieve man, onze betrokken en onvergetelijke vader en opa Gijsbert Blankers is het ons niet mogelijk een persoonlijk dankwoord tot u te richten. Het is voor ons een grote steun zoveel warme reacties te mogen ontvangen in de vorm van uw aanwezigheid, kaarten, brieven en uw telefoontjes. Hieruit blijkt hoe u mijn man, onze vader en opa een warm hart toedroeg. Heel hartelijk dank hiervoor. E. Blankers - Koene Kinderen Klein- en achterkleinkinderen Grijpskerke, maart 2011 Wij willen iedereen bedanken die een blijk van medeleven getoond heeft na het overlijden van Marijke Silvia Dellebeke-Donker Het heeft ons, Piet, Amy en Tom Dellebeke gesterkt bij het dragen van dit grote verlies van mijn vrouw en onze moeder. Wat je zei, blijven we horen Van wat we zijn, ben jij een deel De hartverwarmende belangstelling die wij hebben ontvangen na het overlijden van onze lieve papa Cornelis Quinten heeft ons erg goed gedaan. Hartelijk dank hiervoor. Nell en Jan Marian en Ted Annemarie en Werner Maart, 2011 Wij zijn getroffen door de vele blijken van medeleven, zowel persoonlijk als schriftelijk na het overlijden van mijn lieve man, onze vader en opa Willem Pleijte Het heeft ons erg goed gedaan. Hartelijk dank hiervoor. A. Pleijte van Belzen Kinderen en kleinkinderen Amemuiden, maart 2011 Voor de vele blijken van belangstelling en medeleven, die wij ontvingen na het overlijden van onze moeder, schoon moeder en oma Jannie Dellebeke - Scheffers willen wij iedereen hartelijk bedanken. Familie Dellebeke Oost-Souburg, 5 maart 2011 Het heeft ons goed gedaan, dat wij zoveel belangstelling en medeleven hebben ontvangen na het overlijden van onze lieve zorgzame moeder, groot- en overgrootmoeder Johanna Josina Schout-Boon Wij hebben dit zeer gewaardeerd en danken u hiervoor. De familie Middelburg, maart 2011 Wat missen we jou /..W, A'..., s JL la In liefdevolle herinnering aan 5 maart 2009 5 maart 2011 Nans en Fred Jan en Laurens De beste service van Nederland. Bezoek onze bekroonde website. Dillenburglaan 63, Goes 0113-216815 www.uitvaart.vg bachweg 2 middelburg j tel. 0118 48 22 05 www.hjobse-uit9agpt.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 39