pijn en de melancholie'
media
45
1 media@wegener.nl
I 024-3650570
'Het is een soort extatische muziek. Niet cool, maar op de bühne werkt
het erg goed' U2-zanger Bono over het album The Joshua tree
Zaterdag 5 maart 2011
07:00 Little house on
the Prairie 08:00 Tom
my Teleshopping 09:00
De Levende Steen Ge
meente 09:55 Tom
my Teleshopping 14:00
Summer catch 16:00
Bouw je droom 17:00
Robs grote tuinverbou-
wing
07:01 Teleshop 7: Suer-
te, Tommy Teleshop
ping, Car tracks, Suer-
te, Tommy Teleshopping
13:00 Crocodile hun-
ter 14:00 Geluk be
staat 15:00 The A-Team
16:00 Truck Tractor
Puiling - Oudenhoorn
17:00 RTL Transportwe
reld 17:30 Mr. Bean
06:31 RTL Telekids: Fa
beltjeskrant, Wolle-
ke, Uki, Elias, Brand
weerman Sam, De Koala
Broertjes, Chuggington,
Bibaboerderij, Efteling
tv: De Schatkamer, Bas-
sie Adriaan en de ge
heimzinnige opdracht
09:31 Teleshop 8: Tel
sell, Tommy Teleshop
ping, Tel sell, Style 17:40
Style by jury
06:50 Born2Cook 07:20
Ernst, Bobbie en de rest
08:00 Tussen de oren
08:50 Tommy Teleshop
ping 10:50 Astro TV
12:50 Tommy Teleshop
ping 13:55 S1m0ne
16:10 Gilmore girls
17:05 Kate Leopold
06:01 Disney XD: Skunk g
fu, Beyblade Metal Fu-
sion, Super hero squad 5?
show, Amazing Spiez,
Pokemon Sinnoh League
Victors, Phineas Ferb,
Kick Buttowski, Next x,
Zeke Luther, I'm in the
band, Zack Cody, Ex
peditie Rangers!, Phine
as Ferb, Cory in the
house, Recess, Kid vs
Kat, Team Smithereen,
Kick Buttowski, Zeke
Luther, Team Smit
hereen, Kick Buttow
ski, Zeke St Luther, Team
Smithereen, Kick But
towski, Zeke St Luther,
Team Smithereen, Kick
Buttowski, Team Smit
hereen, A kind of ma
gic, I'm in the band, Kick
Buttowski, Recess, Zack
St Cody
18:00 Droomhuis op
18:00 Sport, levensge
18:10 Mystery diagno
18:00 Titus, Comedy
het platteland, Re-
vaarlijk!, Reality-
sis, Rëallifeserie
18:30 According to Jim,
alityprogramma
programma
Comedy
19:00 Lachen om home
19:00 De politie op je
19:05 Help, ons kind is
19:30 Cold case, Detecti- 19:00 Two guys and a
video's
hielen!, Serie re
te dik
veserie girl, Comedy
19:40 Wekelijkse Lotto
portages
19:25 Off centre, Co
trekking, Trekking
medy
19:45 Lachen om home
19:55 The big bang the
video's, Amuse
ory (h), Comedy
ment
20:00 Madagascar: Es
20:00 Lucky number
20:05 10 jaar jonger in
20:30 The closer, Dra- 20:20 The Naked Gun:
cape 2 Africa, Ani
Slevin, Actiefilm
10 dagen, Meta
maserie From the files of
matiefilm
morfoseprogramma
Police Squad!,
Filmkomedie
21:30 De undercover
21:05 The real house
21:25 The good wife,
prinsen, Reality-
wives of NYC, Re
Dramaserie
programma
ality
22:30 Hart van Neder
land
22:40 Piets weerbericht
22:45 Shownieuws
22:15 The hitcher, Thril
ler
22:00 Leaving Las Ve
gas, Filmdrama
22:20 Medical exami
ners, Misdaadserie
22:00 Flags of our fa
thers, Oorlogs
drama
23:05 Ruil je leven, Re
ality
23:15 Eleventh hour,
Misdaadserie
00:05 Exorcist: The be
ginning
02:15 Astro TV
00:10 The fourth angel 00:26 Tel sell 00:10 Munich 00:55 Poker after dark
02:01 Sneks 00:40 Sneakpreview 03:10 Astro TV 01:50 Nachtprogram-
05:00 Car tracks 02:00 Meiden 03:40 Honest mering:Lek-
05:30 Buurtscanner 04:30 Chat TV 04:30 The closer (h) kerlive
05:30 Buurtscanner 05:10 The good wife (h) 03:20 Nachtprogram
mering: Lekker
live afterparty
kanten nog altijd de indruk dat
geld en roem ondergeschikt zijn
aan hun artistieke drijfveren en de
passie van het spelen. Van de
drieëenheid seks, drugs en
rock-'n-roll houden ze eigenlijk al
leen de laatste in ere.
U2 vormt al bijna 35 jaar een hech
te band, ook al meet rockster Bo
no zich graag de rol aan van we
reldverbeteraar die hoop en liefde
predikt. Dat leidt wel eens tot fric
ties met de andere drie. Artistiek
gezien lijken de rollen perfect ver
deeld, zoals ook in de film te zien
is. Mullen en Clayton neigen meer
naar de pure rock. Bono en The
Edge, die niet vies zijn van het ex
periment, staan borg voor de di
rect herkenbare U2-sound.
Classic Albums - The Joshua tree.
Nederland 3, 20.50 uur.
IO
K>
O
O
NI
ro
10
Z
n
17:30 Muis en leeuw 17:45 Re-
gioNed 17:55 Zeeland in vogel
vlucht 18:00 Zeeland de week
18:30 Stemmenjacht 18:55
Zeeland in vogelvlucht 19:00
Herhalir
09:00 Winterbeelden 11:45 Te-
levox 12:15 TV Brussel 12:45
De vrije markt 13:00 Het jour
naal 13:30 Het weer 13:35 Villa
politica 14:05 Witlokje 15:20
Het land van Spamalot 15:45
Clips 16:10 Murdoch mysteries
17:05 We gaan nog niet naar
huis 17:30 Buren 17:55 Kijk uit
18:00 Het journaal 18:10
Vlaanderen vakantieland 19:00
Het journaal 19:30 Het weer
19:35 Man bijt hond 20:05 Jo-
ker+ en Lotto 20:10 Dieren in
nesten 20:40 De Chriscollectie
21:10 The Tudors 22:05 Miran
da 22:35 Het journaal laat
22:50 Studio 1 23:31 Winst Jo-
ker+/Lotto 23:32 KENO-uitsla-
gen 23:33 EuroMillions 23:35
Het weer 23:40 The border
De hoes van The Joshua tree, het succesalbum van U2 uit 1987, werd ge
maakt door Anton Corbijn. foto GPD
07:00 Uki 07:05 Kaatje en haar
vriendjes 07:15 Kleine Einsteins
07:40 Strawberry Shortcake
08:00 SamSam 08:10 De avon
turen van Bibi &Tina 08:35
Mega Mindy 09:00 De fluit met
6 Smurfen 10:10 Oliver: achter
de schermen 10:20 Uncle Max
10:30 Ketnet feest mee met
AEYC2011 10:45 Beugelbekkie
11:10 Disney's American dra
gon: Jake Long 11:30 Carl2
11:55 Oggy en de kakkerlakken
12:00 The Daltons 12:10 Mijn
sport is top 12:45 6tien 13:05
Twisted Whiskers 13:20 Dis
ney's American dragon: Jake
Long 13:45 Sally Bollywood
14:00 Eurokids specials 14:45
Disney's adventures of the
Gummi Bears 15:10 De Smur
fen 15:30 Dagdromen - Amika
special 2009 16:15 Hazentem
Internationaal 16:25 Sally Bolly
wood 16:35 Jungle beat 16:40
Disney's American dragon: Jake
Long 17:00 Sprookjesboom
17:10 XMix 17:25 Mega Mindy
17:50 Jungle beat 17:55 Oliver:
achter de schermen 18:05 De
week van Karrewiet 18:15
Sherlock 18:50 Mijn pestfami-
lie 19:15 De week van Karre
wiet 19:25 Geboren jagers
19:53 CANVAS 20:00 Het jour
naal 20:10 Vranckx 20:40 Ge
orge Gently 22:10 Trial and re
tribution: Rules of the game
23:40 Sporza: EK Atletiek In
door
07:00 Breakfast 11:00 Saturday
kitchen 12:30 Raymond Blanc's
kitchen secrets 13:00 BBC
News 13:10 Regionaal nieuws
en weerbericht 13:15 Football
focus 14:00 Atletiek: European
Indoor Championships 17:30
Final score 18:20 BBC News
18:30 Regionaal nieuws en
weerbericht 18:40 Total wipe-
out: International special 19:40
Let's dance for Comic Relief
21:00 The National Lottery: Se
cret fortune 21:50 Casualty
22:40 Live at the Apollo 23:10
BBC News 23:30 Match of the
day
07:00 Finley the fire engine
07:1 OZigby 07:20 Dirtgirl-
world 07:28 Octonauts: Crea
ture reports 07:30 Postman Pat
specials 08:00 Basil and Bar
ney's game show 08:30 Arthur
08:55 Leon 09:00 Richard
Hammond's blast lab 09:30
Project parent 10:00 Dick and
Dom's funny business 11:00
Trapped: ever after 11:25 OOg-
lies 11:40 Diddy Dick and Dom
11:45 Copycats 12:15 My life
12:45 MOTD Kickabout 13:00
Escape to the country 14:00 Bi
centennial man 16:00 Into the
West 17:30 Atletiek: European
Indoor Championships 18:00
Churches: How to read them
18:30 Flog it! 19:00 The story
of slapstick 20:00 Dad's army
20:30 A million books for free:
A Culture show special 20:55
World Book Night - Live from
Glasgow's Aye Write Festival
21:00 The books we really read:
A Culture show special 21:55
World Book Night - Live from
Bath Literature Festival 22:00
New novelists: 12 of the best
from the Culture Show 22:55
World Book Night - Live from
Royal Festival Hall 23:00 Brides-
head revisited
8:05 Wissen macht Ah! 08:30
neuneinhalb 08:40 Die Pfeffer-
körner 09:10 Tagesschau 09:15
Sportschau live: Skiën 10:00
Sportschau live: WK Biatlon
11:20 Sportschau live: Skiën
12:00 Sportschau live: WK
Langlaufen 13:00 Sportschau
live: Skiën 13:25 Sportschau
live: WK Langlaufen 13:45 Ta
gesschau 13:50 Sportschau
live: WK Biatlon 15:25 Sport
schau live: WK Schansspringen
16:30 Tagesschau 16:35 Sport
schau live: WK Schansspringen
17:30 Sportschau live: Schaats
en 17:47 Das Wetter im Ersten
17:50 Tagesschau 18:00 Sport
schau 19:57 Glücksspirale
20:00 Tagesschau 20:15 Donna
Leon - Acqua Alta 21:45 Zie-
hung der Lottozahlen 21:50 Ta-
gesthemen 22:08 Das Wetter
im Ersten 22:10 Das Wortzum
Sonntag 22:15 James Bond 007
-Goldfinger
EKES!
08:50 logo! Die Welt und ich
09:00 Bibi und Tina 09:50 H20
- Plötzlich Meerjungfrau 10:35
pur+11:00 heute 11:05 Die
Küchenschlacht 13:00 heute
13:05 ZDFwochen-journal
14:00 Tierische Kumpel 14:40
Rosamunde Pilcher: Wechsel-
spiel der Liebe 16:15 -
Lafer!Lichter!Lecker! 17:00
heute 17:05 Landerspiegel
17:45 Menschen - das Magazin
18:00 hallo deutschland 18:30
Leute heute 19:00 heute 19:20
Wetter 19:25 Da kommt Kalle
20:15 Typisch Kölsch 22:55
heute 23:00 das aktuelle sport
studio
08:15 BilderbuchrTreppenland
NRW 09:00 Cosmo TV 09:30
Neuanfangmit21 10:00 Lokal-
zeit 10:30 Aktuelle Stunde
11:10 Divertissementchen
2011 - Die kölseWitwe 12:50
Die beliebtesten Karnevalsstars
aus Nordrhein-Westfalen 13:35
Alaaf, Helau,Tschingbumm
16:20 Jet zo laache - Solo Extra:
Et Botterblömche 16:50 Familie
Heinz Becker - Der Hausball
17:20 alfredissimo! Kochen mit
Bio und Thomas Anders 17:50
Land und lecker: Wer kocht das
beste Landmenii? 18:20 hier
und heute 18:50 Aktuelle Stun
de 19:30 Lokalzeit 20:00-Tages-
schau 20:15 Siiper Colonial -
Eine Zeitrevue zum 'Tschüss'
von Hans Siiper 23:00 Der Gei-
erabend 2011 - Pott to go!
09:40 Battle machine bros
10:35 Extreme explosions:
Foxberg, PA 11:30 Wreckrea-
tion nation: Mini-Moto 12:25
American chopper: Senior vs
Junior: Domani Studios bike
13:20 American chopper: Sen
ior vs Junior: Window World
bike 14:15 American chopper:
Senior vs Junior: Esab bike
15:10 American chopper: Sen
ior vs Junior: Meteorite Men
bike 16:05 American chopper:
Senior vs Junior: PJD bike (1
17:05 American chopper: Sen
ior vs Junior: PJD bike (2), Geico
bike (1and FBI bike 18:05
Mythbusters: Flu fiction 19:05
Storm chasers 2010: Smoke
master 20:00 Wheeler dealers:
Audi Quattro (120:30 Wheel
er dealers: Audi Quattro (2)
21:00 Fifth gear 22:00 Wikile-
aks: War, lies videotape
23:00 Ross Kemp: Battle for the
Amazon
ISBBJBSFWIJS'W
09:00 Killer cats 10:00 The dog
whisperer: Seven and Sara and
Madeliene 11:00 Shark men:
Big mama 12:00 Danger men:
Hazard divers 13:00 Alaska
state troopers: Arctic force
14:00 Alaska state troopers:
Shots fired 15:00 Alaska state
troopers: Justice below zero
16:00 The dog whisperer: Sev
en and Sara and Madeliene
17:00 The dog whisperer: Bear
and Angel and Lorelai 18:00
Great migrations: Race to sur
vive 19:00 The dog whisperer:
Sadie and Calder 20:00 Break
out: Through the roof21:00
Planet mechanics: Cow power
22:00 America's hardest pris
ons: Life after lockdown 23:00
Salvage code red: Toxic threat
08:10 Pandamonium: Lu Lu's
tale 09:05 Cats 101: Color
Point Shorthair, American Curl,
Somali, Japanese Bobtail, Bir-
man 10:00 Animal precinct:
Against the odds 10:55 Wildlife
SOS 11:20 E-vets:The interns -
Rite of passage 11:50 Animal
cops Houston: Amazing trans
formations 12:45 Saving a spe
cies: Gorillas on the brink 13:40
Journey of life: Seas of life
14:35 Journey of life: Land grab
15:30 Journey of life: Airborne
16:25 Journey of life: Living to
gether 17:20 Journey of life:
Human life 18:15 Face to face
with the polar bear 19:10 Dogs
101Designer dogs 20:05 Or
angutan island: Lessons
learned, lessons lost 20:30 Or
angutan island: Break out 21:00
Pit bulls and parolees: A battle
of wills 21:55 I'm alive: A new
day 22:50 Untamed uncut:
Double great white attack
23:45 Jungle
07:00 Chalkzone 07:25 Mr
Bean the animated series 07:50
Riens planeet 08:15 Fanboy
Chum chum 08:40 The pen
guins of Madagascar 09:00 Su-
perNick 09:15 Fairly odd pa
rents 09:30 SuperNick 09:45
Spongebob Squarepants 10:00
SuperNick 10:15 Victorious
10:40 SuperNick 10:55 True
Jackson 11:15 Ned's Declassi
fied 11:40 League of super evil
12:05 Wayside 12:30 Johnny
test 13:05 Fanboy Chum
chum 13:50 Spongebob Squa
repants 14:35 Rocket power
15:00 Geronimo Stilton 15:25
Mr Bean the animated series
15:50 Max de Leeuw 16:00 Ge
nie in the house 16:50 Fairly
odd parents 17:35 The pen
guins of Madagascar 18:20
True Jackson 18:45 Big time
rush 19:10 iCarly 19:35 Victori
ous 20:00 Adventures of Jimmy
Neutron 20:25 Spongebob
Squarepants 20:45 League of
super evil 21:00 Big time rush
21:25 Victorious 21:50 Romeo!
22:15 Journey of Allen Strange
22:40 Mr. Meaty 23:05 Kenan
&Kel 23:30 Zoey101 23:55
iCarly 00:20 Big time rush
10:50 TMF hits 11:00 Top 25
13:00 TMFSuperchart 15:00
Takeshi's castle short 15:10
Malcolm in the middle 20:15
Chuck 21:05 Psych 22:00 Bet
ter off Ted 22:55 Californicati-
on 23:25 Married with children
11:40 My super sweet world-
class 12:05 The city 18:20
Moneymakers 18:45 MTV Was
Here 19:10 My super sweet
worldclass 19:35 When I was
17 20:00 VH1 Programmering
20:50 Megadrive 21:15 Hard
times 21:40 The X-Effect 22:30
The challenge: Cutthroat 23:20
The Dudesons in America
23:40 Nitro circus
08:00 Canadees nieuws 08:30
TTC - Toutes Taxes Comprises
09:00 Flash 09:05 TiVi5monde
11:00 7 Jours sur la planète
11:30 Acoustic 12:00 Flash
12:05 A table! 12:30 36,9
12:55 Coup de pouce pour la
planète 13:20 Quoi de neuf
doc? 13:30 Belgisch nieuws
14:05 360 - GEO 14:55 A deux
pas du futur 15:45 Nouvo
16:00 Nieuws 16:20 Y a du
monde a Ouagadougou 16:25
Rugby - Top 1418:05 Nieuws
18:25 Le bar de I'Europe 18:40
Thalassa 20:30 Frans nieuws
21:00 Les Victoires de la Musi-
que 23:00 Nieuws 23:10 Zwit
sers nieuws 23:35 Afrikaans
nieuws 00:00 Cinémas
08:30 Freeride spirit 08:45
Noordse combinatie 09:45 Bi
atlon 11:15 Langlaufen 13:30
Skiën 13:45 Biatlon 15:15 Ski
springen 17:10 Wintersports
weekend magazine 17:15 Atle
tiek 19:00 Biatlon 20:00 Fight
club 22:00 Atletiek 23:30 Ski
springen
07:30 Eco solutions 08:00
World report 08:15 CNN Mar
ketplace Middle East 08:30 Liv
ing golf 09:00 World sport
09:30 Inside the Middle East
10:00 World view 10:30 Afri
can voices 11:00 Inside Africa
11:30 Eco solutions 12:00
World report 12:30 World
sport 13:00 Piers Morgan to
night 14:00 World report
14:30 Inside the Middle East
15:00 News special 15:30 Polit
ical Mann 16:00 International
desk 16:30 African voices
17:00 Living golf 17:30 World-
sport 1 8:00 World view 18:30
Inside Africa 19:00 Internation
al desk 19:30 Eco solutions
20:00 World report 20:30 In
side the Middle East 21:00 Piers
Morgan tonight 22:00 News
special 22:30 Political Mann
23:00 Best of BackStory 23:30
World sport