0909-5010105 RIOOLBEHEERDER 11 Voor 4 winnaars: een weekend in een Best Western hotel in Nederland naar keuze (voor 2 personen t.w.v. 250 euro) 38 banen rfo& tuuv-wv hieuwt 'Jjm? Bel de oplossing door naar: Zo doet u mee! zaterdag 5 maart 2011 O JobTrack.nl 36 uur per week, schaal 10 (max. 3.819,00 bruto per maand) Functie Je bent in deze functie met name verantwoordelijk voor het actualiseren en uitvoeren van het Gemeen telijk Rioleringsplan en het Beleidsplan Openbare Verlichting. Je volgt actuele ontwikkelingen op het vakgebied en vertaalt deze door naar nieuw beleid en nieuwe toepassingen. Je hebt dan ook minimaal -een hbo-werk- en denkniveau, verkregen door een combinatie van gerichte opleidingen en relevante werkervaring. Je voelt je betrokken bij de kwaliteit en het beheer van de openbare ruimte. Hl Organisatie De gemeente Terneuzen biedt maatschappelijk relevant en leuk werk in een vraag- en resultaat gerichte organisatie met ruim 550 collega's. Het werk biedt een grote veelzijdigheid aan taken en de mogelijkheid te investeren in persoonlijke groei. Je krijgt de ruimte om zelfstandig te werken en wordt daarbij ondersteund door een coachende stijl van leidinggeven. Daarnaast bieden wij een prima arbeidsvoorwaardenpakket. De kerncom petenties voor onze organisatie zijn: vraaggericht, resultaatgericht en integer. informatie en sollicitatie Uitgebreide informatie over deze vacature en de gemeente Terneuzen kun je vinden op www.terneuzen.nl. Met vragen over de functie kun je contact opnemen met de teamleider ing. Hans Hemelaar op telefoonnummer 0115-455 381. Solliciteren kan tot uiterlijk 18 maart 2011 via www.terneuzen.nl/Onze_Organisatie/Vacatures; Vacatures van de gemeente Terneuzen en andere Zeeuwse overheidsinstanties staan ook op www.zeelandwerkt.ni j Lekker bijkomen na de carnavalsdagen in een relaxte, rustieke en landelijke omgeving? Of houdt u meer van een gezellige stad met winkels en restaurants? Bij Best Western bent u aan het goede adres. Met zijn kwalitatieve 3 en 4* hotels door het hele land is Best Western één van de grootste hotelmerken in Nederland. U vindt de hotels in moderne gebouwen, oude koetshuizen en monumentale panden uit de 19e eeuw. Verschil moet er tenslotte zijn! leder hotel heeft zijn eigen persoonlijkheid en sfeer. Het arrangement voor twee personen bestaat uit twee overnachtingen in een tweepersoonskamer, inclusief tweemaal ontbijt. Geldig: Enkel in het weekend te boeken, tot 1 oktober 2011 en op basis van voucherbeschikbaarheid. Geldig bij alle Best Western hotels in Nederland. Best Western Hotels bestaat in Nederland uit 45 hotels; wereldwijd meer dan 4200 hotels in 80 landen. Voor meer informatie: www.bestwestern.nl puzze||and De opdracht die volbracht moet worden om kans te maken op de mooie prijs luidt als volgt: Tel het aantal keren dat dit carnavals- hoedje in deze krant is afgebeeld. Attentie! Alleen elke afbeelding van DIT hoedje telt. Andere hoeden die toevallig ook in deze krant staan, tellen niet mee. En let op: Het hoedje in dit aankondigingsblok telt wel alvast mee. Tel al déze hoedjes in de krant van vandaag en bel het gevonden aantal doornaar 0909-5010105 U kunt bellen tot en met woensdag 9 maart a.s. €0,60 per gesprek Tel mee en win! Maak kans om één van de vier winnaars te zijn. Tussen de ru brieksadvertenties op de kleintjes pagina's in deze krant zijn blokjes geplaatst waarin een of meer keren dit carnavalshoedje is afgebeeld. Best Western Hotel Spaander (Voiendam) I [Best Western Parkhotel Putten (Putten)I

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 112