Gek op plc's én op koekjes? TecHNieK rftTTth SAINT-GOBAiN ALLROUND STORINGSMONTEUR Onderhoudstechnicus Buitendienst Proces engineer Production engineer Development Engineer Meet en Regel Technicus Monteur Werktuigbouw www.isover.nl (regio Breda) Q jobTrack.nl zaterdag 5 maart 2011 35 SAINT-GOBA1N Voor de productielocatie van Saint-Gobain Construction Products Nederland B.V. in Etten-Leur zijn we op zoek naar Voor de afdeling Industriële ontwikkeling Je bent verantwoordelijk voor de ontwikkeling en optimalisatie van de procesvoering van ons productieproces voor glaswol. Voor de productie-afdeling die verantwoordelijk is voor onze'glasovens' In deze functie zorg je voor het beheren en optimaliseren van product-installaties Voor de productieafdeling van glasvlies In deze functie ben je verantwoordelijk voor zowel product-als procesontwikkeling Voor onze afdeling technische dienst zijn wij op zoek naar Wat heeft Saint-Gobain te bieden Ons productieproces biedt volop technische uitdagingen voor technici van alle opleidingsniveaus binnen een internationale organisatie met internationale carrièremogelijkheden Wil je meer weten over deze vacature en onze organisatie breng dan een bezoek aan onze website: Saint-Gobain Isover is wereldwijd de grootste producent van Isolatiemateria len en maakt deel uit van de Franse mul tinational Saint-Gobain. Saint-Gobain, aanwezig in meer dan 50 landen, is met meer dan 190.000 medewerkers en een omzet van ruim 43 miljard Euro (2009) de grootste producent en leverancier van bouwmaterialen in de wereld en markt leider in ai baar activiteiten. Saint-Gobain is sinds 1962 in Nederland met haar productielocatie gevestigd in Etten-Leur. Hier wordt zowel glaswol onder de merknaam isover als glasvires onder de merknaam Technical Fabrics geproduceerd. Cneo productielocatie in Etten-Leur maakt onderdeel uit van Saint-Gobain Construction Products Nederland B.V. er zijn ca. 320 medewer kers werkzaam op de productievestiging en het op verkoopkantoor. De locatie in Etten-Leur is een vol continudienst productieorganisatie. 75% gebruik gemaakt van gerecycled glas. Hierdoor hoeft zo min mogelijk gebruik te worden gemaakt van primaire grondstoffen. o Merba Is één van de 10 grootste zelfstandige industriële bakkerijen in Europa en levert aan afnemers in meer dan 55 landen o Merba is een innovatief bedrijf met geavanceerde productielijnen waarin steeds meer gebruik wordt gemaakt van AGV's en robots o Merba heeft een eigen technische dienst met 7 medewerkers die deze lijnen 5 dagen per week, 24 uur per dag operationeel houdt Wij zoeken een U bent (samen met uw collega's) verantwoordelijk voor: Het in goede staat houden van het machinepark Analyseren van storingen met de laptop en een snelle reparatie zodat de productie weer door kan gaan Vertalen van ideeën tot verbetering in concrete aanpassingen Wij zoeken een man of vrouw met: Technische opleiding op MBO- niveau Theoretische en praktische ervaring met PLC's Goede beheersing van de Nederlandse taal Ervaring in het zelfstandig uitvoeren van onderhoudswerk in een levensmiddelen bedrijf Wij bieden: Een baan voor onbepaalde tijd met een prima salaris Een goede werksfeer met gemotiveerde collega's en voldoende uit daging de komende jaren -> Wil jij je inzetten in een bedrijf dat blijft investeren in machines én in de medewerkers Reageer zo snel mogelijk: Per mail: jvisser merba.com Of schrijf naar: Banketbakkerij Merba t.a.v. Jaap Visser Postbus 119 4900 AC OOSTERHOUT Cubiss ondersteunt bibliotheken en andere maatschappelijke organisaties met het bereiken van hun doelstellingen door het leveren van hoogwaardige en innovatieve producten, diensten en advies. Voor onze organisatie zoeken wij: Manager Advies en Programmering 0 Manager Dienstverlening voor 36 uur per week De volledige vacaturetekst vind je op onze website. 7 Graag ontvangen wij je CV en motivatie vóór 21 maart 2011 op wervingenselectie@cubiss.nl Is je interesse gewekt? Kijk voor meer informatie op www.cubiss.nl Hertek koppelt kennis en kunde aan ervaring en betrouwbaarheid. Wij zijn een partner voor zekerheid en veiligheid. Hertek heeft een ruime ervaring in het adviseren, ontwerpen, leveren en servicen van brandmeld-, noodverlichting-, zorg- en communicatiesystemen. Die gecombineerde kennis en ervaring geeft ons een grote voorsprong in de markt. Hertek heeft op dit moment ruim 140 medewerkers en kent een cultuur met een hoge betrokkenheid, collegialiteit en de bereidheid om kennis onderling te delen. Dit alles komt het familiegevoel, dat Hertek heeft en graag wil behouden, alleen maar ten goede. Uiteindelijk profiteren onze klanten het meest van dit beleid, dat vervolgens weer het succes van Hertek bepaalt. Wij zijn op zoek naar een gemotiveerde coliega voor de functie De Onderhoudstechnicus Buitendienst is woonachtig in bovengenoemde regio en o.a. verantwoordelijk voor het periodiek onderhoud en certificering op onze brandmeld-, zorg-, en communicatiesystemen in genoemde regio. Een verantwoordelijke, uitdagende en zelfstandige functie. Een Renault Kangoo, waarmee ook privé gereden mag worden èn een laptop zijn je belangrijkste gereedschap. Storingsdiensten zijn niet van toepassing in deze functie. Je profiel: - VMBO bij voorkeur richting elektronica of elektrotechniek. - Je bent in staat om zowel zelfstandig als in teamverband te functioneren. - Gezien het werkgebied ben je woonachtig in de regio Breda. - Enige ervaring in een soortgelijke functie of branche is een pre. - Je beschikt over goede omgangsvormen zowel met klanten als met collega's. - In het bezit van rijbewijs B (auto van de zaak). Wij bieden: - Een succesvolle, financieel gezonde onderneming met kwaliteitsproducten en een uitstekende nationale marktpositie. - Een uitdagende, interessante functie met een gevarieerd takenpakket. - Een gedegen begeleidings- en opleidingstraject. - Een informele collegiale organisatie waarin een mentaliteit heerst van 'samen staan we sterk' en waar geappelleerd wordt aan een sterke betrokkenheid. - Optimale primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden. Wil je meer informatie over deze functie en de Hertek organisatie? Kijk dan op www.hertek.nl! Of neem telefonisch contact op met Piet Reurings, Regiomanager Service Onderhoud, op telefoonnummer 0495-584111. Reacties voorzien van een curriculum vifae kun je zenden aan: Hertek B.V. T.a.v. afdeling P&O - Aimée Gevers en Michelle Aarts Postbus 1Ó209 6ÓO0GE Weèrl Pef)Q.WervingenSelectie@hertek,n! Acquisilie naar aanleiding van deze adverteniie wordl niel op prijs gesteld

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 109