Ambitieus van Science' Technisch Inkoper LétE UITVOERDER GROEN zeeuws radiotherapeutisch instituut leerlingen radiotherapeutisch laborant m/v BESTEWERKGEVERS2010 Commercieel medewerker verkoop m/v 34 zaterdag 5 maart 2011 QfJobTrack.nl Lighting Science Group BV te Middelburg maakt sinds 3 jaar deel uit van de internationaal beursgenoteerde Lighting Science Group Corporation (www.lsgc.com) dat totaaloplossingen in LED verlichting ontwerpt, innoveert, produceert en verkoopt. Door de lange levensduur van LED's, het geringe onderhoud en bijzonder lage energieverbruik, is LED verlichting bezig aan een spectaculaire opmars. Hierdoor kan het bedrijf optimaal inspelen op de groeikansen in de markt en biedt het een exclusieve range aan LED lampen en armaturen voor binnen- en buiten applicaties. Om bij te dragen aan het verder professionaliseren van de organisatie zoeken wij een enthousiaste m/v internationale omgeving - groeimarkt De functie Je bent verantwoordelijk voor de dagelijkse bewaking en controle van de leverbetrouwbaarheid van onze leveranciers, gemeten naar tijd, volledigheid en correcte fac turatie. Maandelijks controle en onderhoud van de planning parameters en minimum voor- aadniveau. Je hebt dagelijks contact met de binnenlandse en buitenlandse leveranciers. Je plaatst orders en controleert de orderbevestigingen van de leveranciers en je regelt de transporten van de ingekochte goederen vanuit onder andere Azie en Amerika. Gevraagd HBO werk en denk niveau, bij voorkeur aangevuld met NEVI 1 en 2. Een gedegen werkervaring, bij voorkeur opgedaan in een internationale (handels)omgeving. Zeker zo belangrijk is jouw persoonlijkheid. Je bent zelfstartend, proactief, analytisch en communicatief sterk. Beheersing van de Engelse taal in woord en schrift is een must, Duits spreken en schrijven is een pre. Ervaren in het gebruik van ERP systemen, bij voorkeur Axapta. Geboden Je krijgt de kans om vanuit jouw discipline mee te bouwen aan een zich sterk ontwikkelende onderneming binnen een groeimarkt. Je krijgt een interessante positie bin nen een mondiale organisatie met veel internationale contacten maar je geniet ook de voor delen van het werken in een klein lokaal team. Het belang van de functie vertaalt zich uiter aard naar bijpassende arbeidsvoorwaarden. Is deze positie jouw op het lijf geschreven? Stuur dan je brief met c.v. per e-mail naar sandra.meijster@lsgc.com of per post naar Klarinetweg 28 4337 RA Middelburg.Voor meer informatie kun je contact opnemen met Sandra Meijster, HR Manager LSG 0113-272020. LétE is het arbeidsintegratiebedrijf op Walcheren, waarin mensen met een afstand tot de arbeidsmarkt, uitgaande van hun mogelijkheden via maatwerktrajecten worden begeleid naar: - regulier werk - gesubsidieerd werk, al dan niet binnen de eigen organisatie - passende activiteiten In dit kader: - biedt LétÉ werk aan (arbeids) gehandicapten in een goed geoutilleerd productiebedrijf - leidt LétÉ mensen op, traint ze en brengt ze vakvaardigheden bij (in datzelfde professionele productiebedrijf) - plaatst LétÉ goed opgeleide medewerkers bij bedrijven, die behoefte hebben aan (tijdelijke) arbeidskrachten - zorgt LétÉ te allen tijde voor begeleiding tijdens de individuele trajecten en de eveneens vereiste nazorg integratie Productie Scholing Binnen de Business Unit Groen van LétÉ is op korte termijn plaats voor een Algemene informatie: Het Groenbedrijf richt zich op het onderhoud van openbaar groen, bedrijfsterreinen en recreatieobjecten én voert deze opdrachten uit voor: overheidsdiensten, woningbouwverenigingen en instellingen. Functie-informatie: De uitvoerder Groen werkt onder leiding van een sectorleider. Hij geeft leiding aan een ploeg medewerkers en werkt veelal zelf mee. Het betreft een functie voor 36 uur per week. Functie-eisen: - Een voltooide opleiding Zelfstandig Beroepsbeoefenaar of vergelijkbare opleiding; - Ervaring in een leidinggevende functie in de groene ruimte; - Goede contactuele en communicatieve vaardigheden; - In het bezit van het certificaat VCA 1 of de bereidheid dit te halen - Rijbewijs BE. Wij bieden: een salariëring overeenkomstig de functie; een arbeidsovereenkomst voor een jaar via de Walflex, met mogelijkheid tot verlenging. Inlichtingen over deze functie kunt u inwinnen bij de heer J. Minderhoud, bedrijfsleider BU Groen, telefoon 0118-633040. Uw schriftelijke sollicitatie voor zien van CV kunt u tot uiterlijk 11 maart 2011 richten aan LétÉ, t.a.v. de heer J.J. de Nooijer, Personeelsconsulent, Postbus 280, 4330 AG Middelburg Selectieprocedure: - Een personeelsvertegenwoordiging neemt deel aan de selectie en een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de selectieprocedure. Zin in een stralend beroep waarbij techniek en zorg samenkomen? En wil je betaald leren en werken, met baangarantie na diplomering? Dan hebben wij de oplossing! In samenwerking met de Erasmus MC Zorgacademie Rotterdam bieden wij in-service opleidingsplaatsen aan voor (36 uur per week) Minimale opleidingseis bestaat uit éen (binnenkort) afgeronde HAVO- of VWO- opleiding met het profiel Natuur en Gezondheid of Natuur en Techniek. Ben je in bezit van het diploma diagnostisch laborant dan kom je mogelijk in aanmerking voor een verkorte leerroute. Voor meer informatie over de opleiding en/of het beroep kun je contact opnemen met: Dorien Vervenne of Dirk-Jan Westerhof, praktijkbegeleiders, bereikbaar via e-mail: praktijkbegeleidingzrti@zrti.nl De selectiegesprekken vinden plaats op woensdag 13 april 2011. Kijk ook op onze site www.zrti.nl voor de volledige vacaturetekst. Enthousiast? Stuur je schriftelijke sollicitatie voor 18 maart naar: Zeeuws Radiotherapeutisch Instituut, t.a.v. het managementsecretariaat, Postbus 380, 4380 AJ Vlissingen. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld Voor onze vestiging in Goes zijn wij op zoek naar een: Kijk voor meer informatie op: MBvanoeveren.nl Mercedes-Benz gedreven als altijd Goes Albert Plesmanweg 2, 4462 GC, tel. 0113 - 21 27 30 Temeuzen Productiestraat 4, 4538 BX, tel. 0115 - 62 04 00 MBvanoeveren.nl, info@MBvanoeveren.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 108