Directeur (wtf 1.0) DU CONSUL ENT banen 33 Lid van de raad van commissarissen Qroenhuysevi i lit (V2 voor basisschool De Krabbenkooi YARD E H JobTrack.nl zaterdag 5 maart 2011 Groenhuysen in Roosendaal zoekt een Bij Groenhuysen staat de kwaliteit van leven en zorg centraal, met nadrukkelijke aandacht voor de (indivi duele) leefstijl, interesses en persoonlijke wensen van Wij zoeken kandidaten met belangstelling voor de zorg, ervaring ouderen. Dat doen we door met strategisch vastgoedbeleid en afkomstig uit ons werkgebied. (overwegend) ouderen in de regio Roosendaal gerichte Belangstelling? aandacht en maatwerk te Kijk op www.groenhuysen.nl voor de volledige vacaturetekst. bieden op het gebied van preventie, ondersteuning, begeleiding, verzorging, Stichting verpleging en behandeling, zowel thuis als in een goed verzorgde woonvoorziening. Ouder worden, jezelf blijven KLAVERBLAD ZEELAND VOOR ONS ADVIES, SIGNALEN KLACHTENBUREAU, ASK ZEELAND, ZON WO OP ZOEK NAAR EEN 16 uur per week, tijdelijke functie voor 6 Kennis van sociale zekerheid, zorgvraagstukken en klachtprocedures is een pré. Ga voor het volledige functieprofiel naar www.klaverbladzeeland.nl. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. De Stichting ABBO bestuurt vijf scholen voor algemeen bijzonder basisonderwijs in de gemeente Bergen op Zoom. Het beleid van de Stichting is gebaseerd op het Policy Governance model en dat betekent dat de directeur samen met het team integraal verantwoordelijk is voor het functioneren van de school. Het bestuur is voornemens nog dit jaar een algemeen directeur in parttime dienstverband aan te stellen en zodoende veel bovenschoolse bevoegdheden te delegeren aan deze algemeen directeur. Stichting ABBO is op zoek naar een: voor z.s.m. De functie: Ons ideale kandidaat beschikt over aantoonbare groepservaringen in het basisonderwijs. Ook heeft hij/zij ervaring in een leidinggevende functie in het basisonderwijs met een afgeronde opleiding tot schoolleider basisonderwijs. De nieuwe directeur is in staat een klimaat te scheppen waarin medewerkers zich gemotiveerd, gestimuleerd en gewaardeerd voelen. Voor een uitgebreide profiel schets zie www.abboscholen.nl. Voor inlichtingen over de vacature kunt u contact opnemen met mevrouw Jeannine van Meel, adjunct-directeur van de Krabbenkooi (mobiel: 06 50 886 918 of telefoon school: 0164 210 727) of bij Max de Bruin, bestuurssecretaris van ABBO (telefoon: 0164 246 264). Meer informatie over de school vindt u op www.krabbenkooi.nl. Een assessment zal deel uitmaken van de procedure. Sollicitaties kunnen, binnen twee weken, gericht worden aan: Stichting ABBO t.a.Vi Max de Bruin, bestuurssecretaris Noordzijde Haven 56 4611GT Bergen op Zoom of info@abboscholen.nl Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. www.abboscholen.i Scholen met B W -W een bijzondere onderwijsvisie olen.nl m w Adviseur Uitvaartverzekeringen m/v (vacaturenummer 1/11 /14) Voor onze vestiging te Moerdijk zoeken wij enthousiaste collega's voor de volgende functies: Teamleader Customs Je bent verantwoordelijk voor de afdeling Customs die zorg draagt voor de operationele afwerking van alle douanezaken wat betreft in-, uit-, opslag- en doorvoerdocumenten en douane- formaliteten. Je coördineert douanetechnische zaken met Customer Service en het Warehouse. Je verzorgt het opstellen, indienen en motiveren van verzoek- en bezwaarschriften bij de douane en draagt zorg voor de maandelijkse BTW- en Intrastat aangiften. Teamleader Customer Service Je bent verantwoordelijk voor een Customer Service afdeling van circa 5 medewerkers. Je coacht en begeleidt medewerkers belast met de administratieve en operationele afwerking van orderge stuurde goederenstromen van klanten en werkt daarnaast zelf mee waar nodig. Customer Service Representative Forwarding In deze functie ben je (mede-)verantwoordelijk voor de vervoersplanning. Hiertoe behoren alle administratieve en operationele afhandelingen van zendingen en charters. Customer Service Representative Warehousing Je coördineert en begeleidt de gehele administratieve orderflow, onderhoudt contacten met Engelstalige opdrachtgevers en lost eventuele problemen op. Shipping Receiving Clerk Heftruckchauffeur Aan de balie ontvang je chauffeurs en controleer je zendingen, vervoersdocumenten en referentienummers. In het Warehouse voer je heftruckwerkzaamheden uit. De verdeling tussen bovenstaande functies zal ongeveer 75% heftruck en 25% balie zijn. Een flexibele instelling is daarom vereist. Voor meer informatie over de vacatures kijk je op: ww.dsv.com/nl -> About us -> Careers Interesse? Stuur je sollicitatie aan: DSV Solutions Nederland B.V. T.a.v. Afdeling HRM Postbus 6086, 4780 LX Moerdijk Tel: 0168-413000, Fax: 0168-414004 Of e-mail: HRM.moerdijk@nl.dsv.com Yarden is een jonge, snel groeiende uitvaartorganisatie die verzekeringen en verzorging aanbiedt. Maximale aandacht voor iedere afzonderlijke klant en elke indivi duele wens is daarbij het vaste uitgangspunt. Want een uitvaart dient een unieke en bij de overledene passende gebeurtenis te zijn. Het bedrijfsmotto 'Iedere uitvaart uniek' is bij Yarden dan ook meer dan een mooie belofte. Het is een vanzelfsprekendheid. Yarden telt bijna 1 miljoen leden, beschikt over 22 crematoria, 33 uitvaart centra en is betrokken bij ruim 37.000 crematies en uitvaarten per jaar. Bij Yarden werken momenteel zo'n 860 mannen en vrouwen. Divisie: Yarden Uitvaartverzekeringen nv Rayon: Breda e.o. Arbeidsduur: fulltime Salaris: u ontvangt een basissalaris conform CAO plus provisie volgens onze uitdagende provisieregeling alsmede een goede reiskostenvergoeding Voor de divisie Uitvaartverzekeringen zijn wij op zoek naar een Adviseur Uitvaartverzekeringen m/v, voor het rayon Breda e.o., Binnen deze functie richt u zich op het werven van nieuwe verzekerden. Voorwaarde is dat u woonachtig bent binnen het rayon. Functie-omschrijving Als Adviseur zorgt u voor het werven van nieuwe leden en verzekerden. U adviseert bestaande relaties over hun uitvaartverzekeringen. Tevens draagt u zorg voor het ver zamelen van en rapporteren over marktinformatie binnen uw regio. Om goed toegerust te zijn voor deze interes sante functie binnen een groeiende organisatie bieden wij u een gedegen interne opleiding aan. Bij de uitoefe ning van uw functie wordt u bij aanvang gecoached door een ervaren collega Adviseur en/of uw Sales Manager. Functie-eisen MBO werk-en denkniveau; aantoonbare verkoopervaring; assurantiekennis op niveau van WFT een leven verze kerd (of bereid dit te halen); bereidheid tot werken in de avonduren; in bezit van rijbewijs B en auto; beschikken over een goede thuiswerkplek; kennis van word, excel en outlook. Profielschets gevoel hebben bij ons product; communicatief vaardig; ondernemersmentaliteit en commerciële drive; klant- en kwaliteitsgericht; representatief; dienstverlenende houding; zelfstandig kunnen werken. Ons aanbod Wij bieden in eerste instantie een arbeidsovereenkomst voor bepaalde tijd. Bij goed functioneren kan deze overeenkomst worden verlengd. De CAO voor het verze keringsbedrijf Buitendienst is van toepassing. U ontvangt een basissalaris conform CAO plus provisie volgens de provisieregeling, alsmede een goede reiskostenvergoe ding. Informatie en reactie Voor meer informatie over deze functie kunt u contact opnemen met de heer Herbert de Groot, tel. 06 4570 2456. Belangstellenden, met aantoonbare verkoopervaring, worden uitgenodigd hun schriftelijke sollicitatie, voorzien van een actueel cv en onder vermelding van het vacaturenummer te sturen aan. heleen.schipper@yarden.nl Iedere uitvaart uniek DSV Solutions Nederland B.V. is de logistieke divisie van het aan de Deense beurs genoteerde DSV. Deze wereldwijd opererende onderneming is een toonaangevende speler op het gebied van lucht- en zeevracht, wegtransport en logistiek. De divisie Solutions legt zich toe op het ontwepen, inrichten en managen van logistieke totaalconcepten, teneinde waarde toe te voegen aan de sup ply chain van haar klanten.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 107