Noord-Nederland Cruise J S WERKVOORBEREIDER TIMMERMANNEN MONTAGEMEDEWERKERS CD CD tf) CD CD I ©q Impuls Projectmanager voor de lezers van deze krant! KRAStNL Vergeet-ze-niet! Ouderen Fonds www.ouderenfonds.nl s,,0fna Wemaal 8,'een als J vakantie 2;in? CO CU hanse staalbouw hansestaalbouw.nl Om de Zeeuwse zorgeconomie te stimuleren, start de N.V. Economische Impuls Zeeland dit jaar het project CURA-B (acCURAte-Business). Vanuit het project zal samenwerking gezocht worden met Zeeuwse zorgconsumenten, zorginstellingen en het bedrijfsleven om nieuwe producten en diensten in de zorgmarkt op te starten. Voor dit project, wat samen met partners uit België, Frankrijk en het Verenigd Koninkrijk wordt uitgevoerd, is vanuit het INTERREG IVA 2 zeeën-programma een subsidie van 50% toegekend. Impuls is penvoerder van het consortium en is daarom op zoek naar een die zorg draagt voor de coördinatie en implementatie van de projectactiviteiten. Voor een uitgebreid offerteverzoek, bezoek de website van Impuls: www.impulszeeland.nl vrijdag 4 maart 2011 vanaf €100 korting^ hii 2 personen. 8-daagse riviercruise per MS Andante incl. ontbijt, lunch en diner Normaal vanaf 499, nu met actiecode... Vertrekdata LR 32.406 23/4, 23/7, 20/8 en 24/9 8 dagen normaal vanaf €-499 nu vanaf €449 Prijzen zijn p.p., bij 2 personen in benedendek voordeelhut. Inclusief: 7 nachten verblijf aan boord van het MS Andante, ontbijt, lunch en diner, beschreven vaarprogramma en Nederlandssprekende reisbegeleiding aan boord. Exclusief: niet genoemde maaltijden en drankjes, fooien, excursies, entreegelden, reis- en annuleringsverzekering en reserveringskosten 17,50 per boeking (verplicht) Optioneel: excursiepakket 53 p.p. (incl. entreegelden). Voor meer informatie en boekingen: Typ in uw internetbrowser www.kras.nl/LR32406 Kies uw vertrekdatum, bekijk de prijsberekening, ga naar BOEK NU en voer de actiecode WEG40008 in bij stap 1 'Uw Vakantie' van het boekingsproces. Of bel: 0900-9697 (15cpm) o.v.v. reisnummer LR 32.406 en actiecode WEG40008 waarom zou je meer betalen Maak dit jaar een riviercruise in ons eigen land! Tijdens deze 8-daagse cruise met het stijlvolle en comfortabele schip MS Andante***+ glijden prachtige Hollandse landschappen aan u voorbij. U doorkruist Nederland over meren en rivieren en maakt kennis met vele boei ende steden als de Hanzestad Deventer en de Friese steden Sneek en Harlingen. Aansluitend varen we over de Waddenzee naar het grootste Waddeneiland Texel. Ook de kaasstad Alkmaar en Wijk bij Duurstede staan op het programma. Kortom, een heerlijke ontdekkings reis! U boekt deze riviercruise inclusief 7 nachten ver blijf, ontbijt, lunch en diner aan boord van het MS Andante, al vanaf slechts 499 per persoon. En wanneer u, als lezer van deze krant, met de actie code WEG40008 boekt, krijgt u nog eens 100 korting bij 2 personen! Prachtig vaarprogramma Dag 1u kunt inschepen aan de Rijnkade in Arnhem. Na de middag gaan we op naar Deventer met haar vele monu mentale panden. Dag 2: via de Hanzestad Kampen, met haar karakteristieke steegjes en pleintjes, varen we naar het Friese Lemmer. Dag 3: over het Prinses Margrïetkanaal varen we verder naar Sneek, bekend om de grachtjes en de Waterpoort. Dag 4: op naar Harlingen met een historisch centrum met vele grachten en oude pakhuizen. Dag 5: tijd voor het eiland Texel! We meren aan in Oudeschild, waar u tal van historische huisjes, leuke win kels en gezellige terrasjes vindt. Dag 6: ontdek Alkmaar, met de kaasmarkt, het historische centrum en het gezellige Waagplein. Dag 7: we bezoeken vandaag eerst de kaasmarkt in Alkmaar (niet mogelijk bij vertrek op 24/9) waarna we naar Wijk bij Duurstede varen. Dag 8: ontscheping in Arnhem. Excursiepakket Aanrader! Boek het excursiepakket bij voor slechts 53 p.p.! De volgende excursies zijn inbegrepen: bezoek aan het Scheepvaartmuseum in Sneek, busrondrit Texel, rondvaart Harlingen en bezoek aan het Kaasmuseum in Alkmaar inclu sief kaasproeverij. MS Andante***4" Dit comfortabele schip is in 2010 gemoderniseerd en beschikt o.a. over een lift, een sfeervolle lounge met bar en dansvloer, restaurant en zonnedek. Nederland beoordeelt het MS Andante met een 8.4! Een miljoen ouderen voelt zich eenzaam, vooral als zij in de vakantietijd alleen achterblijven. Het Nationaal Ouderenfonds helpt hen. Helpt u mee? Nationaal Hanse Staalbouw, staalbouw in de ruimste zin van het woord, voor bouw van utiliteits-, industriële en agrarische bedrijfsruimtes, van ontwerp tot oplevering. Nieuwbouw, uitbreiding of renovatie, van iedere opdracht maken wij een sterk verhaal! Wegens aanhoudende groei van werkzaamheden, zijn wij dringend op zoek naar collega s voor de volgende functies: Als werkvoorbereider ben je betrokken bij projecten van bouwstart tot oplevering. De hoofdtaak zal bestaan uit voorbereidend tekenwerk t.b.v. de staaltekenaars en detailleren/uittekenen van de gevelbekleding. Hiervoor heb je veelvuldig contact met alle betrokken partijen. De voorkeur gaat uit naar iemand met een bouwkundige - opleiding op MBO niveau. Ervaring met Autocad is gewenst. Voor vragen over deze vacature kun je contact Opnemen met dhr. A. de Jonge via 0111-641333 of adejonge(3hansestaalbouw.nl. Als timmerman montagemedewerker ben je dagelijks op pad om mee te wei ken aan de bouw van verschillende bedrijfsruimtes in voornamelijk Zuidwest-Nederland. Je hebt geen last van hoogtevrees en je bent een'echte teamplayer. Ervaring in een soortgelijke functie heeft de voorkeur, indien nodig wordt je intern opgeleid Het doorgroeien naar de functie 'Voorman Monteur' is mogelijk. Voorvragen ovèr dëze vacature kun je contact opnemen met dhr. A. Slingerland via 0ó-53?0003ó Een jij net zo gedreven'als wij en heb je affiniteit met de bouw? Ben jij degene die wel van een uitdaging houdt en wil je werken <h een leuk team? Stuur je sollicitatiebrief met CV binnen 2 weken aan Hanse Staalbouw BV. t.a.v. dhr. W.J. de Jonge of per mail naarwjdejongel3hansestaalbouw.nl Hanse Staalbouw BV De Weel 13 4306 NV Nieuwerkerk Tel. 0111 ö41 333' Bezoek onzé vernieuwde website

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 76