Lakse voetbalbond zet Telussa Roeivereniging Honte favoriet in Ganze Regatta 321 sport 9— Internetplan wint finale zonder franje TRAINERSLICENTIE De KNVB heeft het bestuur van Sluiskil en trainer Paul Telussa gesommeerd orde op zaken te stellen. Telussa blijkt al sinds 2006 zonder geldige trainerslicentie te werken. Servicenet is vijfde na winst in inhaalduel Trimlopen in Axel en Cadzand-Bad Motorcrosseizoen gaat in Axel van start Nederlaag SSV'65 in uitwedstrijd Paul Telussa, hier met zijn voormalige assistent bij Hoek Jan Verdegem (rechts), werkt al sinds 2006 zonder geldige trainerslicentie, archieffoto Peter Nicolai vrijdag 4 maart 2011 TERNEUZEN De zaalvoetballers van Servicenet ITF stegen dankzij een 7-4-overwin- ning op Vliegende Vaart naar de vijfde plaats in de eerste klasse Zeeuws-Vlaanderen. De Temeuze- naren namen na rust (2-2) afstand van hun tegenstander. Bas Hubreg- sen was met drie treffers goed op dreef bij Servicenet. Stefan Janse, Christopher St. Jacoba, Cihan Ke ten en Bowey van de Bergen waren ook trefzeker. Voor Vliegende Vaart scoorden Micky Imandt (2x), Kees Duitemeijer en Tim de Braai. AXEL Morgen staat in Axel opnieuw een halve marathon op het program ma. Onder regie van Road Run ning Axel wordt dan de Omloop van Axel gehouden. De start is om 14.00 uur in het Axelse Bos. Een dag later staat in Cadzand- Bad de finale van de reeks Mazars Na- tuurlopen op het programma. Bart Bleijaert schreef de vorige drie wedstrijden op zijn naam en kan de eindzege op de lange afstand daardoor niet meer ontgaan. Zon dag wordt om 10.30 uur gestart na bij strandpaviljoen De Zeemeeuw. AXEL Het motorcrossseizoen gaat mor gen in Axel van start. Op het cir cuit aan de Lageweg wordt de eer ste RES-clubcross verreden. De laat ste weken hebben zich veel rijders op het motorcrossterrein voorbe reid op het nieuwe seizoen. Ook MX 1 Grand-Prix rijder Kevin Strij- bos maakte gebruik van de uitste kende faciliteiten van het circuit. Dit jaar worden er negen RES-cros- sen verreden, waarvan de finale in de verschillende categorieën op 17 september plaatsvindt. ETTEN-LEUR Na drie wedstrijden zonder neder laag slaagden de zaalvoetballers van SSV'65 er in de uitwedstrijd te gen FC E.L. niet in om verder af stand te nemen van de laatste plaat sen. In Etten-Leur verloor de Goese eersteklasser na een 3-1-ruststand met 6-2. Onverdiend was die eind stand niet, omdat de nummer twee voortdurend de bovenliggen de partij was en SSV'65, dat zonder wissels aantrad, ook conditioneel onderuit ging. Ramon Bal maakte beide treffers voor SSV'65. 1Human en Mallie naar Vlissingen 2. Vlissingen boekt belangrijke zege 3. Vechtpartij in vrouwenwedstrijd STUUR UW TIPS NAAR sport@pzc.nl door Aector Dooms terneuzen - De zaalvoetballers van Internetplan zijn evenals vorig jaar winnaar geworden van de be ker in de eerste klasse Zeeuws- Vlaanderen. De bekerhouder klop te in een vrij mat duel Tenceza- man met 3-1. Beide ploegen verschenen in hun sterkste opstelling. De bekerfinale werd in het sportcentrum Vliegen de Vaart al snel een tactisch steek spel, nadat Internetplan op een 2-o-voorsprong was gekomen door treffers van lordy van Bre men en Ali Eryürük. Internetplan legde daarna het accent op de ver dediging en loerde op de counter. Uit een tegenaanval maakte Daryl Rawidjan, vrijgespeeld door Van Bremen, drie minuten voor rust de 3-0. Eén minuut later schoot Jari Vyae- ne uit een vrije trap voor de Hul stenaren raak: 3-1. De tweede helft was vervolgens oersaai. Tencezaman slaagde er niet in om een opening te forceren en was aangewezen op de grillen van Vyaene, die geen succes kende met zijn schoten. Bij de tegenaanvallen van Internetplan bleef de Hulster doelman Bruno Everaert (51) ge makkelijk op de been. In de slotfa se nam Tencezaman wel meer risi co. Die speelwijze leidde echter vooral tot kansen voor Internet plan, maar gescoord werd er niet meer. De bekerfinale in de tweede klasse Zeeuws-Vlaanderen was veel span nender. Autorijschool Vermeulen won, omdat het de strafschoppen beter nam dan Elektro GvW/Sla- gerij Peter. De eindstand was 6-6, na een 4-2-ruststand in het voor deel van de bekerwinnaar. door llja Hilhorst middelburg - De Goese roeivereni ging Scaldis organiseert morgen voor de zevende keer de Ganze Re gatta. De röeiwedstrijd start in de haven van Goes en de finish ligt bij het Goese Sas. Op de route van 4,3 kilometer wordt onder meer geroeid om het Zeeuws kampioen schap. Volgens Thijs Vonk van de organi satie hebben 56 ploegen zich inge schreven, tegenover 45 vorig jaar. Zij komen uit in vijftien verschil lende klassen. Ook bij deze editie zijn er weer drie boten in de zoge naamde 'aangepast roeien-klasse'. Paul Telussa was bij negen Zeeuwse clubs actief als trainer. Hij begon zijn carrière bij Nieuwland. Deze klasse is voor roeiers met een beperking. Er doen vooral Zeeuwse boten van omliggende verenigingen mee; ook komt er een achttal boten over uit België. Vorig jaar werd de Ganze Regatta gedomineerd door boten van de Middelburgse roeivereniging Hon te. Vonk ziet graag competitie: „We hopen niet dat Honte over heerst. Normaal gesproken zal Honte de sterkste zijn. Ze hebben bijvoorbeeld als enige vereniging in Zeeland een 'acht.' Maar het moet wel een beetje competitief zijn." De eerste heat begint mor gen om 12.30 uur; de tweede om 15.00 uur.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 58