OyarJailüJj Jacqueline Boddaert Guust Steijaert 36 I familieberichten vrijdag 4 maart 2011 i IHens0nlinq.nl Diepbedroefd zijn wij door het overlijden van Bedankt voor wie je was We wensen René en de kinderen heel veel kracht toe Vlissingen, 3 maart 2011 Broers(schoonzussen en kinderen Sternen doe je niet ineens, maar af en toe een beetje en alle beetjes die je stierf 't is vreemd, maar die vergeet je. Het is je dikwijls zelfs ontgaan, je zegt: Ik ben wat moe. Maar op een keer dan ben je aan je laatste beetje toe. Verdrietig, maar in dankbare herinnering aan hetgeen zij voor ons heeft betekend, geven wij u kennis dat. na een liefdevolle verzorging in zorgcentrum "De Vliedberg"van ons is heengegaan onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en omi Lena den Dikken-van den Berg weduwe van Pieter den Dikken Terneuzen, 16 maart 1923 Ouddorp, 2 maart 2011 Huib en Lisbeth Saskia en Eduard Josefien, Maud Erik en Marianne - Thea en laap Niels en Rianne Nina Correspondentieadres: Fam.Boot Mr. Iman Caustraat 33 3251 AP Stellendam De afscheidsdienst zal worden gehouden op maandag 7 maart 2011 om 11.00 uur in het crematorium "De Ommering", Oprelseweg 3 te Spijkenisse. Na afloop van de dienst is er gelegenheid tot condoleren. Intens verdrietig over de grote leegte die hij achterlaat, maar dankbaar voor de liefde en zorg waarmee hij ons altijd heeft omringd, geven wij u kennis van het overlijden van mijn man, onze vader en opa Piet Kuzee in de leeftijd van 84 jaar. M.H. Kuzee-van 't Geloof Adrie Groenewegen-Kuzee Piet Groenewegen Jolanda Ingrid en Damir Arjan Toorenaar-Kuzee Jan Toorenaar Robin en Mariët André Marjo Brandt-Kuzee René Brandt Daniëlle en Jasper Goes, 2 maart 2011 Louise de Colignylaan 115,4461 SM Goes De afscheidsdienst, waarbij u wordt uitgenodigd, zal gehouden worden op maandag 7 maart om 11.00 uur in de aula van rouwcentrum 'De Bevelanden', Geldelooze- pad 20 (naast de Alg. Begraafplaats) te Goes. Aansluitend zal om plm. 12.00 uur de begrafenis plaats vinden op de Algemene Begraafplaats te Goes. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in bovengenoemd rouwcentrum. Ons bereikte afgelopen dinsdag het droevige bericht dat onze erevoorzitter is overleden Guust was mede-oprichter van onze club en 25 jaar lang voorzitter. We zullen hem missen. Wij wensen Jo en verdere familie veel sterkte toe Breskens Bestuur en leden Bootvisclub DE HONTE Breskens Geheel onverwachts heeft de Heere thuisgehaald onze vader, schoonvader en opa Stoffel den Boer A 21 oktober 1929 12 maart 2011 Kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen Zierikzee, Allévo "Cornelia" Correspondentieadres: Heshuijzenstraat 2 4315 AZ Dreischor De rouwdienst zal maandag 7 maart gehouden worden in het kerkcentrum van de Gasthuiskerk aan het Havenplein te Zierikzee, aanvang 10.15 uur. (Ingang en parkeren via de Hoge Molenstraat). Aansluitend zal de begrafenis omstreeks 11.30 uur plaats vinden op dé algemene begraafplaats aan de Stapelshofweg te Zierikzee. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in het kerkcentrum. Geen bloemen Heeft u geen rouwkaart ontvangen dan kunt u deze advertentie als uitnodiging beschouwen. De HEERE nam van onze zijde weg onze geliefde broer, zwager en oom Stoffel den Boer weduwnaar van Catharina Sara van Mourik Uit aller naam: Familie den Boer Zierikzee, 2 maart 2011 Ontroerd geven wij u kennis dat van ons is heengegaan onze zwager en oom Stoffel den Boer Uit aller naam, Familie van Mourik neven en nichten Zierikzee, 2 maart 2011 Als een vogel in de wind... Slechts 2 dagen na zijn 84-ste verjaardag is van ons heengegaan mijn lieve levensgezel, onze lieve vader, schoonvader en opa Jan Marinus Valkenburg sinds 10 oktober 1987 weduwnaar van Jacoba Valkenburg-Boortman 27 februari 1927 1 maart 2011 Bep Aerts Koos en Teunie Joke en Ad Jet Marja Correspondentieadres: J.M. Valkenburg Admiraal de Ruyterstraat 5 3262 XB Oud-Beijerland Wij nodigen u uit om samen met ons van Jan afscheid te nemen op maandag 7 maart om 13.30 uur in "De Open Hof" aan de Willem van Vlietstraat 2a te Oud-Beijerland. Aansluitend begeleiden we hem naar zijn laatste rustplaats op de algemene begraafplaats aan de H.B.S.-laan te Oud- Beijerland. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in "De Open Hof'. Als u geen rouwbrief heeft ontvangen, kunt u deze advertentie als zodanig beschouwen. Bij donk"re nacht en f morgenlicht, het oog op Hem gericht. Verdrietig zijn wij door het overlijden van onze lieve broer, zwager en oom Hans de Ronde Bruinisse: Dies de Ronde (in herinnering) Lijdie de Ronde-Bout Cora en René Jozé en Marcel Jeanette en Han Jan en Mandy Callantsoog: Jan de Ronde Klazina de Ronde-Vaars Judith en Koos Mirelle en Jack en kinderen Bruinisse, 2 Maart 2011 Verdrietig zijn wij om het overlijden van onze vriend Hans de Ronde Wij wensen Corrie en de kinderen veel sterkte. Cobi Visch Cock en Annie v.d. Vlist Hans en Joke Muller Bruinisse, 4 maart 2011 Met verdriet, maar vol mooie herinneringen, nemen wij afscheid van onze vriend Hans de Ronde We zullen zijn vriendschap, belangstelling en warmte missen en wensen Corrie en de kinderen sterkte bij het verwerken van dit grote verlies. Albert en Ali ten Klooster Ineke van der Have en Joop van Sas You did it your way Na een bewogen leven is onze oudste broer, zwager en oom Cor Vaes onverwachts van ons heengegaan. Anita en Kees t Lindsey Shelley en Merwin Louis en Jacqueline Maaike V en Niels Judith en Martin Peter en Hans Theo en Nicole Wouter Manon Erik en René Middelburg, 2 maart 2011 Wijsheid is poëzie die zingt in de geest. Tot ons verdriet hebben wij kennis mogen nemen van het overlijden op 85-jarige leeftijd van Klaas de Jong Ozn. oud-rector van het Christelijk Lyceum voor Zeeland, rechtsvoorganger van het Buys Ballot College en het Ostrea Lyceum De heer De Jong herinneren wij ons als een goed bestuurder en een dynamische persoonlijkheid in de onderwijswereld. Wij wensen zijn echtgenote, kinderen, kleinkinderen en familie, Gods steun en troost toe in dit verlies. Namens bestuur, directie en medewerkers van de Stichting Christelijk Voortgezet Onderwijs Zeeland drs. J.A. Brand rector Ostrea Lyceum Goes Bedroefd hebben wij kennis genomen van het overlijden van ons lid en oud bestuurslid Dirk Kluijfhout Wij wensen de familie veel sterkte toe. Leden en Bestuur van de Koudekerkse Ringrijders Vereniging

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 36