St. Patrick houdt van vaderlands destillaat uit 17 Hoe zwaar is deze kruik met Groningse jenever? 58a, 9.00 uur. *lnloopworkshop van EXPO 170 voor kin deren van 2 tot 13 jaar: combineer ver schillende soorten ballonnen tot een kleu rig object. Miniclub de Dagvlinders, Kleine Markt 5, 12.00-17.00 uur *90's Night, dansfeest met muziek uit de jaren negentig. Uitverkocht Arsenaalthteater, 22.00 uur ZONDAG 6 MAART I Middelburg Maandelijks Kunst- en Cultuurroute staat deze keer in het teken van Kind Kunst. Diverse galeries en ateliers in de binnen stad, 13.00-17.00 uur *Familiearrangement rond de expositie 'Soort van steen', met Mark Bosselaers. Zeeuws Museum, 14.00-15.30 uur Vlissingen Loek Grootjans interviewt Kathelijne Roosen, als afsluiting van haar expositie. DeWillem3,16.00 uur Zierikzee De Kunstwandeling. De deelnemers zijn te herkennen aan de blauwe vlag met de 'K'. Folders met de deelnemers en de locaties zijn verkrijgbaar bij de VW, de Dikke Toren, de deelnemers en via de website www.kunstwandeling.nl. Zierikzee, van 12.00-17.00 uur. MAANDAG 7 MAART Zierikzee Middelburg Rondwandeling met uitleg over de kaas boerderij, waarbij producten kunnen wor den geproeft en een kijkje in de stallen kan worden genomen. Kaasboerderij Schellach, 10.00-12.00 uur DINSDAG 8 MAART 's-Heer Abtskerke De Zeeuwse vliegvisvereniging Lure and Emerger houdt een ruilbeurs van hengel- spullen. Ook worden er weer getwijnde leaders vervaardigd. Dorpshuis Versvliet, 19.30 uur Goes Kinder-doe-dagen: kijkdoos maken, beeld je verven, kaars maken/kleuren, boeken legger weven, bal insteken/beplakken met stof, schaapje maken, vilten, fluitje maken, reliefplakken, sleutelhanger ma ken, doosje beplakken, armbandje ma ken, spiegeltje beplakken met glas enz. Ambachtscentrum, Kattendijksedijk 27, 13.00-16.30 uur WOENSDAG 9 MAART Goes Kinder-doe-dagen: kijkdoos maken, beeld je verven, kaars maken/kleuren, boeken legger weven, bal insteken/beplakken met stof, schaapje maken, vilten, fluitje maken, reliefplakken, sleutelhanger ma ken, doosje beplakken, armbandje ma ken, spiegeltje beplakken met glas enzo voorts. Ambachtscentrum, Kattendijksedijk 27, 13.00-16.30 uur donderdag 3 maart 2011 St. Patrick in Zierikzee ver koopt veel binnenlands ge destilleerd, zoals deze in Gro ningen gestookte jenever. De prijs vraag van deze week is: Hoe zwaar is deze kruik met acht liter graanje never? Wie hierop het antwoord weet, kan de oplossing tot en met maan dag 7 maart mailen naar admin@mountfalvey.nl. De inzender die het dichtst bij het juiste gewicht komt, wint een waardebon van 25,- euro. Bij meer dere goede inzendingen wordt de prijs verloot. De winnaar wordt bekend ge maakt in de PZC Uitgids van don derdag 10 maart. De winnaars van de prijsvraag van vorige week zijn Marcel Mulle uit Zierikzee, Dick de Best uit Oostka- pelle en Joop Rotte uit Vlissingen. De LGB-modeltrein van Visser- toys in Goes is gemaakt op de schaal van 1:22,5. De drie prijswinnaars - Bij Visser- toys waren ze in een gulle bui - hebben met hun goede antwoord ieder het Zeeuwse spel 'Even Dien- ke' in de wacht gesleept. foto's Ronald den Dekker er nog iets nieuws te koop is." Toch doet de naam St Patrick ver moeden dat de Borghoutsen nog een andere liefde hebben. Jan: „We zijn dol op Ierland. De patroonheilige van dat land hield wel van een borreltje. Vandaar die naam. Ierse whisky's zijn zacht en betaalbaar. Na een optreden van de band Dannan zijn we in Ier land op vakantie geweest. Tegen woordig hebben we er een huisje."

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 81