27 wandelroute in zijn hart life WOO STIJL MODERN echte Zeeuwse sfeer beleven' Versterking deel van dijk bij Ellewoutsdijk Jeugdkoren zingen in kerk van Wemeldinge Auto Model Ruilbeurs in Heinkenszand Borsele verkoopt vrijkomende gebouwen Automobiliste rijdt jongen op scooter aan donderdag 3 maart 2011 Het Oosterscheldepad laat het publiek onder meer kennis maken met bijzondere pleisterplaatsen als het Monument voor de Verdronken Dorpen bij Co- lijnsplaat. Op de achtergrond de Zeelandbrug. foto Dirk-Jan Cjeltema ellewoutsdijk - Projectbureau Zeeweringen versterkt vanaf april het dijktraject Everingepolder/Van Hattumpolder. Het dijktraject loopt vanaf het haventje van Elle woutsdijk 4,1 kilometer naar het oosten. De steenbekleding van de dijk wordt versterkt, zodat deze aan de huidige veiligheidsnorm voldoet. De planning is afronding van het werk in november. Het hele traject wordt tevens een halve tot en meter opgehoogd. Na de werkzaamheden heeft de dijk weer een groene aanblik en wordt deels weer beweid door schapen. TMC Goes Marconistraat 15a (0113) 22 41 00 www.tmcwoonwinkels.nl WEMELDINCE De jeugdkoren Jong Crescendo uit Kapelle, Uit der kinderen mond uit Waarde en David uit Borsele ver zorgen zaterdag 5 maart een koor concert in de Nederlands hervorm de kerk in Wemeldinge. Tussen het zingen door wordt een vertelling gehouden. Het concert staat in het teken van de actie 'Zeeland helpt scholen in Tsjaad' van de stichting Woord en Daad. Tijdens het con cert wordt voor dit doel een collec te gehouden. De entree is gratis. De avond begint om 19.30 uur. HEINKENSZAND In De Stenge in Heinkenszand wordt zaterdag de Zeeuwse Auto Model Ruilbeurs gehouden. Op de ze beurs zijn de belangrijkste mo deltreinschalen aanwezig. Ook de testtafel is weer aanwezig. Daarop kunnen bezoekers gratis hun loco motieven en wagons laten testen. De toegangsprijs bedraagt 1,50 eu ro. Kinderen onder de tien jaar kunnen voor slechts vijftig cent naar binnen. De beurs duurt van 10.00 tot 15.30 uur. Door de rechtbank Middel burg, sector kanton, locatie Middelburg, is bij beschik king van 24 februari 2011, Maria Wilhelmina Flikweert, geboren te Nieuwerkerk op 27 juli 1958 en wonende te (4462 TT) Goes, aan de Beukenstraat 2-15, onder curatele gesteld, met benoe ming van Cornelia Flikweert en Daniël Jacobus Viergever, echtgenoten, beiden wonen de te (4321 TW) Kerkwerve, gemeente Schouwen-Duive- land, aan de Tellersweg nr. 11benoemd tot curatoren. heinkenszand - De gemeente Bor sele heeft besloten een aantal vrij komende gebouwen te verkopen. Het gaat onder meer om de oude school aan de Troyeweg in Borsse- le, de oude school in Ellewouts dijk en de gemeentewerkplaats in Kwadendamme. Belangstellenden krijgen de gelegenheid om de pan den te bekijken en naar aanleiding van hun ideeën een bod uit te brengen. Per pand is er een apart verkoopplan. Voor geïnteresseerden komt er op het gemeentehuis in Heinkens zand een overzicht van alle gebou wen en de daarbij behorende infor matie. GOES Een 51-jarige automobiliste uit de gemeente Schouwen-Duiveland reed gisteren in de Anthony Fok kerstraat in Goes een 17-jarige scoo terrijder uit Heinkenszand aan. De vrouw reed vanaf een parkeer terrein de straat op. Toen zij het fietspad overstak, zag ze de van rechts komende scooteraar over het hoofd. Die werd geschept en kwam in de berm terecht. Hij is met onbekend letsel naar het zie kenhuis gebracht. Uit een exploot van gerechtsdeurwaar der B.J Meijering d.d. 24-02-2011 blijkt, dat t.v.v. Delta Comfort B.V., gevestigd te Middelburg, Zeelandnet B.V. gevestigd te Kamperland, Delta Netwerkbedrijf B.V. gevestigd te Middelburg en Delta Infra B.V., gevestigd te Middelburg, aan MARCO OVERWIJK, geboren 3-12- 1976, zonder bekende woon- of verblijf plaats, is betekend het door de Kantonrechter te Middelburg gewezen vonnis van 16-11-2009. Bij dit exploot, waarvan M. Overwijk een afschrift kan krijgen op één van onderstaande adres sen, is tevens bevel gedaan tot betaling van een som geld binnen twee dagen daarna. GGN Zeeland Dam 2 Westsingel 132 4331 GJ Middelburg 4461 DR Goes 0118-633008 0113-250925

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 57