i(M de Groot-de Kam bv tel. 0118-612868 familieberichten - I Hlenseniinq.nl donderdag 3 maart 2011 De Heer is mijn Herder mij ontbreekt niets. Psalm 23 Verdrietig geven wij u kennis dat na een geduldig gedragen ziekte de Here tot Zich heeft genomen mijn lieve man, onze zorgzame vader en trotse opa Johannes Marinus de Ronde Hans 13 augustus 1942 Bruinisse 2 maart 2011 Zijn aandacht en liefde voor ons is een dankbare herinnering. Bruinisse, Corrie de Ronde-Beekman Nieuwe-Tonge, Janita en Martin van der Have-de Ronde Ilse Lieke Bruinisse, Sonja en Albert ten Klooster-de Ronde Dennis Bruinisse, Simone en Wilko Hanzen-de Ronde Lucas Daniël Dorpsweg 33 4311 RL Bruinisse De dienst van Woord en gebed zal maandag 7 maart om 13.15 uur gehouden worden in de kerk van de Hervormde Gemeente, Kerkplein 1 te Bruinisse. Aansluitend zal de begrafenis plaatshebben op begraafplaats "Molenhof' aan de Molenweg te Bruinisse, omstreeks 14.30 uur. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in het Hervormd verenigingsgebouw, Deestraat 5 te Bruinisse. Lieve opa Hans U had ons nog zo graag groot zien worden Dag opa "je mannetjes" Lucas en Daniël Lieve Opa Het doet zo'n pijn Het voelt zo leeg Er zijn geen woorden voor Ik zal je erg missen Dennis We kenden maar één opa Die grappen kon maken voor twee En er altijd voor ons was Ilse en Lieke xxx Zeer bedroefd, maar met een onuitwisbare herinnering aan zijn leven, hebben wij toch nog onverwacht afscheid moeten nemen van mijn lieve man en maatje, onze vader en opa Comelis Wilhelm Pieter Vaes Corretje 12 februari 1958 2 maart 2011 Loes Vaes Hannie Vaes-Marijs f Sabrina en Martijn Mees Stephanie en Ivo Danny en Emma Jayson Franklin Zuidsingel 66 4331 RT Middelburg Er is gelegenheid tot afscheid nemen vrijdag 4 maart van 09.45 - 10.15 uur in het uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2 te Middelburg. De crematieplechtigheid zal aansluitend plaatsvinden om 11.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. 'Nooit meer samen op reis. We zijn heel verdrietig dat, na weken van hoop, we nu afscheid moeten nemen van mijn lieve man, onze zorg zame vader en trotse opa Hendrikus Antonius Verbeemen 16 juli 1931 Goes 2 maart 2011 We zijn dankbaar voor de tijd die we samen hadden. Jozien Verbeemen-Westveer Monique Verbeemen René Giese Salomé Cyriel Reinier Verbeemen Since Verbeemen-Song Owen Correspondentieadres: Indira Gandhilaan 33,4463 II Goes U bent welkom om samen met ons afscheid van Henk te nemen op maandag 7 maart om 14.00 uur in de aula van het crematorium te Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3. Hierna is er gelegenheid de familie te condoleren in de ontvangstruimte van dit crematorium. Geen bezoek aan huis. Indien u door omstandigheden geen rouwkaart hebt ontvangen gelieve u deze advertentie als zodanig te beschouwen. Intens verdrietig maar met mooie herinneringen hebben wij afscheid moeten nemen van onze geliefde zwager en onze lieve oom Hans de Ronde We wensen Corrie en de kinderen veel sterkte in deze moeilijke tijd. Nellie Schraver-Beekman Govert Schraver Janette van der Velde-Schraver Ries van der Velde Maurits en Manon Charlotte Lijdia Padmos-Schraver Leon Padmos Dorien Bruinisse, 2 maart 2011 Verdrietig zij wij om het overlijden van onze beste vriend Hans de Ronde Wij wensen Corrie en de kinderen veel sterkte. Jaap en Nelly den Tuinder-Kik Zierikzee, 2 maart 2011 Tot ons verdriet ontvingen wij het bericht, dat na een operatie en moeilijke maanden daarna is overleden op de leeftijd van 78 jaar onze zwager en oom Henk Verbeemen echtgenoot van onze zuster en tante Jozien Westveer Wij wensen Jozien en de kinderen/kleinkinderen alle sterkte toe voor de toekomst. Goes, 2 maart 2011 Fam. Westveer Vraag ons gratis informatiepakket aan: uitvaartverzorging REQUIEM Veerseweg 36, 4332 BG Middelburg www.degrootdekam.nl - info@degrootdekam.nl familieberichten 141 Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur Per fax daags voor plaatsing 15.00 uur Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnummer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbevestiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties E-mail pzcfamilieberichten@wegenernieuwsmedia.nl Telefoon i 088-013 9999 Internet zelfopgevenkanviawww.familieberichtenonline.nl De afdeling is telefonisch bereikbaar op: werkdagen van 09.00-17.00 uur en op zondag van 13.00-17.00 uur Alle overlijdensadvertenties zijn ook zichtbaar op www.mensenlinq.ni Meer informatie opwww.pzc.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 41