t l Jul overleden Bert Kuijs Bert Bert Bert Kuijs Bert Kuijs Bert Kuijs familieberichten donderdag 3 maart 2011 l Hlenseniinq.nl klim KAPELLE 60jaar getrouwd op 8 waart 2011 Piet en Nel Oreel-Rooze Wij vieren dat die dag in Lewedorp en houden daar receptie van 16.00 tot IS.00 uur in dorpshuis-brasserie De Zandlööper"Zandkreekstraat 35, 4456 AL Lewedorp. Wij ontvingen het droevige bericht dat is overleden de heer F.J.M. van Hooijdonk oud administrateur van de LTS te Zierikzee. Wij wensen de familie veel sterkte met het verwerken van dit verlies Directie en personeel van Pontes Pieter Zeeman Zierikzee Bezige handen, nu gevouwen en stil. Een leven vol ijver, zo wasje wil. Beetje bij beetje heb je ons verlaten, we konden niet meer, zo goed met je praten. Je was op een gegeven moment zo teer, de man van vroeger wasje niet meer. Maar nu je voorgoed bent heengegaan zeggen we: "Dank je voor watje hebt gedaan. Bedroefd, maar dankbaar voor alle liefde, zorg en toewijding die wij van hem mochten ontvangen, geven wij u kennis dat van ons is heengegaan mijn lieve man, onze vader en opa Dirk Kluijfhout in de leeftijd van 91 jaar. C. Kluijfhout-Brasser Frans en Gerda Kluijfhout-Boer Linda en Bernard Paul en Anne Theo en Marjan Kluijfhout-Minnaard Irma Thijs 1 maart 2011 Tulpstraat 10 4371 EB Koudekerke Er is gelegenheid om afscheid van hem te nemen op vrijdag 4 maart van 19-30 tot 20.00 uur in uitvaartcentrum Overtoom Groen, Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. De uitvaartdienst zal worden gehouden op zaterdag 5 maart om 11.00 uur in de Michaëlskerk te Koudekerke. Aansluitend zullen wij hem naar zijn laatste rustplaats begeleiden op de Algemene Begraafplaats waar omstreeks 12.00 uur de begrafenis zal plaatsvinden. Na de begrafenisplechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de Couburg, Duinstraat 4/A te Koudekerke. Zij die geen rouwkaart hebben ontvangen, kunnen deze advertentie als zodanig beschouwen. Onze speciale dank gaat uit naar de artsen en alle medewerkers van "de Brouwerij", Tulpstraat 4, voor de liefdevolle zorg die hij daar heeft mogen ontvangen. Na een moeilijke levensperiode hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve zwager en oom Dirk Kluijfhout Leuntje t en Willem f Frans en Sjaan Catrien en Lein Neven en nichten "God van mensen als een wonder niemand weet waarom en hoe". Met zorg en liefde werd zij 78 jaar. Agnes Maria Theresia Kosters Goes, 14 juni 1932 I" Goes, 1 maart 2011 J.B.M. Kosters A.C.M. Kosters - de Jonge F.J.M. Kosters L. Kosters - Baselier F.J.M. Kosters t S.M. Kosters - Koper Riet Kosters f Neven en nichten In dankbaarheid voor de verzorging door allen van huize "Den Berg" en stichting Zuidwester1. Correspondentieadres: Slotstraat 61, 4458 BL 's-Heer Arendskerke Met een dienst van Woord en Gebed op zaterdag 5 maart om 11:30 uur nemen wij afscheid van Agnes in het rouwcentrum aan het Geldeloozepad 20 te Goes. Aansluitend zal omstreeks 12:00 uur de begrafenis plaatsvinden op het R.-K. gedeelte van de Algemene Begraafplaats aldaar. Na de begrafenis is er in voornoemd rouwcentrum gelegenheid elkaar te ontmoeten. =^2 Na kort ziek zijn, is onverwachts maar rustig ingeslapen onze lieve Agnes We zullen haar erg gaan missen. Puck André Lisa Sissy Anita Jacky Conny Irene Ineke Gerard Eric Elma Riny Wanda Lenny Inka Jenny Jennifer Merijn Marleen Cees José Chiara Jeanette Bets Anne-Marie Olga Goes, Ramusstraat 1 M Langzaam ben je van ons weggegleden Elke dag een beetje meer Telkens werd je iets ontnomen Dat deed jou en ons zo zeer Het is een gemis, een stille pijn Dat je nooit meer bij ons zult zijn Niemand die beseffen zal Hoe erg die pijn wel is Dinsdag 1 maart overleed mijn lieve man Bert, mijn geweldige vader, schoonvader en onze allerliefste opa 29 april 1949 1 maart 2011 Corrie Kuijs-Walraven Jeroen en Monica Kuijs Naomi Lloyd Je liefde, je kracht, je warmte en je lach we zullen je missen, iedere dag. Meestoot 87 4331 VD Middelburg Wie nog wil kan van Bert afscheid nemen op vrijdag 4 maart tussen 19.00 en 20.00 uur in rouwcentrum 'Middelburg', Buitenhovelaan 1 Het afscheid is op zaterdag 5 maart om 12.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid de familie te condoleren in de condoleanceruimte van het crematorium. Dr. S. van den Haak, bedankt voor alle goede zorgen. Allerliefste beste opa van de hele wereld. We zullen je zo erg missen We houden van je voor altijdmet heel ons hart Nooit zullen we je vergeten lieve opa. Kus Naomi Lloyd De reus is geveld Deze strijd kon je niet winnen Onze sterke broer en zwager Veel te vroeg, veel te snel. "Ik ga jou sien" Anneke en Joost Henk en Tini Luc en Lucita (Betsy in herinnering) Nelleke en Peter Hélène en Bouke Didi Peter en Sandra Neven en nichten je was een rustige en lieve zwager voor ons. Je bent een kanjer en"Ik ga jou sien". Ma Walraven Anny Heieen en Dies Adrie en Hanny Willy en Frank Nelleke en Martin Marijke en Cor Neven en nichten Met verdriet hebben wij afscheid genomen van onze vriend en collega Wij zullen zijn gezelligheid en sportiviteit erg missen. Je vrienden en medevennoten: Jarl, Mieke en Peggy Wij wensen Corrie en familie veel liefs en sterkte toe. Bedroefd zijn wij door het overlijden van Alle medewerkers van All Sports Body Gym Wij wensen Corrie en familie veel sterkte toe. In verband met het overlijden van Mede-eigenaar van All Sports Body Gym Zal het fitnesscentrum zaterdag 5 maart 2011 gesloten. Na vele jaren van samenzijn en dankbaar voor alles wat hij heeft betekend, moeten wij u tot ons verdriet mededelen dat van ons is heengegaan mijn lieve man, mijn vader, mijn schoonvader en onze opa Jan Matthijs van Liere -Jan 4 april 1926 11 maart 2011 Vlissingen: A.C. van Liere-Marits Middelburg: Frans en Corien van Liere-van den Broecke Pim van Liere Middelburg: Marlies van Liere Bart Pouwelse Correspondentieadres: Vredehoflaan 292, 4382 CJ Vlissingen Op maandag 7 maart zal er om 14.00 uur een korte herdenkingssamenkomst zijn in het uitvaartcentrum Monuta "De Voorzorg", Industrieweg 20 te Vlissingen. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Vlissingen. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in voornoemd uitvaartcentrum. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, dan wordt u verzocht om deze advertentie als zodanig te beschouwen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 40