Cruise Hotel aan boord van de SS Rotterdam i Mi ffill V. - Wandelen in de Bourgogne in Frankrijk Werelds genieten! Voor 100,- voor een tweepersoonscabin! pzc.nl/webwinkel pzc.nl/webwinkel donderdag 3 maart 2011 De spanning van het inpakken voor een "minicruise" bekruipt je ondanks dat het schip niet gaat varen. De authentieke sfeer tussen de bijzondere kunstwerken en de stijl en wellevendheid van de fifties. Het schip is een ontdekkingsreis vol verhalen. Wij gaan uw verblijf aan boord tot in de puntjes regelen en zijn trots u binnenkort op de loopplank te kunnen verwel komen. Het Cruise Hotel is het 254 kamers tellende hotel aan boord van De Rotterdam; het meest Rotterdamse hotel van de stad! De Rotterdam is het prestigieuze vlaggenschip van de Holland Amerika Lijn en heeft tussen de jaren 1959-2000 vele wereld reizen en cruises gemaakt. Het prachtig gerenoveerde schip heeft een permanente ligplaats gekregen aan de kop van Katendrecht in het centrum van Rotterdam. Slapen aan boord, betekent uw eigen horizon verkennen, uw blik verruimen en u een kosmopoliet voelen in Rotterdam. Kortom, werelds overnachten! Werelds genieten aan boord van een prachtig Cruiseschip met z'n tweeën: Eén overnachting in een schitterende Outside Cabin Internationaal Cruise ontbijt Struinen over het schip met de "Uitwaaien en Zwaaien" tour Aankomst zo. t/m do. Aankomst vr. t/m za. Adviesprijs €150,- €175,- Lezersprijs* €100,- €125,- prijs per persoon o.b.v. een 2-persoonskamer. Upgrade naar een Out side Cabin Large van 15,- voor 10,- en upgrade naar een Suite Cabin van 30r voor 20,- en een upgrade naar een Luxury Cabin van €45,-voor €30,-. Prijzen exclusief 4,5% citytax 5 Dit arrangement is geldig t/m 30 juni 2011 en op basis van beschikbaarheid. Meer informatie en boeken: Ga naar onze webwinkel voor informatie en boeken. U kunt telefonisch boeken via Cruise Hotel in Rotterdam telefoon 010-2973097. Bezoekadres: Cruise Hotel SS Rotterdam, 3e Katendrechtse Hoofd 25, 3072AMRotterdamofwww.cruisehotel.nl CRUISE HDTEL. categorie reizen autovakanties Wie Bourgogne zegt, zegt wijn, overvloed, goed eten. Want wat kan er Bourgondischer zijn dan Bourgogne zelf? De wijnstreken zijn er gezellig druk, maar iets daarvandaan, ben je alleen met de natuur. De Morvan is een natuurpark in de Bourgogne. In de Morvan, met zijn overweldigende natuur, zijn talloze wandelroutes uitgezet. Bij het dorpje Dun les Places bevindt zich Hotel Restaurant "Chalet du Montal" dat door Nederlanders wordt beheerd. Het is idyllisch gelegen in het groen en ligt pal naast het riviertje de Cure. Het restau rant heeft een Franse keuken. Chalet du Montal biedt 's zomers volop mogelijkheden om buiten, op de verschillende terrassen te dineren. Chalet du Montal biedt jaarlijks diverse (wandel)arrangementen voor mensen die vooral op zoek zijn naar rust en veel natuurschoon. Voor het gehele seizoen 2010 bieden wij speciaal in samenwerking met de krant twee van onze wandelarrangementen met extra hoge korting. Arrangement 1: Wijn-wandelarrangement Stelt u zich toch eens voor. U bent sportief, beweegt graag en veel, maar bent ook een Bourgondiër. U bent een liefhebber van de Franse keuken met de nimmer ontbrekende factor: WIJN. Maar wel wijnen met een meer dan gemiddelde kwaliteit. Chalet du Montal heeft een selectie gemaakt van de mooiste wijnen uit (veelal) de Bourgogne waarmee wij u graag kennis laten maken. Arrangement is inclusief: Dagelijks aperitief maison 6 nachten verblijf op basis van halfpension passende wijnen tijdens diner map met uitgebreide documentatie 20 uitgezette wandelingen kamer met douche, toilet en eigen terras en brochure met wijnroutes. Arrangement 1: Wijn-wandelarrangement Adviesprijs* 498,- Lezersprijs* 398,- 373,50 aankomst in sept., okt. of nov. prijs per persoon o.b.v. een 2-persoonskamer. Excl. vervoer naar Chalet du Montal, lunch, extra drankjes en reserveringskosten 14,- De zaterdag geldt zoveel mogelijk als wisseldag. Arrangement 2: Hoteltrektocht met bagage nabreng service: Speciaal voor u is een arrangement samengesteld waarbij u van hotel naar hotel wandelt. Het vervoer van uw bagage is daarbij onze zorg. Het enige dat u meeneemt is een wandel- kaart en, indien u dat wilt, een lunchpakket. Arrangement is inclusief: 6 nachten verblijf op basis van halfpension kamer met douche en toilet beschrijvingen wandelroutes tussen hotels nabrengen van de bagage en dagelijks een lunchpakket. Arrangement 2: Hoteltrektocht arrangement Adviesprijs* 485,- Lezersprijs* 388,- 363,75 aankomst in sept., okt. of nov. prijs per persoon o.b.v. een 2-persoonskamer. Excl. vervoer naar Cha let du Montal, extra drankjes en reserveringskosten 14,- De zaterdag geldt zoveel mogelijk als wisseldag. Meer informatie en boeken Ga naar onze webwinkel of u kunt dit arrangement boeken via telefoonnummer 06-2930 6652. Bij voorkeur per e-mail chaletdumontal@wanadoo.fr (o.v.v. lezersaanbieding). Twee voortreffelijke 7-daagse arrangementen in Chalet du Montal o.b.v. halfpension categorie reizen hotelovernachtingen XT &J\*J WEBWINKEL

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 20