261 carnaval Het heilige blijft Geen l^l Programma woensdag 2 maart 2011 1 Zondag 6 maart 12.30 uur: Prinsen receptie op het stad huis met de dub van 111 met Sjores Am- brasband; 14 uur: Start van de optocht; 16 uur: aan komststoet op deMarkt; 17 uur: Carna valsbal van de buurtvereniging Den Dul- laert; 20 uur: Prijsuitreiking voor de individue- len en de groepen in 't Vossenhol; 21 uur: Prijsuitreiking van de wagens op het bordes van de Grote Markt. Bij slecht weer gebeurt dit in de centrale hal van het stadhuis; 21.30 uur: Start kroegentocht. Prins Caro- lus, de hofdames, nar en de Raad van Elf gaan met dweilband "De Notekrakers" overal langs waar het gezellig is; Maandag 7 maart 11 uur: Minikroegentocht rond de Markt en leurdersfestijn; 13.00 tot 13.30 uur: In schrijven voor de kinderoptocht in het Vossenhol; 13.45 uur: Start van de kinderoptocht op de Vismarkt. 15.30 uur: Limonadebal in proeflokaal brouwerij aan de Statie voor kinderen tot en met 12 jaar; 1.5.45 uur: Prijsuitreiking van de kinderoptocht in 't Vossenhol; 16 uur: Verkiezing van de jeugdprins en jeugdprinses voor carnaval 2012 in 't Vos senhol; 20 uur: Start kroegentocht met dweilband 't Mag Hin Noam En. Dinsdag 8 maart 13.30 uur: Inschrijven voor de voor de Sterrenplakkersrit in 't Vossenhol; 14 uur: Ballonnenwedstrijd op de Grote Markt; 14.30 uur: Boerenbruiloft; 18 uur: Prijsuit reiking Sterrenplakkersrit; 19 uur: Lampionoptocht vanaf de Grote Markt; 20 uur: Vertrek laatste kroegen tocht met de Bareelen; 23.55 uur: Afslui ting van het carnaval op de Grote Markt; In de kerk van Kwadendarnme klinken geen carnavalskrakers tijdens de spe ciale carnavalsmis. Het heilige blijft heilig; foto Ronald den Dekker In multifunctioneel centrum De Spinrie in de carnavalsdisco als voorloper op het 'echte' Polder was er zaterdag foto Ronald den Dekker voordeel»" Spaarzegel gratis entree thermae 2000 Alstublieft! Een spaarzegel voor uw gratis dagentree voor Thermae 2000 in Valkenburg aan de Geul. Vraag een spaarkaart aan via www.pzc.nl/spaaractie. Spaar kaart vol? Stuur deze in een vol doende gefrankeerde envelop voor 31 maart 2011 naar: Ticketsplus BV, o.v.v. Spaaractie Thermae 2000 Baronielaan 87, 4818 PC Breda U ontvangt vervolgens per e-mail een unieke code. Hiermee kunt u uw gratis dagentree tussen 1 april en 30 november 2011 verzilveren. Deze actie is alleen geldig voor abonnees met een door lopend abonnement en loopt van 9 februari tot 1 april. Maximaal 1 spaarkaartbestelling per emailadres, Deze actie is alleen geldig bij een volledig ingevulde spaarkaart en niet in combinatie met andere acties. Knip hier uw spaarzegel uit! Vrijdag 4 maart 10.30 uur: Prins Carolus X bezoekt met zijn gévolg het carnavalsbal van de kinde ren van de onderbouw van de basisscho len in. Den Dyllaert; 13.30 uur: Carnavals bal van de kinderen van de bovenbouw van de basisscholen in Den Dullaert; 16 uur: Bezoek aan.het.bejaardenbal in De Blaauwe Hoeve; Zaterdag 5 maart 11-12 uur: Inschrijven groepen en indivi- duelen in café de Ster voor de optocht op zondag. Ook kinderen kunnen inschrij ven voor de kinderóptocht op maandag middag; 1.6 uur: Overhandiging van de sleutel op het stadhuis; 16.30 uur: Reintje de Vos aan de Gentse Poort krijgt zijn boerenkiel aan. De kinde ren krijgen een echt Hulsters "Aontje Pik"; ,16.45 uur: Zuurkoolmaaltijd in de Halve Maan; 19 uur: Carnavaleske eucharistie viering in de basiliek met Hulster harmo nie; 20 uur: Kroegentocht langs de horeca met Sjores Ambras band; De carnavalsdienst in de kerk is niet meer weg te denken in Kwadendarnme. een paar vrolijke liederen bij." Kenmerk van de carnavalspris is natuurlijk dat iedereen verkleed naar de kerk komt. „Jong en oud komen naar zo'n viering toe", zeggt de pastoor. „De wat vlottere f/ kerkliederen spreekt de jeugd aan. De kerk zit dan ook helemaal vol. Ik vind het belangrijk dat de kerk ook jongeren van ons dorp aan- Een klein beertje in Lewedorp Mieras döor Frank van Cooten De traditionele carnavals- dienst een week voor het leutfeest is niet meer weg te denken uit Kwadendarnme. In het godshuis zijn echter geen car navalskrakers te horen. „Het heilige blijft heilig", zegt pas toor Paul Verbeek. „Wel zitten er

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 52