PZC PZC Fantastisch Westerwald Rail Away pzc.nl/webwinkel Werf uw personeel, waar uw toekomstige werknemer zich oriënteert. Het regionale dagblad in combinatie met vacaturesite JobTrack.nl pzc.nl/webwinkel Bioscoopsuccessen van vroeger X ----- woensdag 2 maart 2011 5-daagse busreis incl. halfpension en excursies Deze reisaanbieding brengt u naar het fantastisch Westerwald in Duitsland. U verblijft in het gezellige familiehotel Alte Viehweide waar u hartelijk wordt ontvangen. Het mooie Westerwald kenmerkt zich door de ongerepte natuur met dichte bossen, vele beekjes en frisse lucht. Een heerlijke bestemming voor als u er even tussenuit wilt! Dagprogramma: Maandag: vanaf het overstappunt in Beek rijden we naar Keulen. In deze prachtige stad aan de Rijn ziet u onder meer de statige Dom. Vervolgens rijden we door naar ons gastvrije hotel in Helferskirchen. Dinsdag: een mooie dagtocht door het Westerwald met bezoeken aan Hachenburgen SlotSayn staat vandaag op het programma. In Hachenburg bevindt zich het Landschaftmuseum Westerwald. Dit openluchtmuseum laat u kennis maken met de traditionele huizen en boerderijen uit het Westerwald. In het parkvan Slot Sayn bezoeken we de prachtige vlindertuin. Woensdag: vanuit Boppard kunt u een prachtige boottocht over de Rijn maken (optioneel, ca. 9,50 p.p.). Tijdens de tocht komen we natuurlijk langs de bekende Loreley. Aansluitend brengen we een bezoek aan het gezellige Koblenz. Terug naar het hotel rijden we via de 'keramiekplaatsen' Höhr-Grenzhausen en Ransbach-Baumbach. Donderdag: in de loop van de ochtend rijden we naar het leuke stadje Limburg a/d Lahn. Hier kunt u een stadswandeling maken of een bezoek brengen aan de prachtige Dom. Uiteraard heeft u ook de gelegenheid te boemelen door de gezellige Salzgasse of op een terrasje aan de Kornmarkt plaatste nemen. Vrijdag: via het pittoreske Montabaur en Neuwied komen we aan de Rijn en volgen de mooie route langs de rivier. Aan het eind van de middag arriveren we in Beek, waar nog een koffietafel op u wacht. Hotel Alte Viehweide*** De gastvrije Duits-Nederlandse familie Beers-Bigott staat garant voor een aangename vakantie. Het familiaire hotel is rustig gelegen aan de rand van Helferskirchen en beschikt over een receptie, lift, meerdere restaurants, eetzalen, gezellige bar, kegelbanen en een sauna, solarium en jacuzzi (tegen betaling). Uw ruime kamer is voorzien van een tv, föhn, telefoon en heeft een badkamer met douche en toilet. Een aantal kamers beschikken over een balkon. Lezersprijs* 22 april** en 3 oktober vanaf 259,- 2 mei en 19 september vanaf €269,- 16 mei, 6 en 27 juni, 11,25 juli, 8, 22,29 augustus en 5 september vanaf 279,- *prijs p.p. o.b.v. 2-persoonskamer. Toeslagen p.p.: 2-persoonskamer met balkon 5,-2-persoonskamer alleengebruik 35,-2-persoonskamer alleengebruik met balkon 40,-. **Paasreis, vertrek op»vrijdag. Inclusief: koffie/thee op de vertrekdag reis per Tourist Class bus 4 nachten o.b.v. halfpension (ontbijt en diner) vanaf diner le dag t/m ontbijt laatste dag genoemde excursies excl. entreegelden en optionele excursies, ter plaatse te betalen koffietafel bij terugkomst op het overstappunt Beek Exclusief: entreegelden en optionele excursies reserverings-en administratiekosten Calamiteitenfonds reis- en/of annuleringsverzekering Opstapplaatsen: tegen een toeslag van 10,- p.p. kunt u kiezen uit meer dan 15 opstapplaatsen in uw regio. Informatie en reserveren: Zie onze webwinkel voor meer informatie of om deze zeer aantrekkelijk geprijsde aanbieding te boeken. Ga naar een van de 220 Globe Reisburo's of bel tel. 0900 - 8482 (0,15 pm). Min. aantal deelnemers: 25. Vermeld bij reservering het reisnummer BTDE60-01. REIZEN pzc.nl/webwinkel categorie reizen (rondreizen) Azië Het veelbekeken treinenprogramma Rail Away brengt al verscheidene jaren markante spoorlijnen en fascinerende treinreizen van over de gehele wereld in beeld. In deze serie de meest authentieke stoomtrein- reizen. Reis nu mee door het prachtige Azië! 8 afleveringen op 3 dvd's. Totale speelduur 300 minu ten, Nederlands gesproken. Adviesprijs 29,95 Lezersprijs 19,95* exclusief 3,95 verzendkosten categorie dvd's en games categorie dvd's en games 5x Hollands glorie Deze dvd-box biedt u een unieke selectie: vijf speelfilms die geschiedenis heb ben geschreven in één verzamelbox! Deze speciale éénmalige uitgave biedt u de volgende films: Willem van Oranje, Meisje met den Blauwen hoed, Mensen van Morgen, Rififi in Amsterdam en Op de Hollandse Toer. De grote namen van weleer schitteren nog één keer, o.a. Willy Alberti, Wim Sonneveld, Rijk de Gooyer, Kees Brusse en vele anderen. Deze meesterwerken nemen u mee terug in de tijd en zorgen voor die zalige filmbeleving van weleer! Adviesprijs €39,95 Lezersprijs 19,95* exclusief 2,95 verzendkosten BON BIOSCOOPSUCCESSEN VAN VROEGER Hierbij bestel ik x 'Bioscoopsuccessen van vroeger' 19,95* per stuk exclusief verzendkosten van 2,95. Levertijd met bon 10 werkdagen. Levertijd webwinkel 5 werkdagen. Klantenservice: 0900 - 2021352 0,45 p.g.) Het is helaas niet mogelijk uw bestelling telefonisch of per mail door te geven. Om OV GEBOORTEDATUM Hierbij machtig ik Buckeroo Payment Service om i.o.v. Wegener NieuwsMedia BV eenmalig het verschuldigde bedrag af te schrijven. BANK-/GIROREKENING HANDTEKENING Stuur de volledig, in blokletters ingevulde, bon in een envelop naar Webwinkel, o.v.v. 'Bioscoopsuccessen van vroeger', Postbus 1090,5004 BB Tilburg. De PZC gaat zorgvuldig om met persoonsgegevens. Op alle informatie die u aan ons verstrekt is de Wet Bescherming Persoonsgegevens van toepassing. In het colofon van de krant en op www.pzc.nl treft u nadere informatie aan.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 46