zeeland 123 een nostalgisch nepstraatje 3*1* mode Voorjaar 2011 Dela neemt bouw crematorium over Zaterdag 16 april stelling meest gelezen Wies Saman benoemd tot Ridder met woensdag 2 maart 2011 Zet uw foto in het album www.pzc.nl/foto B Bij de officiële openingsdag van 't Spuistraatje is een extra publiekstrekker bedacht: honderd vijftig mensen kunnen er gratis een voorstel ling in het Zeeuws Planetarium bezoeken. Aanmelden: www.zeeuwsplanetarium.ni GOES - Het crematorium in Goes wordt gebouwd onder de vlag van uitvaartcoöperatie Dela. Gisteren nam zij de aandelen over van de Crematoriagroep Best, de initiatiefnemer voor de bouw van een klein crematorium op bedrij venterrein Poel II in Goes. Dat gaat waarschijnlijk in 2012 open. De plannen lopen sinds 2004. Vooral de planologische voorberei ding vergde veel tijd. Dela neemt zes crematoria en drie bouwloca ties over van de Crematoriagroep Best, een bedrijf van de familie Swinkels. De coöperatie heeft 200 vestigingen, 1700 medewerkers en ruim 3 miljoen verzekerden. /J, AutoTeam Gemiddeld brandstofverbruik en CO,- it: liter/100 km: 11,0-3,5; kmsfliter: 9.1 - 28,6; COj gr/km: 259 - 94De 50/50 deal loopt von 1 jon.t/m31 mrt.2011. I Let opl Geld lenen kost geld I 'Lawaaisport past niet in Zeeland'. Geef uw mening over deze stelling op de site: www.pzc.nl/bevelanden. werkzaamheden aan 't Spuistraatje worden afgerond. foto Ronald den Dekker elektrische fietsen en solexverhuur van Jac Goense. Beide zaken moe ten nog helemaal gerealiseerd wor den, maar dat gaat lukken in de maand tot de opening op 16 april, voorspelt Faasse. Bovendien zijn er plannen voor de vestiging van een Oosterschel- deaquarium, meldt hij. Maar dat idee moet nog verder uitgewerkt worden. Het aquarium zou in de buitenlucht komen staan, vertelt Faasse. „Dan is er ook wat te zien voor mensen die niet meteen gebruik willen maken van de betaalde at tracties; wellicht dat die bezoekers later nog eens terugkomen. We willen van het plein een levendig centrum maken, met banken en beplanting. Samen met de terras sen van restaurant De Jagklub, met uitzicht op de nieuwe aanleg steiger van Uithaven Marina voor schepen tot twintig meter die ook gereed ligt voor plaatsing, moet het hier een gezellige verblijfsruim- te worden." 1MeerWaarde is vertraagd. 2. Diefstallen uit woningen Borsele. 3. Laptop gestolen uit horecapand. STUUR TIPS NAAR bevelanden@pzc.nl ANGELS SAOPAULO Uw boekhouding, onze zorg!! Wij verzorgen graag uw boekhouding, u bent geen nummer maar een klant waar we de tijd voor nemen. Geen uurtje-factuurtje, ook 's avonds bereikbaar!! Ruud de Groot, www.degroot-adviesentips.nl Adm Ktr de Groot-Vergouwe, Serooskerke Schouwen rdgroot@zeelandnet.nl//0111 671828 AXEL - Secretaris Wies Saman (64) van de Brabants Zeeuwse Werkge versvereniging (BZW) is benoemd tot Ridder in de Orde van Oranje Nassau. Saman, die 30 jaar in dienst is bij de BZW, krijgt de koninklijke on derscheiding vanwege zijn belang rijke bijdrage aan de ontwikkeling van het Zeeuwse bedrijfsleven en zijn activiteiten op kerkelijk, poli tiek en cultuurhistorisch gebied. De bijbehorende versierselen kreeg hij gisteren uit handen van burgemeester Jan Lonink van Ter- neuzen. Langstraat 73 Arnemuiden tel.0118-606200

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 43