Marga Hak 36 I familieberichten woensdag 2 maart 2011 m fnensenlinq.nl Onze ouders en grootouders Jaap en Lijdia Duininck-Verplanke zijn op 2 maart 2011 50 jaar getrouwd. ledereen die hen wil komen feliciteren is welkom op zondag 6 maart van 14.00 tot 17.00 uur in het dorpshuis te Heille, Zuiderbruggeweg 10. I Öysrlsilan Fantoom Het is een woord voor pijn die geen bestaansrecht heeft; je lijdt aan een afwezigheid, je snakt met hart en huid naar wat eerst nog was. Anna Enquist Met veel verdriet hebben wij, na een kortstondig ziekbed, afscheid moeten nemen van mijn lieve man, onze zorgzame vader en super-opa Hans Arendse West-Souburg, 5 november 1937 t Vlissingen, 1 maart 2011 Riet Arendse-Seijnstra Petra en Andy Sien Pito Charley Shiva Jakko en Paula Jason Caeley Colijnstraat 85 4384 EK Vlissingen Hans is thuis. Op woensdag en donderdag kunt u, na telefonisch overleg, afscheid van hem nemen. Op vrijdag 4 maart is ervan 10.30 tot 11.00 uur gelegenheid tot afscheid nemen in uitvaartcentrum Overtoom Groen, Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. Aansluitend zal om 12.00 uur de crematieplechtigheid plaatsvinden in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. Verdrietig zijn we om het overlijden van onze dierbare broer, zwager en oom Hans Arendse Wij herinneren hem als een lieve, altijd meelevende en behulpzame broer en oom. Vlissingen: Piet in herinneringen Adrie Arendse-Louwerse Almkerk: Maarten en Jeanne Arendse-Minderhoud Dordrecht: Riet Arendse Oost-Souburg: Ina en Rinus Jobse-Arendse Oost-Souburg: Ko en Riet Arendse-de Lange Neven en nichten Vlissingen, 1 maart 2011 Verdrietig zijn we bij het overlijden van onze zwager en oom Hans Arendse Zijn bescheidenheid, zijn hulpvaardigheid en zijn liefde voor de mensen om hem heen zullen in onze herinnering blijven. T. Seijnstra I. Seijnstra-Hendrikse neven en nichten Zo kort na het overlijden van onze zwager, is tot ons verdriet nu ook onze broer, zwager en oom overleden Johannes Kornelis Adriaanse echtgenoo t van Cobie Marees in de leeftijd van 79 jaar Wemeldinge: Bep Adriaanse-Verboom Yerseke: Jo Adriaanse - Fhauwe Biggekerke: Joost Adriaanse Yerseke: Marien en Sien Adriaanse - Hoebeke KrabbendijkeAdriaan Adriaanse Wemeldinge: Simon en Gré Adriaanse - Feijtel Yerseke: Jan en Dien Adriaanse - Berman Kapelle: Sien van Sabben - Adriaanse Neven en nichten Den Oever, 1 maart 2011 Wij ontvingen het droevige bericht van het overlijden van ons trouw lid en muzikant Kees Bakker Wij zullen ons Kees blijven herinneren als een zeer toe gewijd persoon die altijd voor de vereniging klaar stond. Wij wensen Jannie de kinderen, kleinkinderen en verdere familie veel sterkte toe om dit verlies te dragen. Bestuur en muzikanten van het DOW Blazers Ensemble Met verdriet namen wij kennis van het overlijden van Jacqueline de echtgenote van onze collega René Boddaert Jarenlang vocht zij met veel moed tegen haar ziekte. Steeds weer kwam zij de crisis te boven. Deze keer niet. Wij verliezen in haar een hartelijke en gezellige vrouw. Haar moed en optimisme zijn een voorbeeld voor ons. Jacqueline, we zullen je missen! We wensen René en zijn familie veel sterkte toe. Collega's van Schelde Exotech en de VE Group Een verdrietig, maar ook berustend hart, voor haar die na een lange strijd, rustig, in haar slaap is overleden. A Oost-Souburg, 7 juni 1954 t Geldrop, 28 februari 2011 Dienekeen Willem Fleuren Sem Henk, Maria, Ellen en Moniek De afscheidsdienst zal plaatsvinden op vrijdag 4 maart, om 14.30 uur, in de aula van het crematorium te Heeze, gelegen aan de Somerenseweg 120. De vraag van Marga was, als herinnering een steentje achter te laten en geen bloemen, maar een aandenken uit het bos mee te nemen. Marga is thuis opgebaard en u kunt van haar afscheid nemen op donderdag, tussen 10.00 uur en 12.00 uur, en 's avonds, tussen 19.00 uur en 21.00 uur. Ik denk dat je buiten 't voorjaar al kunt ruiken en de knoppen weldra kunt zien zwellen als de zon meer kracht krijgt. Zo lief Zo bijzonder Zo dierbaar En de laatste tijd zo kwetsbaar Een afscheid zo zwaar Wij zullen je nooit vergeten Met groot verdriet, maar tevens vervuld van mooie herinneringen geven wij u kennis dat na een liefdevolle verzorging in "De Redoute" is overleden onze lieve moeder, schoonmoeder, grootmoeder, overgrootmoeder en zus Julia Maria Hoogerwerf weduwe van Cornelis Franciscus Haers in de leeftijd van 83 jaar. Roosendaal: Eddy en Hilda Elco en Jacqueline, Lucas, Jesse Frederike en Stephan Henriëtte en Folkert Bert en Goedele Anthony Philippine: Leona en Theo Daphne en Kurt, Jarne Lorenz Zaamslag: Ludo en Alexandra Sven en Cathy Boënna Esmeralda en Pim, Owen, Analeigh Ashley en Kevin Zoë Maxime Antwerpen: Familie Desneux-Hoogerwerf Sas van Gent, 28 februari 2011 Correspondentieadres: Weststraat 37, 4553 AH Philippine De uitvaartdienst vindt plaats op zaterdag 5 maart om 10.00 uur in de kerk van de H.Maria Hemelvaart in Philippine. Aansluitend zal de begrafenis zijn op het R.K. kerkhof aldaar. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in restaurant De Fijnproever in Philippine. Je handen hebben voor ons gewerkt. - Je hart heeft voor ons geklopt. Je ogen hebben ons tot het laatst gezocht. Rust nu maar uit. Na een leven dat gekenmerkt werd door eenvoud, hartelijk heid, bezorgdheid en liefde is van ons heengegaan onze lieve ma, oma en overgrootoma Katharina Hoekwater weduwe van Jan Scheele A Hardinxveld, 4 april 1920 t Axel, 28 februari 2011 Harderwijk: Ineke en Chris Looman-Scheele Neerpelt (BE): Tanny en Cornelis van de Velde-Scheele Axel: Jan en Gerdy Scheele-de Pooter Axel: Bram en Esmeralda Scheele-Dogge Klein- en achterkleinkinderen Correspondentieadres: Julianastraat 614571 GS Axel U kunt afscheid nemen van ma in het Uitvaartcentrum van het Crematorium, Bellamystraat 28-c te Terneuzen, op vrijdag 4 maart van 11.45 tot 12.15 uur. De afscheidsdienst wordt gehouden op vrijdag 4 maart om 12.30 uur in de aula van crematorium, Bellamystraat 28-c te Terneuzen, gevolgd door de begrafenis op de begraaf plaats aan de Burchtlaan, te Axel. Onze bijzondere dank gaat uit naar het personeel en de vrijwilligers van Verzorgingshuis "De Vurssche met name afdeling "Kiekuut".

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 36